Trinity College Dublin Online Education

Úvod

Read the Official Description

Prostřednictvím on-line vzdělávání, Trinity College Dublin nyní mohou dosáhnout nejlepších studentů po celém světě, poskytovat přístup a flexibilitu akademické kvality a podporovat transformační studentské praxe.

S jeho pověst poskytovat prvotřídní vzdělání, Trinity College Dublin nyní mohou umožnit většímu počtu studentů dosáhnout jejich potenciál v jejich preferovaném oboru.

Již více než 400 let, je závazek poskytovat vynikající vzdělání vidělo Trinity College Dublin získal zaslouženou pověst jedné z nejlepších světových univerzit, a jako vrchol univerzity Irska.

V roce 2014, Trinity College je první on-line Samozřejmě, že Postgraduální diplom v oboru aplikované sociálních studií byla zahájena, a tito 37 studentů absolvoval na podzim roku 2015. Trinity College také úspěšně zahájila své první volné mooc (mooc) ten rok, který pamatoval irské žije v války a revoluce a měla přes 12.000 studentů zúčastnit. Od té doby více než 46.000 studenty na celém světě byly součástí postgraduální a volného on-line vzdělávání na Trinity College v Dublinu.

Trojice on-line studenti studují kurzy, které byly vytvořeny podle světových akademiků Trojice a vylepšené prostřednictvím on-line specialistů učení. Všechna videa, vylepšené interaktivní prezentace a dokumenty jsou přístupné prostřednictvím virtuálního výukového prostředí Trinity College, Tabule Dozvědět. V průběhu každé on-line kurz, studenti spolupracují mezi sebou navzájem a s akademiky k vytvoření poutavé a živé on-line komunitu studentů.

Diskuse a interakce s akademiků nejsou omezeny na e-maily a studentů navštěvuje každý týden virtuální konzultace, kde mohou pracovat s jejich třídy v reálném čase. Pomocí webové kamery a sluchátka s mikrofonem, každý student může vidět, slyšet a mluvit s akademiky a ostatními studenty.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MSc » Vidět Health Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Online M.Sc./Postgraduate Diploma Managing Risk and System Change

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

[+]

Akademický rok je rozdělen mezi tři termíny, Michaelmas, Hilary a Trinity termín.

[-]

Videos

Postgraduate Diploma in Applied Social Studies, Trinity College Dublin

Online Postgraduate Certificate in Dementia (Long) - School of Nursing & Midwifery

Online Cert., Dipl,, M.Sc in Advanced radiotherapy practice

Online MSc in Managing Risk and System Change

Clinical Exercise

Contact
Social Media