IIBMS Business School

Úvod

Read the Official Description

Naše vzdìlávací vzdìlávací programy nabízejí možnost studovat ucelenou kurikulu v podnikání a získat vyšší odbornou kvalifikaci v oblasti podnikové správy se zaměřením na specializaci. Všichni studenti vstoupí do programu, který je součástí základního kurzu v oblasti správy a řízení podniku. IIBMS se vyvíjí podle požadavků průmyslu pro dobře upravené profesionály.

Kdo bude těžit z těchto kurzů?

Kursy budou prospěšné pro zaměstnané profesionály, služby třídy lidí v zemi, osoby samostatně výdělečně činné, samostatně podnikatelské a ženské, studenty viz. kdokoli a každý, kdo má zaměstnání zahrnující lidi, zahrnující interakci jednotlivců s podobnými nebo nerovnými zájmy s nebo bez jakéhokoli účelu. Řídící studie sama o sobě má potenciál přidat něco smysluplného k našemu životu. Studenti vedení mají k dispozici různé nástroje a techniky, které mohou být užitečné v každém představitelném prostředí, a zde se míníme na pracovišti, stejně jako na pracovištích.

IIBMS nabízí manažerské kurzy, které jsou v souladu s požadavky odborníků v oblasti řízení od roku 1999. Poradní orgán IIBMS pro management zajišťuje dodržování tohoto jednoduchého principu při zachování úrovně kurzů. IIBMS je instituce certifikovaná podle ISO 9001: 2008.

Mise

Uvědomte si potřebu vzdělávacího managementu pro každého. IIBMS - instituce, kde se člověk může lépe učit vedení odkudkoli - byl koncipován tak, aby splnil tento požadavek. Poskytujeme přístup ke studijním materiálům a akademickým účelům excelence a jedním z rysů je, že stejný kurz je dodáván na domácím území. Distanční studium IIBMS je k dispozici pro všechny úrovně dovedností a znalostí, ať už se jedná o školení nebo vzdělání. Kurzy jsou pravděpodobně nejlepší pro praktické dovednosti, když je vyžadována podrobná zpětná vazba o výkonu a zlepšení výkonnosti. Nabízíme aktuální nové studijní obory, které vás vyzývají k řešení různých otázek.

Vidění

Přispějte vzdělávacímu řízení k podpoře hodnotového univerzálního vzdělávání s pevným přesvědčením, že snaha o znalosti je snaha o nejvyšší hodnotu. Manažerské vzdělávání poskytuje vzdělávání vedoucím, tvůrcům bohatství.

Politika kvality IIBMS

My v IIBMS jsme se zavázali k dokonalosti v managementu učení. Máme v úmyslu provést výzkum, poradenství a školení pro naplnění potřeb a očekávání studentů, rodičů a podniků a společnosti jako takového. Naším cílem je dosáhnout vysokého stupně sociální citlivosti prostřednictvím inovací.

  • Podpora talentu a budování vzdělávacího prostředí, podpora kreativity a vedení.
  • Zlepšení učebních osnov prostřednictvím vzdělávacího výzkumu a dialogu s obchodními podniky, které se vyznačují významem, relevancí, excelencí a přísností.
  • Závazek k osobnímu a profesnímu rozvoji jednotlivce (zaměstnanců, studentů a fakult) během celé jejich kariéry.
  • Posílení nejmodernějších technologií a zlepšení infrastruktury, která napomáhá excelence ve vzdělávání.
  • Přehled institucionálních procesů zapojení fakulty, studentů a zaměstnanců.
  • Poskytnout studentovi příležitost diskutovat a porozumět podnikatelským problémům a řešit je pomocí poznatků poskytovaných nestranným týmem odborníků.
  • Poskytování vzdělávání a odborné přípravy prostřednictvím využití a šíření znalostí tím, že se soustředí na uplatňování koncepcí řízení různým způsobem.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Online MBA

Online forma 10 - 24 měsíců July 2019 Indie Mumbai

Pokud jste držitelem zaměstnání a stále chcete pokračovat ve vzdělávání MBA, pak se nemusíte obávat. Můžete se jednoduše zapsat do kurzů Online MBA a začít se učit manažerské dovednosti od dneška. V dnešní době téměř každý člověk, který dělá práci, preferuje volbu online / distančního vzdělávání. [+]

Pokud jste držitelem zaměstnání a stále chcete pokračovat ve vzdělávání MBA , pak se nemusíte obávat. Můžete se jednoduše zapsat do kurzů Online MBA a začít se učit manažerské dovednosti od dneška. V dnešní době téměř každý člověk, který dělá práci, preferuje volbu online / distančního vzdělávání. Vzhledem ke stoupající poptávce po online vzdělávání začaly proslulé instituce také nabízet on-line kurzy a moduly.

V online programu MBA můžete snadno spravovat kurz z vašeho domova. Nemusíte se účastnit tříd na vysoké škole. Díky rozvoji internetových technologií je nyní možné využít dálkově magisterského studia. Po dokončení on-line přijímacího řízení obdržíte sadu na vaší registrované adrese. Sada obsahuje všechny potřebné studijní materiály, které budete potřebovat pro vaše úkoly.... [-]


Videos

Why IIBMS Distance Learning?