Přečtěte si oficiální popis

Pulzující, multikulturní a dynamický, se University of Johannesburg (UJ) sdílí tempo a energii kosmopolitní Johannesburgu, město jehož jméno nese. Hrdě South African, univerzita je živý až do své africké kořeny, a dobře připraveni na svou roli v actualising potenciál, že vysokoškolské vzdělání platí pro rozvoj tohoto kontinentu.

Fenomenální úspěch univerzity je ten, který překvapil kritiky a získal skeptiky. Být instituci, která je hrdá na své přístupném dokonalosti, po pouhých 11 letech UJ se etabloval jako instituce globální excelence a světové postavy.

V prvních pěti letech existence, UJ zdvojnásobila akreditovaný výstupy výzkumu a zvýšil počet svých významných jihoafrických výzkumných křesla od žádného na sedm. Tento pozoruhodný úspěch bylo dosaženo dobře dopředu cíle stanoveného pro rok 2015. Výzkum výsledek 2010 byl výsledkem UJ touhy, během počátečního období, založit UJ jako vysoké školy zcela zaměřených na výzkum.

UJ je první a jediný africký univerzita přijat na vysoce respektované konsorcium 28 náročných na výzkum univerzit na světě, Universitas 21 - významný potvrzení rostoucího mezinárodního postavy UJ.

UJ se může pochlubit světové úrovni, mezinárodně uznávané akademické programy založené na osnovách informován o špičkových vývoje jak v pregraduální a postgraduální vzdělávání. Programy uj v rámci svých devíti fakult, jsou navrženy tak, aby připravit studenty na svět práce a globální občanství. Univerzita má čtyři školní areály, a to Auckland Park Bunting Road Campus; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; a Soweto Campus.

Ty s APS vstřelí rovný a větší než 40 bodů - - o možnostech UJ v Orange Carpet studentů prvního ročníku na bázi stěžejní programy zahrnují: účetnictví; Elektrické a elektronické / Mechanické / Civil / důlní inženýrství; LLB / BA Právo / BCOM právo; Matematika / Aplikovaná matematika; IT / Počítačové vědy; Fyziologie člověka; Optometrie; Finance; Psychologie; a vzdělávání učitelů.

Aby výuky, výzkumu a inovací cíle UJ je realita, UJ má, v posledních osmi letech investovala více než R2 miliardy do modernizace a rozšíření živých a vzdělávacích zařízení na všech svých areálů a na vytvoření bezpečného a bezpečné, world-class vzdělávání a výzkumné prostředí pro zaměstnance a studenty.

UJ také představil kapesní zařízení (tabletu nebo notebooku), do prvního ročníku tříd v roce 2014, ve snaze spojit tyto mladé lidi se světem e-vědomím, že rostou do, a přeměnit jejich schopnost přispívat a soutěžit.

Absolvent úspěšnost UJ je nyní činí 83,4% a celková roční produkce absolvent je více než 11.400 studentů. První rok zkušenosti program univerzity (FYE), iniciativa nabízí akademických dovedností výztuž s důrazem na studenty poradenských spolužáky, je jedním z podpůrných programů, které pomáhají usnadnit přechod ze školy do univerzity. Téměř 1300 studentů lektoři, vybrané z úrovně třetího ročníku a nahoru, působí jako prostředník mezi studenty a pedagogických pracovníků. UJ také představil akademických poradců v univerzitních kolejích a schválila mimo areál ubytovací zařízení. V rámci akademické kvality programu UJ, 250 studentů poradci slouží 2000 studentů prvního ročníku v 25 sídlech.

Pozoruhodný, také, je to, že UJ, s více než 49.500 studentů; 2300 zahraničních studentů; 6700 doktorandů a proslulý akademických pracovníků, je instituce s obdivuhodným maturitní sazby. UJ je domovem 133 hodnocených výzkumných pracovníků, z nichž šest jsou-hodnocené, a má sedm National Research Foundation židle. Kromě toho, že produkuje největší množství černých účetních všech akreditovaných bytových univerzit v zemi.

Zatímco UJ sleduje globální excelence a postavy, univerzity předpokládá, že na národní úrovni reaguje způsobem, že pouze UJ silách. V tomto ohledu patří v Jihoafrické republice šest předních univerzit, jen UJ úspěšně poskytuje přístup k téměř 2000 studentů prvního ročníku, kteří pocházejí z nejchudších komunit, že jim v případě potřeby s top-up NSFAS financování, stipendia a dvě zdravá jídla denně ,

V příštích deseti letech, UJ stanovila šest strategických cílů, a to:

Global Excellence v oblasti výzkumu a inovací.
Global Excellence ve výuce a učení.
Mezinárodní Profile Fit for Global Excellence a postavy.
Zážitek vynikající student.
Active Global Reputation Management, a
Instituce a lidé Fit for Global Excellence a postavy.

