Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Island

Keilir Academy in Iceland

Certifikát Island Reykjavík August 2019

Welcome to Keilir Aviation Academy – the leading flight training organization in Iceland. If you ever dreamt of becoming a professional pilot, aircraft engineer, cabin crew or air traffic controller, Keilir Aviation Academy is here to help you achieve that goal. We aim to deliver the highest quality training at competitive prices – offering great value for our students. Our graduates come from all over the world, and as a student at Keilir Aviation Academy, you will become par… [+] t of an international training environment. After graduating from one of our programs you will have gained the attitude, professionalism and skills required for a successful aviation career. [-]