Přečtěte si oficiální popis

Poznejte odborníky z oblasti TEFL

Tým Premier TEFL je na misi : vytvořit nejnovější, nejvíce jedinečné zkušenosti s tréninkem učitelů na trhu TEFL.

S 25 lety TEFL cest mezi námi, známe příklady a výuky výuky angličtiny v zahraničí. Vyučujeme naše učitele angličtiny, aby byli důvěřiví, důstojní cestující, kteří jsou připraveni prozkoumat celý svět. Naše mezinárodně uznávané, plně akreditované on-line kurzy jsou komplexní, snadno sledovatelné a poskytují vám přesné informace, které potřebujete pro začátek výuky angličtiny jako cizího jazyka.

O našich kurzech

Naše široká škála plně akreditovaných on-line kurzů byla napsána skutečně výukovými profesionály pro splnění mezinárodních standardů TEFL.

Rozsáhlé, vzdělané a extrémně poutavé kurzy Premier TEFL vám poskytují veškerý výcvik, který potřebujete k důvěrnému učení angličtiny v zahraničí. Zajišťujeme, aby vaše celoživotní certifikace vynikla na celosvětovém trhu práce a kvalifikuje vás za nejvýhodnější a nejlépe placené pracovní místa TEFL.

Ověření

Hvězdná ověřená organizace - Tato úroveň ověření je udělena mezinárodním poskytovatelům programů, kteří prokazují skutečnou oddanost celosvětovému vzdělávání.

Naše výhody

  • Plně akreditované školení
  • Mezinárodně uznávané kurzy
  • Flexibilní přístup k online studiu 24/7
  • Osobní podpora lektorů
  • Odborné poradenství při hledání práce

Měli jsme naše dobrodružství - teď je tvoje řada.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Premier TEFL

120 hodinový trénink TEFL online ... [+]

120 hodinový trénink TEFL onlineACDLMezinárodně uznávaný certifikát70 stránek gramatiky eBookStažitelná kniha TEFLOdborné poradenství při hledání práceNaučte se na jakémkoli zařízeníFlexibilní plán studiaOsobní podpora lektorů3 měsíce studijního času120 tréninkových hodinProč absolvovat 120 hodinový pokročilý kurz TEFL?

Většina zaměstnavatelů TEFL, zejména těch, kteří nabízejí atraktivní výukové platy, raději zaměstnávají učitele s minimálně 120 hodinovou výukou.

Naše pokročilé 120 hodin pokročilého kurzu TEFL je ideální pro začátečníky TEFL; nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti, jen plynulou angličtinu a vášeň pro nové dobrodružství. Koordinovaný reálným výukou angličtiny profesionálů, mezinárodně uznávané osvědčení vás učí ve všech základních dovednostech, které potřebujete k výuce angličtiny jako druhého nebo cizího jazyka.... [-]

Irsko Korek
Přihlašování započato
Angličtina
120 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině

How to choose the right TEFL course

Why teach English in Thailand

Why teach English in Spain

Teach abroad in China around Shanghai

Teach English in Taiwan

Teach English in Vietnam

Getting Hired After TEFL: 5 Things TEFL Taught Me

12 Best Countries to Teach English in 2018