Vidění

Mezinárodní University of volby, zakotvená v Africe, dynamicky utváření budoucnosti.

Mise

Inspirovat svou komunitu k transformaci a sloužit lidstvu prostřednictvím inovací a spolupráce snahy o znalosti.

hodnoty

FANTAZIE KONVERZACE REGENERACE etický základ

Utváření budoucnosti

myšlení nezávisle
Rozvoj kosmopolitní identitu
Vystavující ambice a pohon
Přijetím podnikatelské přístupy

Učení dohromady z naší rozmanitosti

Tvorba moudrá rozhodnutí kolektivně

Zapojení smysluplně navzájem
Zobrazení vzájemný respekt
přední consultatively

Rozvoj udržitelným způsobem prostřednictvím tvůrčího přínosu

Prozkoumal pro obnovu

Inovace pro společné dobro
Vytváření pozitivních změn
Využívat přehlíženy příležitostí

Treasuring akademické svobody

Hledá rovnováhu ve snaze o poznání

Čelí problémům s odvahou a vydělávat důvěře
Jednat odpovědně tím, že je spravedlivé, konzistentní a transparentní
Účast v pomáhání a společenství (Ubuntu) *
  • Ubuntu je schopnost vyjádřit soucit, spravedlnost, reciprocita, důstojnost, harmonii a lidstvo v zájmu budování, udržování a posilování komunity. Ubuntu hovoří pro naše vzájemného propojení, naší společné lidskosti a zodpovědnosti vůči každému, která vyplývá z našeho připojení.
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

University of Johannesburg

Účelem pokročilého diplomu na finančních trzích je rozvíjet znalosti studentů o disciplíně finančních trhů a obchodování. Program se skládá ze soustředěného učebního plán ... [+]

Přehled

Účelem pokročilého diplomu na finančních trzích je rozvíjet znalosti studentů o disciplíně finančních trhů a obchodování. Program se skládá ze soustředěného učebního plánu pro přípravu studenta na kariéru na finančních trzích. Získání osnov bude studentům umožněno syntetizovat principy finančního trhu a uplatňovat finanční nástroje profesionálním způsobem. Budou získány základní znalosti o globálních investicích relevantních pro odvětví finančního trhu, které umožní kvalifikovanému studentovi pracovat v dnešním světě profesionálních finančních trhů. Program zdůrazňuje kompetenci, integritu a uplatňování etiky v profesionálním prostředí. Úspěšný student získá globální a jihoafrickou perspektivu finančního trhu a hluboké porozumění trhu, který jim poskytne konkurenční výhodu pro zaměstnání.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Kontaktuj školu
Angličtina
20 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem AdvDip (Management dopravy) je poskytnout jak teoretické znalosti, tak praktické dovednosti v oblasti řízení dopravy pro budoucí studenty, kteří jsou v současné do ... [+]

Přehled

Účelem AdvDip (Management dopravy) je poskytnout jak teoretické znalosti, tak praktické dovednosti v oblasti řízení dopravy pro budoucí studenty, kteří jsou v současné době středními manažery nebo usilují o střední management, aby uplatňovali zásady řízení dopravy ve svých pracovní prostředí.

Program umožňuje rozvoj znalostí a aplikované kompetence související s dopravní politikou a legislativou, plánováním a řízením dopravy, logistickými procesy a postupy, řízením projektů a přepravními operacemi a jejich vyčíslení.

Zahrnutí metodologie výzkumu a výzkumného projektu a praktického simulačního modulu, v němž budou studenti povinni aplikovat získané teoretické znalosti na současné výzvy související s průmyslem, nabízí studentům příležitost vyvážit teorii a praxi.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Kontaktuj školu
Angličtina
16 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

University of Johannesburg

Bakalářský obchod v mezinárodním účetnictví je profesionálně orientovaný a vysoce relevantní online program, který studentům poskytne mezinárodní pohled na globální princ ... [+]

Přehled

Bakalářský obchod v mezinárodním účetnictví je profesionálně orientovaný a vysoce relevantní online program, který studentům poskytne mezinárodní pohled na globální principy financí a účetnictví. Potenciální studenti jsou jednotlivci, kteří chtějí vykonávat kariéru jako odborníci v širokých oblastech financí a účetnictví, ale kteří kvůli finančním a geografickým bariérám nemají přístup k kontaktnímu vzdělání, nebo kteří by upřednostňovali flexibilitu, která je dostupná prostřednictvím poskytování dálkových služeb .

