City Colleges - Online Learning

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na College of e-learningu v City škol

Na College of e-learningu, nabízíme stejném městě Vysoké školy kurzy, ale v on-line formátu. Studenti využívat výhod světové třídy on-line zdrojů, nejlepších a nejvíce up-to-date studijních materiálů a vytrvalé úsilí o osobní pozornost. Město Vysoké školy 'College of e-learningu představuje zcela nový přístup k třetí úrovně odborného vzdělávání a přípravy vyšetření na webu.

Mnoho z irských vedoucích pedagogů v oblasti práva, účetnictví, média, zábava a žurnalistiky, obchod, výpočetní techniky a IT, umění, kriminologie a psychologie přišli společně nabídnout studentům jiný druh vzdělávací zkušenosti, jeden kde potřeby učící jsou prvořadá, a jeho nebo její očekávání jsou stále překonán.

Jak to funguje

E-learning se ukázala být velmi efektivní způsob výuky. To má za předpokladu, miliony žáků neocenitelné příležitosti k pokroku ve studiu je výhodná, cenově dostupnější a účinným způsobem. Zpráva objednaná americkým ministerstvem školství (hodnocení založené na důkazech praxe v on-line vzdělávání (2010)) zjistili, že "třídy s on-line vzdělávání (ať vyučují zcela on-line, nebo ve směsi) v průměru produkovat silnější studenta studijní výsledky, než dělat třídy s výhradně face-to-face instrukce "a" .. že v průměru, studenti v on-line výukových podmínkách provádí mírně lepší než příjem face-to-face instrukce. "Užívání kurz s College of eLearningu v City škol nemůže být jednodušší. Budete mít přístup k plným přednášek (živě nebo ze záznamu - volba je na vás), výjimečné materiály kursu ve formátu umožňujícím stažení a osobní, one-to-one podporu od svého školitelem.

Místa

Irsko online

Adresa, 1. řádek
College of e-Learning, City Colleges,
South Great George's Street,
Dublin 2

Irsko online, Irsko

UK Online

Adresa, 1. řádek
UK Online, Spojené království

USA online

Adresa, 1. řádek
USA online, Spojené státy americké

Austrálie online

Adresa, 1. řádek
Austrálie online, Austrálie

Kanada online

Adresa, 1. řádek
Kanada online, Kanada

Německo online

Adresa, 1. řádek
Německo online, Německo

Francie online

Adresa, 1. řádek
Francie online, Francie

Singapur online

Adresa, 1. řádek
Singapur online, Singapur

Spojené arabské emiráty online

Adresa, 1. řádek
Spojené arabské emiráty online, Spojené arabské emiráty

Itálie online

Adresa, 1. řádek
Itálie online, Itálie