International Telematic University UNINETTUNO

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

International Telematic University UNINETTUNO je jediným International Telematic University UNINETTUNO na dálku, který úspěšně vyhodnotil ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), italská ministerská agentura pro kvalitu ve vysokoškolském vzdělávání. Založená na základě dekretu italského ministerstva školství, univerzity a výzkumu z 15. dubna 2005, UNINETTUNIO vydává akademické tituly, které mají legální hodnotu všude na světě pro vysokoškolské a postgraduální vysokoškolské studium. UNINETTUNO se řídí doporučeními Boloňského procesu a poskytuje univerzitní kredity v rámci standardního systému ECTS - European Credits Transfer System.

UNINETTUNO je jednou z předních světových univerzit v oblasti distančního vzdělávání a nedávno získala několik mezinárodních ocenění za excelenci platformy E-Learning od Evropské asociace dálkových pedagogických univerzit (EADTU). Cena IELA za nejlepší e-learningový portál byla doručena UNINETTUNO na základě jeho výzkumu, znalostí a vývoje v distančním vzdělávání. Člen představenstva EADTU - Evropské asociace distančních vzdělávacích univerzit, zástupce ICDE - Mezinárodní rady pro distanční vzdělávání pro jižní Evropu a Středomoří, uznaný organizací UNESCO mezi univerzitami, které se podílejí na dosažení cílů SDG 2030 OSN (https: //goo.gl/jmiif7), a je zapsán jako člen Asociace UNESCO IAU - Mezinárodní asociace univerzit.

UNINETTUNO má 6 oddělení, 25 studijních programů a více než 163 středisek zkoušek po celém světě. V současné době má UNINETTUNO více než 16 000 studentů ze 160 zemí, je vlastníkem satelitního vícejazyčného televizního kanálu zdarma a platformy pro výuku a výuku na dálku dostupné online v 5 jazycích (arabštině, italštině, angličtině, řečtině, francouzštině).

Při vážném zvážení problému spojeného se špatnou kvalitou výuky v některých vzdělávacích institucích na dálku po celém světě jsou profesoři UNINETTUNO vybráni mezi nejlepšími profesory tradičních univerzitních partnerů díky silnému partnerství s tradičními univerzitami.

UNINETTUNO poskytuje vysoký standard výuky v digitálním prostředí díky jedinečnému modelu učení a výuky na dálku prostřednictvím nových technologií a jedinečné platformy, která podporuje a udržuje úspěch vedle osobního rozvoje. U UNINETTUNO studenti mohou sledovat programy a získat platné studijní tituly a univerzitní kredity všude, bez omezení času a prostoru, univerzity bez hranic (https://goo.gl/gie8e1).

Jak studovat

Tréninkové aktivity založené na internetu probíhají v makroekonomické oblasti, která se nazývá Didaktický kyberprostor. V didaktickém kyberprostoru probíhá trénink a učení a přístupy jsou diverzifikovány prostřednictvím přizpůsobeného přihlašování a hesla založené na roli hráčů ve vzdělávací cestě: profesoři, učitelé a studenti. Lekce a online on-demand aktivity jsou k dispozici 24 hodin denně spolu s živými streaming virtuální třídy a zaznamenané virtuální třídy (https://goo.gl/jY26qD).

Místa

Řím

Adresa, 1. řádek
Corso Vittorio Emanuele II, 39 - Roma
00186 Řím, Lazio, Itálie