your Digital Marketing Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od roku 2013 je vaše digitální marketingová akademie ( DMAC ) špičkovou on-line vzdělávací institucí specializující se na pomoc studentům v USA, Kanadě a ve světě, připravit se na kariéru v oblasti marketingu digitálních a sociálních médií.

Náš online kurz byl vytvořen odborníky na digitální a sociální mediální marketing, kteří každodenně pracují v agenturách pro digitální marketing, kteří jsou pověřeni dodržováním nejnovějších osvědčených postupů a aktualizací v oblasti digitálního marketingu. Kurz byl vytvořen tak, aby poskytoval praktický přehled spolu s podrobnou strategií a náhledem na realizaci. Tento kurz se netýká teorie, ale aplikace v reálném světě.

Ve vašem DMAC jsme se rozhodli vytvořit komplexní on-line učební zkušenost, která umožní každému, kdo dokončí náš kurz, pracovat v digitálním prostředí

Nicméně také chápeme, že učinit podrobný kurz online vlastním tempem může vyžadovat značné množství disciplíny a zaměření. V souladu s tím poskytneme každému žákovi svůj vlastní osobní úspěchový trenér. Náš trenér pro úspěch je k dispozici studentovi každý pracovní den a bude komunikovat se studentem, kdykoli to žádá student, nebo když se trenér domnívá, že je zapotřebí nějakého pokynu na základě pokroku studenta a výsledků kvízu.

Místa

Toronto

Adresa, 1. řádek
Toronto, Ontario, Kanada

New York

Adresa, 1. řádek
New York, New York, Spojené státy americké

San Francisco

Adresa, 1. řádek
San Francisco, Kalifornie, Spojené státy americké