Read the Official Description

International Telematic University UNINETTUNO je jediným International Telematic University UNINETTUNO na dálku, který úspěšně vyhodnotil ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), italská ministerská agentura pro kvalitu ve vysokoškolském vzdělávání. Založená na základě dekretu italského ministerstva školství, univerzity a výzkumu z 15. dubna 2005, UNINETTUNIO vydává akademické tituly, které mají legální hodnotu všude na světě pro vysokoškolské a postgraduální vysokoškolské studium. UNINETTUNO se řídí doporučeními Boloňského procesu a poskytuje univerzitní kredity v rámci standardního systému ECTS - European Credits Transfer System.

UNINETTUNO je jednou z vedoucích světových univerzit v oblasti distančního vzdělávání a nedávno získala několik mezinárodních ocenění za vynikající e-learningovou platformu od Evropské asociace distančních vysokoškolských univerzit (EADTU). Cenu IELA za nejlepší e-learningový portál přinesl UNINETTUNO na základě jeho výzkumu, znalostí a vývoje v oblasti distančního vzdělávání. Člen představenstva EADTU - Evropská asociace distančních vysokých škol, zástupce ICDE - Mezinárodní rady výuky distančního vzdělávání pro jižní Evropu a Středomoří, uznaný UNESCO mezi univerzitami, které usilují o dosažení cílů SDG 2030 OSN (https: //goo.gl/jmiif7) a je uvedena jako člen sdružení UNESCO IAU - Mezinárodní asociace univerzit.

UNINETTUNO má 6 oddělení, 25 kurzů a více než 163 center zkoušek po celém světě. Dnes má UNINETTUNO více než 16 000 studentů ze 160 zemí, je vlastníkem satelitního vícejazyčného televizního kanálu zdarma a platformou pro výuku a výuku na dálku, která je k dispozici online v pěti jazycích (arabštině, italštině, angličtině, řečtině, francouzštině).

Při vážném zvážení problému spojeného se špatnou kvalitou výuky v některých vzdělávacích institucích na dálku po celém světě jsou profesoři UNINETTUNO vybráni mezi nejlepšími profesory tradičních univerzitních partnerů díky silnému partnerství s tradičními univerzitami.

UNINETTUNO poskytuje vysoký standard výuky v digitálním prostředí díky jedinečnému modelu učení a vyučování na dálku prostřednictvím nových technologií a jedinečné platformě, která podporuje a udržuje úspěchy vedle osobního rozvoje. Studenti UNINETTUNO mohou sledovat programy a získat platné studijní tituly a univerzitní kredity všude, bez omezení času a prostoru, univerzitu bez hranic (https://goo.gl/gie8e1).

Jak studovat

Tréninkové aktivity založené na internetu probíhají v makroekonomické oblasti, která se nazývá Didaktický kyberprostor. V didaktickém kyberprostoru probíhá trénink a učení a přístupy jsou diverzifikovány prostřednictvím přizpůsobeného přihlašování a hesla založené na roli hráčů ve vzdělávací cestě: profesoři, učitelé a studenti. Lekce a online on-demand aktivity jsou k dispozici 24 hodin denně společně s živými streamingvirtual učebnami a zaznamenanými virtuálními učebnami (https://goo.gl/jY26qD).

Programs taught in:
Angličtina
Francouzština
Italština
Arabština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

International Telematic University UNINETTUNO

Cílem bakalářského studijního programu je vyškolení odborníků schopných podílet se na analýze, návrhu, implementaci a řízení systému v oblasti počítačové vědy, automatiza ... [+]

Cílem bakalářského studijního programu je vyškolení odborníků schopných podílet se na analýze, návrhu, implementaci a řízení systému v oblasti počítačové vědy, automatizace a řízení inženýrství.

Cílem programu je poskytnout širokou škálu metodických a technických dovedností v oblasti informačního inženýrství s cílem vytvořit odborníky s vysokou mírou flexibility a přizpůsobení požadavkům trhu. Poskytuje také solidní přípravu v matematice a fyzice, čímž poskytuje nástroje a vědecké metodologie potřebné k příkrému přístupu k inženýrským problémům.

