Přečtěte si oficiální popis

fachada

námi

Tecnológico de Monterrey je soukromá instituce, nezisková, nezávislá a nesouvisí s politickými a náboženskými stranami. Byla založena v roce 1943 díky vize mexického podnikatele Eugenio Garza Sada .

Jeho práce je podporována občanská sdružení složené z předních představitelů z celé země, které se zavázaly ke kvality vysokého školství a rozvoj Mexika.46882_rsz_medium_mapa.pngCampus a31 poboček a 21 mezinárodních styčné úřady. Jejím cílem je vyškolit vůdce s podnikatelským duchem, lidském smyslu a vysokou úroveň konkurenceschopnosti.

Instituce v horní z nejlepších soukromých vysokých škol ve světě v souladu se QS World University Ranking; zatímco EGADE Business School je považován za nejlepší obchodní škola v Mexiku a Latinské Americe.

Podle Quacquerelli Symonds University Rankings, je to nejlepší soukromá univerzita v Mexiku a na stanovisko zaměstnavatelů, Mexiko ‚s číslo jedna vysokých škol, stojící na na stejné úrovni, University of Michigan, Boston University a Duke University.

naše Rozdíldiferencia

Postgraduální programy a Executive Education ITESM nabídnout hodnotovou propozici, která zahrnuje různé produkty a služby, které přispívají k rozvoji podnikatelů, mezinárodně konkurenceschopné, se zaměřením na obchodní výsledky a vysokou smyslových vedení lidí.

Programy jsou charakterizovány:

  • Kvalitní programy vývoj obsahu vyučované vysoce kvalifikovanými učiteli ve znalostech a zkušenostech ..
  • Metodika výuky a učení, které se zaměřuje na řešení reálných problémů při práci s využitím nástroje pro okamžitou realizaci.
  • Generace a integrace týmů vysoce výkonné spáchal k rozvoji projektů, které přispívají ke zlepšení výsledků jejich organizacích.
  • Transformace jednotlivců zapojených do kurzů a programů, jejichž příprava jim umožňuje , aby dosáhnout vyššího výkonu a dává jim nástroje k dosažení vedoucí úlohu při plnění cílů vaší společnosti vpřed.
  • Multicampus systém, který nabízí národní a mezinárodní pokrytí, kromě toho, že má aliance s různými univerzitami a institucemi.

Za tímto účelem a Tecnologico de Monterrey je tou nejlepší volbou v absolvent a Executive Education v Mexiku.

vzdělávacího modelumodeloProgramy postgraduálního a výkonného vzdělávání Tecnológico de Monterrey jsou založeny na inovačním a avantgardním vzdělávacím modelu, který využívá případovou metodologii, vývoj projektu a / nebo zkušenostní aktivity, které umožňují zvýšit produktivitu v důsledku aplikace okamžité znalosti získané a příležitost vytvářet sítě.

  • Těžiště směřuje k žákovi, který je zodpovědný za generování vlastních znalostí, doprovázený po celou dobu od svého učitele, který převezme roli průvodce.
  • Programy podporované učiteli s doktorský titul a vysokým potenciálem vedení s vynikajícím profilem zaměstnání.
  • Vysokou prioritu na využití technologie jako na zprostředkovatele v procesu výuky a učení a v případě mistrů a doktorátů, zdůrazňovat přípravu prostřednictvím mezinárodních dohod a výměn s renomovaných univerzit po celém světě.
  • On-line programy, které zajišťují přístup ke komunikačním sítím, spolupráce a učení mezi studenty, učitele a odborníky z celého světa; stejně jako absolventů sdružení, s cílem posílit proces učení studentů.

Díky tomu se Tecnologico de Monterrey přispívá k vyškolit odborníky na řešení problémů generovaných globalizace a neustálých změn vědy a techniky, při otevírání nových příležitostí pro manažery, podnikatele a obchodníky.

Programy se vyučují na:
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Doktorský diplom

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Prospektivní studie různých mezinárodních organizací naznačily, že svět směřuje k transformacím, které kladou výzvy a požadavky na školy a vzdělávací instituce obecně. ... [+]

Specializace managementu pro vedení a inovace ve vzdělávání

Prospektivní studie různých mezinárodních organizací naznačily, že svět směřuje k transformacím, které kladou výzvy a požadavky na školy a vzdělávací instituce obecně.

Podmínky současného století vyžadují od těch, kteří jim nasměrují novou inovativní kapacitu, která je přizpůsobitelná globálním a národním požadavkům, a zároveň vedoucí řešení přizpůsobená místním souvislostem, v nichž se nacházejí; to znamená, že manažeři s vysokými dovednostmi jsou vyžadováni pro vedení a inovace pro řešení a zlepšování.

