Přečtěte si oficiální popis

Pulzující, multikulturní a dynamický, se University of Johannesburg (UJ) sdílí tempo a energii kosmopolitní Johannesburgu, město jehož jméno nese. Hrdě South African, univerzita je živý až do své africké kořeny, a dobře připraveni na svou roli v actualising potenciál, že vysokoškolské vzdělání platí pro rozvoj tohoto kontinentu.

Fenomenální úspěch univerzity je ten, který překvapil kritiky a získal skeptiky. Být instituci, která je hrdá na své přístupném dokonalosti, po pouhých 11 letech UJ se etabloval jako instituce globální excelence a světové postavy.

V prvních pěti letech existence, UJ zdvojnásobila akreditovaný výstupy výzkumu a zvýšil počet svých významných jihoafrických výzkumných křesla od žádného na sedm. Tento pozoruhodný úspěch bylo dosaženo dobře dopředu cíle stanoveného pro rok 2015. Výzkum výsledek 2010 byl výsledkem UJ touhy, během počátečního období, založit UJ jako vysoké školy zcela zaměřených na výzkum.

UJ je první a jediný africký univerzita přijat na vysoce respektované konsorcium 28 náročných na výzkum univerzit na světě, Universitas 21 - významný potvrzení rostoucího mezinárodního postavy UJ.

UJ se může pochlubit světové úrovni, mezinárodně uznávané akademické programy založené na osnovách informován o špičkových vývoje jak v pregraduální a postgraduální vzdělávání. Programy uj v rámci svých devíti fakult, jsou navrženy tak, aby připravit studenty na svět práce a globální občanství. Univerzita má čtyři školní areály, a to Auckland Park Bunting Road Campus; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; a Soweto Campus.

Ty s APS vstřelí rovný a větší než 40 bodů - - o možnostech UJ v Orange Carpet studentů prvního ročníku na bázi stěžejní programy zahrnují: účetnictví; Elektrické a elektronické / Mechanické / Civil / důlní inženýrství; LLB / BA Právo / BCOM právo; Matematika / Aplikovaná matematika; IT / Počítačové vědy; Fyziologie člověka; Optometrie; Finance; Psychologie; a vzdělávání učitelů.

Aby výuky, výzkumu a inovací cíle UJ je realita, UJ má, v posledních osmi letech investovala více než R2 miliardy do modernizace a rozšíření živých a vzdělávacích zařízení na všech svých areálů a na vytvoření bezpečného a bezpečné, world-class vzdělávání a výzkumné prostředí pro zaměstnance a studenty.

UJ také představil kapesní zařízení (tabletu nebo notebooku), do prvního ročníku tříd v roce 2014, ve snaze spojit tyto mladé lidi se světem e-vědomím, že rostou do, a přeměnit jejich schopnost přispívat a soutěžit.

Absolvent úspěšnost UJ je nyní činí 83,4% a celková roční produkce absolvent je více než 11.400 studentů. První rok zkušenosti program univerzity (FYE), iniciativa nabízí akademických dovedností výztuž s důrazem na studenty poradenských spolužáky, je jedním z podpůrných programů, které pomáhají usnadnit přechod ze školy do univerzity. Téměř 1300 studentů lektoři, vybrané z úrovně třetího ročníku a nahoru, působí jako prostředník mezi studenty a pedagogických pracovníků. UJ také představil akademických poradců v univerzitních kolejích a schválila mimo areál ubytovací zařízení. V rámci akademické kvality programu UJ, 250 studentů poradci slouží 2000 studentů prvního ročníku v 25 sídlech.

Pozoruhodný, také, je to, že UJ, s více než 49.500 studentů; 2300 zahraničních studentů; 6700 doktorandů a proslulý akademických pracovníků, je instituce s obdivuhodným maturitní sazby. UJ je domovem 133 hodnocených výzkumných pracovníků, z nichž šest jsou-hodnocené, a má sedm National Research Foundation židle. Kromě toho, že produkuje největší množství černých účetních všech akreditovaných bytových univerzit v zemi.

Zatímco UJ sleduje globální excelence a postavy, univerzity předpokládá, že na národní úrovni reaguje způsobem, že pouze UJ silách. V tomto ohledu patří v Jihoafrické republice šest předních univerzit, jen UJ úspěšně poskytuje přístup k téměř 2000 studentů prvního ročníku, kteří pocházejí z nejchudších komunit, že jim v případě potřeby s top-up NSFAS financování, stipendia a dvě zdravá jídla denně ,

V příštích deseti letech, UJ stanovila šest strategických cílů, a to:

Global Excellence v oblasti výzkumu a inovací.
Global Excellence ve výuce a učení.
Mezinárodní Profile Fit for Global Excellence a postavy.
Zážitek vynikající student.
Active Global Reputation Management, a
Instituce a lidé Fit for Global Excellence a postavy.