Cílem předmětu je tedy: na jedné straně poskytnout solidní, všeobecnou vědeckou a metodologickou přípravu a na druhé straně vytvořit vysoce specializovaný odborník. Z tohoto důvodu jsou hlouběji pokryty obecné vědecké a inženýrské metodiky (s cílem rozvíjet metodologické dovednosti v analýze, modelování a formulaci složitých inženýrských problémů), zatímco technicky pokročilé kurzy jsou nabízeny k doplnění kompetencí studenta představující metodiky, technické řešení a aplikace v konkrétních odvětvích.... [-]

Itálie Rome
Přihlašování započato
Denní studium
3 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
International Telematic University UNINETTUNO

Program poskytuje studentům dovednosti a sebevědomí, aby se efektivně řídili a přizpůsobili širokému spektru konkurenčních a neustále se měnících obchodních prostředí na ... [+]

Program poskytuje studentům dovednosti a sebevědomí, aby se efektivně řídili a přizpůsobili širokému spektru konkurenčních a neustále se měnících obchodních prostředí na mezinárodní scéně.

Bakalář v ekonomii a řízení podniku je rozdělen do dvou hlavních cest:

Business Management: mezinárodní manažerská cesta v anglickém jazyce;Finanční řízení: mezinárodní cesta zaměřená na řízení podniku se zvláštním zaměřením na finanční otázky v anglickém jazyce.

Business Management Pathway umožňuje studentům:

1) rozvíjet dovednosti související s podnikovou administrací a řízením;... [-]

Itálie Rome
Přihlašování započato
Denní studium
3 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině

MBA

International Telematic University UNINETTUNO

MBA v námořní a námořní management, byl navržen International Telematic University UNINETTUNO s cílem poskytnout potřebné znalosti a odborné znalosti pro námořní manažery ... [+]

Úvod

MBA v námořní a námořní management byl navržen International Telematic University UNINETTUNO s cílem poskytnout potřebné znalosti a odborné znalosti pro vedoucí pracovníky a vedoucí lodní a námořní sektor. Důraz je kladen na námořní a námořní správu v mezinárodním a místním prostředí a program vychází z vznikajícího množství znalostí a důkazů umožňujících srovnání v různých zemích a systémech.

Program se zaměřuje především na vzdělávání v námořní, podnikatelské, řídící a námořní vědě a technologii, s cílem vybudovat odborné znalosti lodního průmyslu, výzkumu a vývoje.

Program námořních studií vede k udělení titulu MBA v oboru námořní a námořní management. Stáž v námořním průmyslu, stejně jako návštěvy v terénu, doplňuje výukové zkušenosti.... [-]

Itálie Rome
January 2020
Denní studium
18 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

International Telematic University UNINETTUNO

Mistrovský kurz v oblasti "Vědomí, vědomí, znalost a řízení vody" se zrodila, aby nabídla komplexní celostátní školení v oblasti vodních a vodních zdrojů se zam ... [+]

Mistrovský kurz v oblasti "Vědomí, vědomí, znalost a řízení vody" se zrodila, aby nabídla komplexní celostátní školení v oblasti vodních a vodních zdrojů se zaměřením na rozvoj silné kultury na vodě a založené na dva hlavní aspekty, které představují povědomí a rozšířený a inkluzivní přístup k vodě jako hlavní zdroj života.

Prostřednictvím videolessonů a učeben pro živé vysílání s profesory vybranými mezi nejlepší odborníky v oboru nabízí Master's Course školení zaměřené na globální hodnoty a znalosti, ačkoli má místní vertikalizaci a aplikace.

Doplňkový příspěvek podnikatelů, manažerů, státních úředníků, diplomatů a učitelů je užitečný pro sdílení manažerských zkušeností, které jsou funkční potřebné souhře mezi teoretickým učením a praktickými aplikacemi, které usnadňují a rozšiřují také vytvoření sítě celosvětových lidských a sociální vztahy.... [-]

Itálie Rome
Přihlašování započato
Denní studium
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině