University of Fredericton

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Připojit. Učit se. Povést se. Plně online

University of Fredericton (UFred) je plně online instituce, která uděluje tituly a nabízí osvědčení, diplom a studijní programy. Společnost UFred, založená a založená v Frederictonu v New Brunswicku, se pyšní výjimečnou hrdostí na svou nabídku inovativního a relevantního online vzdělávání, které klade důraz na rozvoj vůdčích schopností a celoživotní učení.

UFred nabízí jedinečný, zcela online vzdělávací zážitek, který podporuje akademické a profesionální cíle svých voličů. Prostřednictvím přístupné, přátelské podpory a služeb se věnujeme vytváření úspěchu studentů.

Naše vize

je umožnit studentům globálně dosáhnout jejich cílů prostřednictvím přístupného aplikovaného odborného vzdělávání.

Naše mise

je poskytnout plně kompatibilní, individuálně zaměřenou cestu celoživotního učení pro světové profesionály, která zvyšuje výkon jednotlivce.

Naše hodnoty

patří integrita, vášeň, vzájemná důvěra, učení, vzájemný respekt a kompetence.


Historie

University of Fredericton je soukromá instituce založená v roce 2005 ve Frederictonu v New Brunswicku. Za předpokladu, že plně online vzdělávání je cestou budoucnosti, jsme vytvořili inovativní vzdělávací cestu špičkové kvality a zkušeností, kterou nadále mezinárodně rozšiřujeme.

142862_pexels-photo-3762806.jpeg

Proč on-line?

Online studenti UFred dostávají stejné vysoce kvalitní vzdělání, příležitosti k vytváření sítí a spolupráci získanou z programu na akademické půdě; studenti průběžně komunikují s profesory a kolegy. Studenti mohou klást otázky, účastnit se diskusí a spolupracovat na studijních materiálech zcela online.

Žádné požadavky na pobyt

V UFred nenabízíme pobyt našim studentům. Všechny kurzy jsou dodávány zcela online, což dospělým studentům umožňuje udržovat si pracovní a rodinné závazky při dalším vzdělávání. Studenti mohou studovat odkudkoli s přístupem na internet!

Virtuální třídy

UFred zaručuje, že vaše studijní zkušenost bude pozitivní. Online studenti dostávají stejné vysoce kvalitní vzdělání získané z programu na akademické půdě - programy jsou plně akreditovány a studenti průběžně komunikují s profesory a kolegy v týdenní vClass (virtuální učebně). Mohou také klást otázky, účastnit se diskusí a spolupracovat na studijních materiálech pomocí chatu, videokonferencí, e-mailu, které jsou k dispozici prostřednictvím různých programů.

Místa

Online

Adresa, 1. řádek
Queen Street,371
E3B 1B1 Fredericton, Nový Brunswick, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium