Advenio eAcademy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Marsaxlokk village harbor of Malta, illuminated by sunset light

O společnosti Advenio eAcademy

Advenio eAcademy, založená v roce 2013, je vysokoškolská instituce se sídlem na Maltě (číslo licence NCFHE: 2013-FHI-0006), která zajišťuje mezinárodní klientelu náročných poskytovatelů vzdělávacích služeb a studentů.

Advenio eAcademy je vysokoškolská instituce se sídlem na Maltě (číslo licence NCFHE: 2013-FHI-0006), která zajišťuje mezinárodní klientelu náročných poskytovatelů vzdělávacích služeb a studentů. Poskytuje příležitost zúčastněným vzdělávacím institucím a vzdělávacím organizacím přesáhnout omezení fyzických prostor. Umožňuje jim přijmout virtuální kampus, který umožňuje vývoj a zavádění nejmodernějších vzdělávacích a školicích programů, které opravdu přidávají studentům hodnotu.

Advenio eAcademy je první organizací na Maltě, licencovaná NCFHE, jejíž služby jsou založeny na on-line učení. Použitou e-learningovou platformou je oceněné řešení EBLearn vyvinuté a udržované společností E-Business Systems, což je rameno webových řešení firmy AllSecure Ltd. EBLearn poskytuje zdrojové knihovny, audiovizuální a video prezentace, možnosti fóra a wiki a integruje video konferenční zařízení umožňující individuální školení nebo tutoriály.

Valletta, Malta - The traditional houses and walls of Valletta, the capital city of Malta on an early summer morning before sunrise with clear blue sky

Místa

Malta online

Adresa, 1. řádek
Malta online, Malta