ExcelR Raising Excellene

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v aplikaci ExcelR

V aplikaci ExcelR Solutions poskytujeme nejlepší školení v rámci třídy Agile, Project Management, IT Service Management & Quality -Assurance -spaces. Naši trenéři pracovali se světoznámými MNC a usilují o zvýšení úrovně excelence tím, že urychlí Vaši kariéru!

Nabízíme školení na (PMP), (PMI-ACP) ®, (CAPM) ®, PMI-RMP®, ITIL®, ITIL-Foundation, ITIL Expert, Belt, Microsoft Project, Software Metrics, Minitab, Agile, Scrum, CMMI, ISO 9001, ISO 27001, ISO 20000.

Dary začínají čoskoro pro virtuální - online a školení ve třídě. Zapište se , rychle se plňte. Vyberte nejlepší způsob školení, který vyhovuje vaší situaci. Nevíte, co si vybrat, zjistěte, který kurz je pro vás vhodný a doporučujeme školení online. Máme nejlepší trenéry s více než 20 lety zkušeností a certifikací. Poskytnout zpětnou vazbu.

Konzultační řešení, které potřebujete

Se světovou centrálou v USA a přítomností ve Velké Británii, MiddleEast, Austrálii, Nizozemsku a Indii vyškolela fakulta ExcelR více než 20 000 odborníků na celém světě. Společnost ExcelR Solutions byla založena na principu poskytování široké škály vzdělávacích možností pro profesionální pracovníky. Pomáháme organizacím všech velikostí posílit své zaměstnance poskytováním kurzů založených na praktických znalostech a teoretických koncepcích.

Naše řešení "Convenience & One-Stop" zajišťuje, že získá nejlepší znalosti jednoho z nejlepších odborníků v nejlepším čase a na nejlepším místě, které si vyberete. Dosahujeme to tím, že poskytneme amalgám třídních a on-line školení vedených instruktorem, e-learning, simulační testy a mnoho dalších. Tím, že znáte své potřeby, uspokojíme širokou škálu vašich aspirací prostřednictvím těchto různých kanálů.

Naše vize

Naší vizí je globálně považovat za vedoucí organizaci, která usiluje o plnění vzdělávacích potřeb pracujících odborníků a studentů.

Nový standard ve vzdělávacích programech:
Většina středních a vyšších manažerů vybírá řešení ExcelR než jakákoli jiná řídící firma, protože školení a konzultační řešení jsou zde zaručena jako efektivní a spolehlivá.

Jsme jedinou firmou našeho druhu, která spolupracuje s našimi klienty na každém kroku, aby zajistila, že jim bude poskytnuto školení, které jim pomohou rozvíjet svou kariéru a vytvářet udržitelný růst ve svých společnostech. Když vaše firma potřebuje pokročilé tréninkové metody, které byly testovány v reálných situacích, nechte ExcelR Solutions ukázat, co pro vás dnes můžeme udělat.

NAŠE FILOZOFIE

Náš tým zkušených profesionálů usiluje o poskytnutí vyšší úrovně služeb a podpory, které naši klienti nemohou dostat nikde jinde. Reputace našeho průmyslu mluví sama za sebe; nabízíme nejlepší hodnotu v tréninkových službách v kombinaci s podporou našich tvůrčích myslí, abychom vytvořili řešení, které vyhovuje vašim potřebám a potřebám vašeho podnikání.

ExcelR je jedním z předních poskytovatelů odborných školení pro odborné certifikační školení na světě. Snažíme se poskytnout nejlepší metody školení, které vyučují odborníci z oboru na celém světě. Partnerujte s námi dnes a zjistěte, proč jsme první volbou pro obchodní profesionály po celém světě.

Spojit se s námi

Chcete-li se dozvědět více o řešeních společnosti ExcelR a našich řešeních pro školení a konzultace světové úrovně, kontaktujte nás dnes a nechte jednoho z našich zkušených odborníků, aby vám pomohli s jakýmikoli otázkami, které byste mohli mít, a vysvětlete vám na každém z mnoha kurzů, které nabízíme.

Místa

Bengaluru

Adresa, 1. řádek
49, 1st Cross, 27th Main, BTM Layout stage 1, Behind Tata Motors, Jay Bheema Nagar, 1st Stage, BTM Layout, Bengaluru, Karnataka 560068
Bengaluru, Karnataka, Indie

Programy

Tato škola dále nabízí: