Unicaf University (ZM)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Unicaf University je panafrická nezávislá uznávaná univerzita, která kombinuje ty nejlepší prvky mezinárodního vzdělávání a nabízí vysoce kvalitní akademické kvalifikace .

Univerzita zřídila nejmodernější kampusy v Zambii, Malawi a Zimbabwe a v brzké době připravuje další kampusy v několika dalších afrických zemích. Kromě univerzitních kampusů univerzity Unicaf mají studenti k dispozici také moderní zařízení vzdělávacích center Unicaf v celé Africe.

Unicaf University je licencovaná univerzita v Malawi , Zambie a Zimbabwe a je také schválena pro nábor studentů v Keni. Univerzita Unicaf je členem Akademického dopadu Organizace spojených národů (UNAI) a členem Jihoafrické asociace regionálních univerzit (SARUA). Univerzitní kampaně Unicaf University v Zambii a Malawi jsou akreditovány také Britskou akreditační radou pro nezávislé další a vysokoškolské vzdělávání jako nezávislý poskytovatel vysokoškolského vzdělávání.

Unicaf University poskytuje vynikající výsledky ve výuce , úspěchu a spokojenosti studentů v příznivém akademickém prostředí. Cílem univerzity je stát se přední terciární institucí v subsaharské Africe, která byla uznána za vynikající přínos pro výuku, učení a výzkum .

Univerzita Unicaf nabízí studentům příležitost získat vysoce kvalitní kvalifikace za nízkou cenu výhradně prostřednictvím online doručování, nebo prostřednictvím studia na akademické půdě, kombinující tradiční výuku tváří v tvář a aktivní účast ve studentských sociálních klubech a činnostech s digitálními vzdělávacími nástroji, které zvyšují zážitek z moderní student.

Univerzita Unicaf si klade za cíl vyškolit odpovědné občany, kteří chápou a podporují udržitelný rozvoj. Cílem univerzity je vracet komunitám, které slouží, prostřednictvím nových poznatků získaných doktorským výzkumem, prostřednictvím „zelených iniciativ“ (recyklace papíru, plastů a hliníku, pravidelné výsadby stromů), prostřednictvím přednášek význačných řečníků otevřených veřejnost, prostřednictvím bezplatných počítačových lekcí pro absolventy středních škol a dospělých dospělých, prostřednictvím bezplatných pracovních seminářů o základních odborných dovednostech, prostřednictvím darů nemocnicím a školám a prostřednictvím podpory důležitých sociálních příčin.

Unicaf University nabízí plně online a na akademické půdě vyučované bakalářské, magisterské a doktorské tituly v celé řadě předmětů, včetně managementu, ekonomiky a podnikání, psychologie, výuky, práva, účetnictví a financí, anglické literatury, informatiky, webdesignu a vývoje a specializované programy MBA pro různá průmyslová odvětví a odvětví.

Partnerství

Unicaf v současné době spolupracuje s University of Suffolk (UK) , Liverpoolskou univerzitou John Moores University (UK ), University of South Wales (UK), University of California, Riverside Extension v USA a univerzitou Unicaf University v Africe . Po úspěšném dokončení obdrží studenti od příslušného orgánu, který udělil titul, který je totožný s titulem nabízeným studentům na koleji. Absolventi se mohou také zúčastnit promoce v domácím kampusu (s výhradou případných vízových omezení).

Místa

Larnaca

Adresa, 1. řádek
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue

6019 Larnaca, Larnaca, Kypr

New York

Adresa, 1. řádek
1745 Broadway
10019 New York, New York, Spojené státy americké

Athény

Adresa, 1. řádek
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Athény, Centrální Atény, Řecko

Bukurešť

Adresa, 1. řádek
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukurešť, Bukurešť, Rumunsko

Londýn

Adresa, 1. řádek
Kemp House, 152 City Road

EC1V 2NX Londýn, Anglie, Spojené království

Káhira

Adresa, 1. řádek
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Káhira, Káhira guvernér, Egypt

Accra

Adresa, 1. řádek
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, Větší region Accra, Ghana

Lilongwe

Adresa, 1. řádek
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67

Lilongwe, Centrální region, Malawi

Port Louis

Adresa, 1. řádek
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Okres Port Louis, Mauricius

Nairobi

Adresa, 1. řádek
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

Nairobi, Nairobi County, Keňa

Lagos

Adresa, 1. řádek
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, Nigérie

Mogadišo

Adresa, 1. řádek
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadišo, Banaadir, Somálsko

Lusaka

Adresa, 1. řádek
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Provincie Lusaka, Zambie

Irbid

Adresa, 1. řádek
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbidní guvernér, Jordánsko

Kypr online

Adresa, 1. řádek
Kypr online, Kypr