Od svého založení shromažďuje Tecnológico de Monterrey zkušenosti s vývojem vůdců a ředitelů v různých odvětvích. S takovou odborností formuloval tuto specializaci pro profesionalizaci manažerů, nyní s jasně vzdělávacím přístupem, který přináší vedoucí a inovační dovednosti do oblasti vzdělávání.... [-]

Mexiko Monterrey
Září 2020
španělština
Denní studium
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Magisterský program v Educational Technology splňuje současné potřeby společnosti založené na znalostech obohatit odbornou oblast vzdělávání a odborné přípravy lidských z ... [+]

popis

Program Master of Educational Technology reaguje na aktuální potřeby společnosti založené na znalostech obohatit odbornou oblast vzdělávání a odborné přípravy lidských zdrojů ve většině současného využití a pokročilých technologií do výuky-učení a vzdělávání, a to jak různé úrovně škol a ve veřejných a soukromých společností, což umožní více celostní rozvoj svých studentů a zaměstnanců. Prostřednictvím inovativního vzdělávacího modelu založeného na nových informačních technologií a telekomunikací (ICT), což umožňuje dosáhnout větší publikum s pohybovým omezením v prostoru a čase, vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří budou mít pozitivní vliv formulář a žijí v komunitách, kterým slouží.... [-]

Mexiko Monterrey Santa Fe Kolumbie Colombia Online Ekvádor Ecuador Online Panama Panama Online Peru Peru Online  + 7 Více
Leden 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
5 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Tecnológico de Monterrey řeší tento problém prostřednictvím tohoto nového programu Master of Engineering Management (MEM) na School of Engineering and Sciences, který se ... [+]

Věda a technologie se neustále rozvíjejí a mění způsob, jakým žijeme; Společnosti potřebují mít vysoce kvalifikované inženýry, aby čelili současným výzvám průmyslu a dosáhli uspokojivých výsledků pomocí účinných metodik. Tecnológico de Monterrey řeší tento problém prostřednictvím tohoto nového programu Master of Engineering Management (MEM) na School of Engineering and Sciences , který se snaží rozvíjet vedoucí a projektové manažery, specialisty v oblasti jejich znalostí.

adresované

Absolventi profesní vědy nebo inženýrské kariéry, kteří mají velký zájem o rozvoj inženýrských dovedností v řízení projektů a klíčových obchodních procesech, v řízení technologií nebo v podnikatelské iniciativě. Budoucí technologičtí vedoucí pracovníci v oblasti průmyslového řízení, řízení špičkových technologií, identifikace nebo řízení podniku se špičkovou technologií a nově vytvořenými společnostmi. Profesionálové ve strojírenské oblasti, kteří potřebují identifikovat kritické problémy, vytvářet řešení, vyhodnocovat alternativy, přijímat rozhodnutí a realizovat akce vedoucí multidisciplinární týmy.... [-]

Mexiko Monterrey Buenavista Zapopan Puebla City Santa Fe  + 2 Více
Červenec 2020
Spanish (Mexican),španělština
Denní studium
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Trénujte odborníky, kteří dokáží navázat spojení mezi technologií a humanitními vědami s kritickou perspektivou a lidským smyslem; vytvářet mezioborové, odpovědné a etick ... [+]

Obecný cíl

Trénujte odborníky, kteří dokáží navázat spojení mezi technologií a humanitními vědami s kritickou perspektivou a lidským smyslem; vytvářet mezioborové, odpovědné a etické dialogy mezi společností a digitálním světem; vytvářet projekty kulturního dědictví, analýzy trendů v sociálních sítích a kreativní projekty podnikání.

Potřeba, touha nebo problém, který splňuje nebo řeší tento program

Vytváří řešení kritické a metodické přísnosti k řešení problémů kulturního a tvůrčího průmyslu prostřednictvím kurátorství, interpretace a analýzy digitální reprezentace lidské kultury.

výhodyVytvoření digitálního projektu spojeného s kulturním a tvůrčím průmyslem.Učební zkušenosti Model Tec21 Postgraduální kurzy ve 100% online režimuPřístup k mezinárodním bibliografickým sbírkám: Zvláštní sbírky Tecnológico de Monterrey a další.Zaměstnanci fakulty složené z členů Národního systému výzkumných pracovníků (SNI)Propojení s předními univerzitami a sítěmi v oblasti digitálních humanitních věd ve Spojených státech, Velké Británii, Nizozemsku, Irsku a Kolumbii.Odůvodnění... [-]
Mexiko Monterrey
Září 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Konkurenceschopné organizace a řízení podniku jsou prioritní faktory pro rozvoj země. K dosažení tohoto cíle je nezbytné mít konkurenční vizionáři inovátorům, humanisty a ... [+]

popis

Konkurenceschopné organizace a řízení podniku jsou prioritní faktory pro rozvoj země. K dosažení tohoto cíle je nezbytné mít konkurenční vizionáři inovátorům, humanisty a zároveň manažeři, kteří jsou schopni čelit globálním výzvám v měnícím se prostředí, nezávislé a komplexní činnosti.