Vidění

Mezinárodní University of volby, zakotvená v Africe, dynamicky utváření budoucnosti.

Mise

Inspirovat svou komunitu k transformaci a sloužit lidstvu prostřednictvím inovací a spolupráce snahy o znalosti.

hodnoty

FANTAZIE KONVERZACE REGENERACE etický základ

Utváření budoucnosti

myšlení nezávisle
Rozvoj kosmopolitní identitu
Vystavující ambice a pohon
Přijetím podnikatelské přístupy

Učení dohromady z naší rozmanitosti

Tvorba moudrá rozhodnutí kolektivně

Zapojení smysluplně navzájem
Zobrazení vzájemný respekt
přední consultatively

Rozvoj udržitelným způsobem prostřednictvím tvůrčího přínosu

Prozkoumal pro obnovu

Inovace pro společné dobro
Vytváření pozitivních změn
Využívat přehlíženy příležitostí

Treasuring akademické svobody

Hledá rovnováhu ve snaze o poznání

Čelí problémům s odvahou a vydělávat důvěře
Jednat odpovědně tím, že je spravedlivé, konzistentní a transparentní
Účast v pomáhání a společenství (Ubuntu) *
  • Ubuntu je schopnost vyjádřit soucit, spravedlnost, reciprocita, důstojnost, harmonii a lidstvo v zájmu budování, udržování a posilování komunity. Ubuntu hovoří pro naše vzájemného propojení, naší společné lidskosti a zodpovědnosti vůči každému, která vyplývá z našeho připojení.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

University of Johannesburg

Účelem pokročilého diplomu na finančních trzích je rozvíjet znalosti studentů o disciplíně finančních trhů a obchodování. Program se skládá z cílených osnov pro přípravu ... [+]

Přehled

Účelem pokročilého diplomu na finančních trzích je rozvíjet znalosti studentů o disciplíně finančních trhů a obchodování. Program se skládá z cílených osnov pro přípravu studenta na kariéru na finančních trzích. Zvládnutí kurikula poskytne studentům schopnost syntetizovat principy finančního trhu a profesionálně aplikovat finanční nástroje. Získají se základní znalosti o globálních investicích relevantních pro odvětví finančních trhů, které umožní kvalifikovanému studentovi pracovat v dnešním světě profesionálních finančních trhů. Program zdůrazňuje kompetence, integritu a uplatňování etiky v profesionálním prostředí. Úspěšný student získá perspektivu globálního a jihoafrického finančního trhu a důkladné porozumění trhu, které jim poskytne konkurenční výhodu v zaměstnání.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
20 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem AdvDip (Transportation Management) je poskytnout teoretickým znalostem i praktickým dovednostem v oboru Transport Management potenciálním studentům, kteří jsou v s ... [+]

Přehled

Účelem AdvDip (Transportation Management) je poskytnout teoretickým znalostem i praktickým dovednostem v oboru Transport Management potenciálním studentům, kteří jsou v současné době středními manažery nebo usilují o střední management, aby mohli při své práci uplatňovat zásady managementu dopravy. životní prostředí.

Program umožňuje rozvoj znalostí a aplikované kompetence související s dopravní politikou a legislativou, plánováním a řízením dopravy, logistickými procesy a postupy, řízením projektů a přepravními operacemi a jejich vyčíslení.

Zahrnutí metodologie výzkumu a výzkumného projektu a praktického simulačního modulu, v němž budou studenti povinni aplikovat získané teoretické znalosti na současné výzvy související s průmyslem, nabízí studentům příležitost vyvážit teorii a praxi.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
16 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

University of Johannesburg

Bakalářský obchod v mezinárodním účetnictví je profesionálně orientovaný a vysoce relevantní online program, který studentům poskytne mezinárodní pohled na globální princ ... [+]

Přehled

Bakalářský obchod v mezinárodním účetnictví je profesionálně orientovaný a vysoce relevantní online program, který studentům poskytne mezinárodní pohled na globální principy financí a účetnictví. Potenciální studenti jsou jednotlivci, kteří chtějí vykonávat kariéru jako odborníci v širokých oblastech financí a účetnictví, ale kteří kvůli finančním a geografickým bariérám nemají přístup k kontaktnímu vzdělání, nebo kteří by upřednostňovali flexibilitu, která je dostupná prostřednictvím poskytování dálkových služeb .