Tento on-line program rozvíjí intelektuální, praktické a kritické myšlení studentů, které jim umožní aplikovat znalosti týkající se předmětu a vyřešit problémy, které by se očekával od účetního znalce v mezinárodní praxi. Navíc program poskytuje studentům komplexní a základní znalostní základ základních mezinárodních principů účetnictví, řízení, řízení rizik a kontroly, auditu, finančního řízení a manažerského účetnictví. V souladu s mezinárodním zaměřením programu nebude nabízet modul o vnitrostátní daně, protože daňové zákony se v jednotlivých zemích liší. Důležité globální daňové principy budou začleněny do ostatních modulů, konkrétně do účetnictví a finančního řízení.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Kontaktuj školu
Angličtina
4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem bakalářského řízení lidských zdrojů je vybavit absolventy s důkladnou znalostí, teorií, principy a dovednostmi v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM), aby mohli př ... [+]

Přehled

Účelem bakalářského řízení lidských zdrojů je vybavit absolventy s důkladnou znalostí, teorií, principy a dovednostmi v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM), aby mohli přispívat k multifunkčním, nadnárodním veřejným a podnikatelským sektorům, analytické, interpretační, strategické a integrační dovednosti.

Výsledky ukončení výuky programu jsou v souladu s požadavky NQF úrovně 7 a studenti jsou povinni aplikovat teoretické znalosti na složité problémy a prezentovat tuto aplikaci jako dobře strukturovaný argument pomocí akademického diskurzu.

Bakalář Řízení lidských zdrojů posílí studentům řadu dovedností, hodnot, postojů a znalostí, které jim umožní:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Kontaktuj školu
Angličtina
5 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

University of Johannesburg

První univerzální program Master of Public Management a Governance od University of Johannesburg nabízí jedinečnou příležitost pokročit ve vedení ve vaší společnosti a na ... [+]

Přehled

První univerzální program Master of Public Management a Governance od University of Johannesburg nabízí jedinečnou příležitost pokročit ve vedení ve vaší společnosti a na pracovišti.

Vypracujte hluboké znalosti pro demonstraci specializovaného vedení. Získejte analytické a manažerské kompetence na magisterské úrovni, abyste mohli vykonávat pokročilé úkoly v profesionálním sektoru.

Hodnotit vysoce složité problémy nezávisle, psát texty na vysoké úrovni a používat výzkumné metody a techniky k poskytnutí vědeckých řešení.

Tento program nevyžaduje žádné cesty a žádné osobní kontakty, což vám umožní získat kredity svým vlastním tempem při plnění osobních a profesních povinností. Dokončete program minimálně po dobu dvou let.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Kontaktuj školu
Angličtina
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Online MEd ve vzdělávacím managementu je relevantní pro každého, kdo se podílí na formálním nebo neformálním vzdělávání. Rozsah modulů přidá hodnotu k předchozímu učení a ... [+]

Přehled

Online MEd ve vzdělávacím managementu je relevantní pro každého, kdo se podílí na formálním nebo neformálním vzdělávání.

Rozsah modulů přidá hodnotu k předchozímu učení a poskytuje koncepční a teoretické rámce pro pochopení a revizi postupů. Zatímco program je globálně informován, očekává se, že účastníci dotazují importované poznatky ve světle svých místních kontextuálních znalostí a praxe a vyhledávají svůj vlastní manažerský hlas. Stručně řečeno, program je zaměřen na vyvolávání otázek, stimulování kritického myšlení a podporu reflexní odborné praxe.

Požadavky na přijetí

Kvalifikovaní učitelé a školitelé, kteří jsou držiteli titulu BEd Honors nebo postgraduálního diplomu ve vzdělávání v oblasti řízení a managementu nebo jeho ekvivalentu, budou pro program považováni.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Kontaktuj školu
Angličtina
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem MEd (Informační a komunikační technologie) je, aby studenti získali, posílili a prohloubili specializované pokročilé teoretické znalosti ICT ve vzdělávacím prostře ... [+]

Přehled

Účelem MEd (Informační a komunikační technologie) je, aby studenti získali, posílili a prohloubili specializované pokročilé teoretické znalosti ICT ve vzdělávacím prostředí. Témata zahrnují vývoj vzdělávací politiky v oblasti IKT, aktuální a vznikající otázky v oblasti digitálního učení, teorie a rámce soudobého učení a rámcové hodnocení v rámci kontextu 21. století.

Program se zaměřuje na praktiky z oblasti veřejného a soukromého sektoru, kteří mají zájem na rozvoji digitálního učení ve svých vzdělávacích ekosystémech. Program osloví instruktážní a učební návrháře, pedagogické pracovníky, učitele a lektory, firemní školitele, odborníky na předměty a učební osnovy, političtí poradci, specialisté na monitorování a hodnocení a zástupci nevládních organizací... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Kontaktuj školu
Angličtina
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Adresa destinace
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Sociální média