Cíl předmětu

Master of Business Administration klade za cíl přípravu odborníků:

Práce v navrhování a provádění etických a společensky odpovědné řešení složitých obchodních problémů pomocí analytických metod a inovativních technologií. Připraveni komunikovat s odborníky ze všech funkčních oblastí podniku, aby stanovily obecné zásady a organizačních cílů. Procesy, které jsou schopné vést změny v bytových podmínkách rozvíjet spolupráce pracovní prostředí a vysoce náročné vize. Schopni navrhnout a implementovat procesy a / nebo inovativní obchodní modely, které vytváří udržitelnou hodnotu pro organizaci a společenství s globálním pohledu na konkurenci. Určeno ... [-]
Mexiko Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Santa Fe  + 2 Více
Červenec 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
5 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Mezi problémy, které mohou organizace, v současné době se zaměřil na vytváření strategických partnerů, zvýšit konkurenceschopnost, náklady na dopadu a požadavkům trhu; a ... [+]

Význam systémů jakosti a produktivita

Mezi problémy, které mohou organizace, v současné době se zaměřil na vytváření strategických partnerů, zvýšit konkurenceschopnost, náklady na dopadu a požadavkům trhu; a reagovat na složité a neočekávané problémy. Proto Master ‚s Program ve strojírenství se specializací na systémech jakosti a produktivita je odůvodněná, reagovat na potřeby životního prostředí, přispívá k efektivitě v oblasti dodavatelského řetězce, kvalita, neustálé zlepšování a řízení inženýrství. Kromě toho tento program vlaky odborníky najít další optimální a zvýšenou produktivitu systémů, s ohledem na aspekty udržitelnosti z globálního, komplexním a společném pohledu.... [-]

Mexiko Monterrey
Červenec 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Program Master of vzdělávání je navržen tak, aby vyhovovaly současným potřebám společnosti založené na znalostech, obohatit odbornou přípravu vzdělávacích profesionálů pr ... [+]

popis

Program Mistr školství Je navržen tak, aby vyhovovaly současným potřebám společnosti založené na znalostech, obohatit odbornou přípravu vzdělávacích profesionálů prostřednictvím přístupu k teoriím, metodologií a pedagogických technik popředí použitelných na různých vzdělávacích úrovních. Program je realizován prostřednictvím vzdělávacího modelu na základě osobního a profesního rozvoje, který umožňuje studentům získat znalosti, dovednosti a kompetence stanovené dovednosti. Tento model také integruje nových informačních technologií a komunikace (e-learning), který usnadňuje student vzít své kurzy flexibilně bez omezení času a prostoru v digitálním prostředí.... [-]

Kolumbie Colombia Online Ekvádor Ecuador Online Panama Panama Online Peru Peru Online  + 4 Více
Červenec 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
5 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Tento program umožňuje hluboké pochopení prvků účetních systémů a národních a mezinárodních trzích; a připravuje odborníky schopné interakce se zástupci ze všech funkčníc ... [+]

popis

Tento program umožňuje hluboké pochopení prvků účetních systémů a národních a mezinárodních trzích; a připravuje odborníky schopné interakce se zástupci ze všech funkčních oblastí organizace pro definování strategie a obecné akce směřující k dosažení konkurenční výhody.

Učební osnovy spojuje zkušenosti a inovace, aby vlak lidi schopné poskytovat optimální reakce na reálných problémů a obchodních příležitostí prostřednictvím spolupráce vzdělávací systém, praktické aplikace teoretických poznatků na projekty, problémy a případové studie.

Díky tomu je příslušný program na regionální i celostátní úrovni a lze dokázat pomocí vedoucích pozicích a absolventy vyšších manažerských zabírat i soukromý průmysl a veřejný sektor, na národní i mezinárodní úrovni.... [-]

Mexiko Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Více
Červenec 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
5 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Rozvojových zemí požaduje služby správy a využívání energie jsou zaručeny v souvislosti s udržitelným rozvojem. K dosažení tohoto cíle vyžaduje inovace v řízení spotřeby, ... [+]

popis

Rozvojových zemí požaduje služby správy a využívání energie jsou zaručeny v souvislosti s udržitelným rozvojem. K dosažení tohoto cíle vyžaduje inovace v řízení spotřeby, dávají přednost zachování neobnovitelných zdrojů energie a podporovat využívání alternativních zdrojů energie.