Tento on-line program rozvíjí intelektuální, praktické a kritické myšlení studentů, které jim umožní aplikovat znalosti týkající se předmětu a vyřešit problémy, které by se očekával od účetního znalce v mezinárodní praxi. Navíc program poskytuje studentům komplexní a základní znalostní základ základních mezinárodních principů účetnictví, řízení, řízení rizik a kontroly, auditu, finančního řízení a manažerského účetnictví. V souladu s mezinárodním zaměřením programu nebude nabízet modul o vnitrostátní daně, protože daňové zákony se v jednotlivých zemích liší. Důležité globální daňové principy budou začleněny do ostatních modulů, konkrétně do účetnictví a finančního řízení.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem bakalářského řízení lidských zdrojů je vybavit absolventy důkladným základem znalostí, teorie, principů a dovedností v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM), aby mo ... [+]

Přehled

Účelem bakalářského řízení lidských zdrojů je vybavit absolventy důkladným základem znalostí, teorie, principů a dovedností v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM), aby mohli sebevědomě přispívat k multifunkčnímu, nadnárodnímu veřejnému a podnikatelskému sektoru. provádění analytických, interpretačních, strategických a integračních dovedností.

Výsledky ukončení výuky programu jsou v souladu s požadavky NQF úrovně 7 a studenti jsou povinni aplikovat teoretické znalosti na složité problémy a prezentovat tuto aplikaci jako dobře strukturovaný argument pomocí akademického diskurzu.

Bakalář řízení lidských zdrojů bude posilovat studenty se souborem dovedností, hodnot, postojů a znalostí, které jim umožní:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
5 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

University of Johannesburg

První univerzální program Master of Public Management a Governance od University of Johannesburg nabízí jedinečnou příležitost pokročit ve vedení ve vaší společnosti a na ... [+]

Přehled

První univerzální program Master of Public Management a Governance od University of Johannesburg nabízí jedinečnou příležitost pokročit ve vedení ve vaší společnosti a na pracovišti.

Rozvíjejte důkladné znalosti, které prokazují specializované vedení. Získat analytické a řídící kompetence na magisterské úrovni k provádění pokročilých úkolů v profesionálním sektoru.

Hodnotit vysoce složité problémy nezávisle, psát texty na vysoké úrovni a používat výzkumné metody a techniky k poskytnutí vědeckých řešení.

Tento program nevyžaduje žádné cesty a žádné osobní kontakty, což vám umožní získat kredity svým vlastním tempem při plnění osobních a profesních povinností. Dokončete program minimálně po dobu dvou let.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Online MEd ve vzdělávacím managementu je relevantní pro každého, kdo se podílí na formálním nebo neformálním vzdělávání. Rozsah modulů přidá hodnotu k předchozímu učení a ... [+]

Přehled

Online MEd ve vzdělávacím managementu je relevantní pro každého, kdo se podílí na formálním nebo neformálním vzdělávání.

Řada modulů přidá hodnotu předchozímu učení a poskytne koncepční a teoretické rámce pro pochopení a revizi praktik. I když je program globálně informován, očekává se, že účastníci budou vyslechnout dovezené znalosti s ohledem na jejich místní kontextové znalosti a praxi a že si najdou svůj vlastní manažerský hlas. Stručně řečeno, program je navržen tak, aby vyvolával otázky, stimuloval kritické myšlení a podporoval reflexivní odbornou praxi.

Požadavky na přijetí

Kvalifikovaní učitelé a školitelé, kteří jsou držiteli titulu BEd Honors nebo postgraduálního diplomu ve vzdělávání v oblasti řízení a managementu nebo jeho ekvivalentu, budou pro program považováni.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem MEd (Information and Communication Technology) je, aby studenti získali, posílili a prohloubili odborné pokročilé teoretické znalosti ICT ve vzdělávacích prostředí ... [+]

Přehled

Účelem MEd (Information and Communication Technology) je, aby studenti získali, posílili a prohloubili odborné pokročilé teoretické znalosti ICT ve vzdělávacích prostředích. Témata, která jsou zahrnuta, zahrnují rozvoj vzdělávacích politik v oblasti IKT, aktuální a vznikající problémy v digitálním učení, teorie a rámce současného designu učení a hodnocení rámce v kontextu 21. století.

Program se zaměřuje na praktiky z oblasti veřejného a soukromého sektoru, kteří mají zájem na rozvoji digitálního učení ve svých vzdělávacích ekosystémech. Program osloví instruktážní a učební návrháře, pedagogické pracovníky, učitele a lektory, firemní školitele, odborníky na předměty a učební osnovy, političtí poradci, specialisté na monitorování a hodnocení a zástupci nevládních organizací... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Adresa destinace
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Sociální média