Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Malta

Advenio eAcademy

Magistr Kurzy Malta Malta Online September 2018

O společnosti Advenio eAcademyAdvenio eAcademy, založená v roce 2013, je vysokoškolská instituce se sídlem na Maltě (číslo licence NCFHE: 2013-FHI-0006), která zajišťuje mezinárodní klientelu náročných poskytovatelů vzdělávacích služeb a studentů.Advenio eAcademy je vysokoškolská instituce se sídlem na Maltě (číslo licence NCFHE: 2013-FHI-0006), která zajišťuje mezinárodní klientelu náročných poskytovatelů vzdělávacích služeb a studentů. Poskytuje příležitost zúčastněným vzděláva… [+] cím institucím a vzdělávacím organizacím přesáhnout omezení fyzických prostor. Umožňuje jim přijmout virtuální kampus, který umožňuje vývoj a zavádění nejmodernějších vzdělávacích a školicích programů, které opravdu přidávají studentům hodnotu.Advenio eAcademy je první organizací na Maltě, licencovaná NCFHE, jejíž služby jsou založeny na on-line učení. Použitou e-learningovou platformou je oceněné řešení EBLearn vyvinuté a udržované společností E-Business Systems, což je rameno webových řešení firmy AllSecure Ltd. EBLearn poskytuje zdrojové knihovny, audiovizuální a video prezentace, možnosti fóra a wiki a integruje video konferenční zařízení umožňující individuální školení nebo tutoriály. [-]