The Da Vinci Institute

Úvod

Read the Official Description

VÍTEJTE THE DA VINCI INSTITUTE

Institut byl založen v roce 2004 v důsledku rozhodnutí Warwick University ukončit vzdělávací krajinu v Jižní Africe z důvodu revidovaných regulačních požadavků na zámořské univerzity v zemi. S podporou panů Nelsona Mandelu a dr. Ben Ngubane se rodina Marcus rozhodla pokračovat v práci, kterou zahájil Warwick a v důsledku toho zřídil to, co je nyní známé jako The Da Vinci Institute pro řízení technologií. Ústav byl předběžně registrován na oddělení vysokého školství v roce 2004. První generální ředitel, profesor Benjamin Anderson, se připojil k Institutu v roce 2005. Pod jeho vedením získal Ústav plný registrační a akreditační status z odboru vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy a Rada pro vysokoškolské vzdělávání v roce 2006. První institucionální audit byl v průběhu roku 2006 uskutečněn Výborem pro vysokoškolské vzdělávání (HEQC).

Jako vzdělávací instituce módu 2 se Ústav zaměřuje na vytváření znalostí, které jsou transdisciplinární povahy, které jsou společensky relevantní a jejichž záměrem je vyřešit problémy založené na práci a přispět k profesnímu rozvoji zúčastněných osob. Právě v tomto kontextu institut usnadňuje cestu sebepoznání potenciálních vedoucích pracovníků a podnikatelů.

Ústav získává svou vášeň od rozvíjení podnikatelů a budoucích vedoucích představitelů, kteří přispějí k usnadnění udržitelné a sociálně ekonomické transformované společnosti. Společně se svými jihoafrickými a mezinárodními sdruženími nabízí Institut spektrum učebních řešení včetně aspektů týkajících se mimo jiné podnikání, řízení inovací, systémového myšlení a vedoucího vedení. Poskytnutím možnosti studentům se zapojit do mezinárodního ponoření by získali skutečně globální perspektivu rozvoje manažerského vedení, jak se prezentuje v různých částech světa. Studenti se mohou účastnit malých tříd, což jim dává možnost uvažovat o svém vlastním učení a integrovat je s lidmi, kteří představují širokou škálu kulturního prostředí a organizační reality.

Ústav, který se nachází na klidném a klidném předměstí Modderfontein, nabízí diplomy, diplomy, bakalářské, magisterské a doktorské kvalifikace v oblasti managementu technologií, inovací, lidí, systémů (TIPS ™) a podnikového managementu (B).

Integrací rámce TIPS ™ (B) je Institut schopen zapojit, sladit a stát se agilerem při společném vytváření nových skutečností na pracovišti se studenty i sponzory. Tento kooperativní rámec umožňuje Inštitútu nabízet skutečně reagující službu, aby uspokojila své studentské neustále se měnící organizační potřeby.

Institut je registrován jako soukromá vysokoškolská instituce podle zákona o vysokých školách z roku 1997, č. 2004 / HE07 / 003. Kvalifikace ústavu je akreditována Radou pro vysokoškolské vzdělávání a zaznamenána u Jihoafrického úřadu pro kvalifikace.

TIPS Framework

DA VINCI ÚČEL, SLOVO, ZÁSADY A PODPORA ZNAČKY

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online Certifikáty » Vidět Online Bakalář » Vidět Certifikáty » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

BCOM obchodní management (on-line)

Online forma Campus forma February 2019 Jihoafrická republika Edenvale

Bakalář Commerce (Business Management) stupeň je zaměřen na rozvoj manažerů, kteří potřebují pochopit význam socio-ekonomické transformace pro Jižní Afriku. [+]

Bakalář Commerce (Business Management) stupeň je zaměřen na rozvoj manažerů, kteří potřebují pochopit význam socio-ekonomické transformace pro Jižní Afriku.

POPTÁVKA

BCOM Stupeň je speciálně navržen tak, aby si dovolit potenciálním kandidátům příležitost realizovat jejich skutečný potenciál:

Příprava jim umožní účinně vykonávat svou práci v rámci moderním organizačním prostředí; Že jim s osobními rozvojových příležitostí, zatímco oni splňují požadavky v oblasti řízení podniku; Větší důraz na integraci systémů, technologií, inovací a rozvoje lidí koncepcí do pracovního výkonu jednotlivce v organizaci; a jejich vývoje, aby lépe pochopit jejich roli v organizačním prostředí a zlepšit jejich schopnost přispět k řízení systému. ÚČEL ... [-]

Certifikát

Vyšší Certifikát Program (on-line)

Online forma February 2019 Jihoafrická republika Edenvale

Kvalifikace s vyšším certifikátem (NQF Level 5) je zaměřena na rozvoj lidí, kteří byli v rámci své organizace vyčleňováni na juniorské manažerské pozice. Kandidátům jsou poskytovány základní pojmy týkající se řízení technologií, inovací, lidí a systémů. [+]

The Vyšší kvalifikace certifikátu je zaměřen na rozvoj lidí, kteří byli vyčleněné na toku řízení v rámci jejich organizace. Kandidáti jsou opatřeny základních pojmů týkajících se řízení technologie, inovace, osob a systémů.

POPTÁVKA

Kvalifikace je navržen tak, aby zahrnovala členy organizace, jejíž kariéra cesty nemusí být nutně součástí získání formální kvalifikace, za účelem realizace jejich skutečný potenciál:

Pomáhá jim pochopit jejich roli v organizačním prostředí; Příprava je účinněji vykonávat svou práci v moderním organizačním prostředí; Jim pomáhá uplatnit programový obsah v rámci vlastního pracovního prostředí; a Důraz na integraci koncepcí systémů, technologie, inovací a osobního rozvoje do jejich individuálního výkonu v kontextu organizace. ÚČEL ... [-]

Videos

Graduation 8 September 2016

Presidents Dinner

Academic Opening 2017

Inaugural Lecture - Prof Ben Anderson

Contact

The Da Vinci Institute

Adresa, 1. řádek The Da Vinci Institute 16 Park Avenue
1609 Edenvale, Gauteng, Jihoafrická republika
Website http://www.davinci.ac.za/
Telefonní číslo +27 11 608 1331