Cíl předmětu

MSc v oboru nakládání s energií a obnovitelných zdrojů energie cílům:

Vyškolit odborníky schopné optimalizovat spotřebu energie, a to jak v soukromém sektoru a ve veřejném sektoru. Tvoří kvalifikovaní pro profesionály pro hospodaření s energií, včetně využití alternativních a konvenčních zdrojů. Určeno

Tento program je zaměřen na:... [-]

Mexiko Monterrey Zapopan Morelia Santiago de Querétaro  + 1 Více
Leden 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

V dnešní společnosti je výroba hodnoty do značné míry závisí na znalostech. Díky pokroku v oblasti informačních technologií a globalizace, máte přístup k velkému množství ... [+]

popis

V dnešní společnosti je výroba hodnoty do značné míry závisí na znalostech. Díky pokroku v oblasti informačních technologií a globalizace, máte přístup k velkému množství informací; to však nezaručuje, že informace jsou aktivovány při výrobě hodnoty.

Chcete-li převést informace do znalostí a znalostí v hodnotě vyžaduje profesionály, kteří mohou strategicky řídit a realizovat inovativní informační technologie k vyřešení problémů produktivity, udržitelnosti a sociální odpovědnosti podniků a organizací.

To je důvod, proč je nutné připravit ty odborníky, kteří mají odpovědnost znát a učinit strategická rozhodnutí ohledně zdrojů a projektů, kde informační technologie jako nástroj pro zapojení globální konkurenceschopnosti. ... [-]

Kolumbie Colombia Online Panama Panama Online Peru Peru Online  + 2 Více
Červenec 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

V současné době úspěch v organizacích závisí na jejich schopnosti přizpůsobit se rychle se měnícím prostředí, vytvářet nové trhy a vytváření nových strategií a vedení. ... [+]

popis

V současné době úspěch v organizacích závisí na jejich schopnosti přizpůsobit se rychle se měnícím prostředí, vytvářet nové trhy a vytváření nových strategií a vedení.

Chcete-li zůstat konkurenceschopné, organizace musí inovovat a vytvářet obchodní hodnotu prostřednictvím vytváření nových produktů, procesů a služeb v rámci modelu, který identifikuje různé typy inovací a nejvhodnější strategické přístupy.

To vyžaduje školení lidí a tvůrčích týmů, které vytvářejí hodnotu a mají vizi by ho vedl k hledání nových příležitostí.

Cíl předmětu

Master of inovace pro rozvoj podnikání má za cíl:

Buď podnikatelské vedoucí s kulturou inovací prostřednictvím praktických metodologií pro vývoj high-hodnota podnikání a vytváření hodnoty v rámci zavedených organizací zaměřené na odborníky a podnikatele. Identifikovat příležitosti k vytváření přidané hodnoty na trhu. Podporovat kulturu inovací s cílem podněcovat udržitelnou konkurenční výhodu. Řídit proces inovací z generace nápad, šíření a hodnocení jejich dopadu na společnost. Poskytuje model vývoje a produktů technologie založené na služby, které umožňují hands-on učení. Rozvíjet a posilovat schopnosti začít sám, nebo projekt technologicky založený v rámci již zavedené společnosti. Identifikovat příležitosti pro inovace v zavedených organizacích. Identifikovat příležitosti k vytváření nových podniků založených na technologiích. Určeno ... [-]
Mexiko Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Více
Červenec 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Adresa destinace
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leon, 64849 MX
Sociální média
Adresa destinace
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, State of Mexico, 14380 MX
Adresa destinace
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Mexico City, 52926 MX
Adresa destinace
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Adresa destinace
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Adresa destinace
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Adresa destinace
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, New Mexico, 01389 MX
Adresa destinace
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, Querétaro, 76130 MX
Adresa destinace
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, State of Mexico, 50110 MX
Adresa destinace
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
Adresa destinace
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, La Paz Department, BO
Adresa destinace
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Santiago Metropolitan Region, CL
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Valle del Cauca, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Region of Murcia, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Costa Rica - San José
San Jose, California, CR
Adresa destinace
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Guayas, EC
Adresa destinace
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Adresa destinace
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, San Salvador Department, SV
Adresa destinace
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Sacatepéquez Department, GT
Adresa destinace
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Francisco Morazán Department, HN
Adresa destinace
LATAM Sede Houston
Houston, Texas, US
Adresa destinace
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managua Department, NI
Adresa destinace
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Florida, PA
Adresa destinace
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Adresa destinace
LATAM Sede Perú - Lima
Lima, Dalarna County, PE
Adresa destinace
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, California, PR
Adresa destinace
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, Distrito Nacional, DO
Adresa destinace
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Montevideo Department, UY
Adresa destinace
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Capital District, VE