Přečtěte si oficiální popis

O nás

Založena v roce 2008, Douglas Business School (DBS) je součástí Douglas Institute of Higher Education Group, která poskytuje kvalitní vysokoškolské a odborné vzdělávací programy pro zaneprázdněné pracovníky v Hongkongu. V letech 2014-18 byla naše společnost udělena Logo péče o společnost / péči o organizace Hongkongskou radou sociální služby. Douglas Business Services Sdn Bhd je oficiálním zástupcem DBS pro zápis studentů na bakalářské a magisterské stupně UK v Malajsii. V roce 2015 bylo zřízeno centrum, které zajistí kvalitní vysokoškolské a odborné vzdělávací programy pro zaměstnané profesionály v Singapuru.

V rychle se měnícím hospodářství uznáváme potřebu, že lidé musí flexibilně a včas vylepšit své stávající dovednosti pro kariérní postup. Ať už se rozhodnete pro studium online MBA nebo online bakalářského studia, nabízíme propracované technologické platformy a vysoce kvalitní výukovou podporu. Existují flexibilní a mobilní možnosti studia pro ty, kteří chtějí absolvovat vysokou rychlost.

Poskytujeme celou řadu online a smíšených studijních akademických kvalifikací v oblasti marketingu, obchodu, financí a řízení lidských zdrojů.

Spolupracujeme také s OTHM, EduQualem, IBA a Institutem veřejné správy v Hongkongu, které udělují organizacím ve Velké Británii, aby poskytli diplomy Pathway týkají práce. Tyto diplomy fungují jako kurzy Pathway k různým mezinárodně uznávaným bakalářským, magisterským a MBA doplňkovým programům, které udělují naši špičkoví zahraniční partneři.

Budeme i nadále poskytovat kvalitní programy vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy, které jsou řízeny na trhu, aby uspokojily rychle se měnící potřeby společnosti.

Zjistěte, který kurz je pro vás vhodný níže:

Vysokoškolské programy

Ústav veřejné správy - Národní univerzita v Irsku

  • Bakalář ekonomických studií (Hons) - specializace v oboru účetnictví
  • Bakalář Business Studies (Hons) - specializace Marketing
  • Bakalář Business Studies (Hons) - specializace v řízení lidských zdrojů

Postgraduální programy

University of Chichester, Spojené království

  • MBA - Master of Business Administration

Rezervace místa

Nabízíme službu rezervací místa pro komerční a neziskové organizace, která hostila funkce v naší nejmodernější učebně. S čistou plochou 730 čtverečních stop, učebna může ubytovat přibližně 30 lidí. Je vybaven potřebnými potřebami pro firemní a školící funkce.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Douglas Business School

MBA (doplněk) program je k dispozici pro ty studenty, kteří již absolvovali OTHM Level 7 Diplom v strategickém managementu a vedení kvalifikace a mají minimálně dva roky ... [+]

Tento online MBA titul může být dokončen minimálně 12 měsíců. Je navržena tak, aby aktualizovala sadu nástrojů pro správu a poskytla vám pevnější základ, z něhož můžete budovat svou kariéru.

Klíčová faktaUdělil: University of Chichester, Velká BritánieDodáno: OTHM QualificationsStudijní režim: Online - Dálkové vzděláváníPathway : 2 etapyDoba trvání: 1 rokPočet modulů: 9Metoda hodnocení: Všechny úkolyJazyk angličtinaDatum zahájení: celoročněPřehled kurzu

MBA (doplněk) program je k dispozici pro ty studenty, kteří již absolvovali OTHM Level 7 Diplom v strategickém managementu a vedení kvalifikace a mají minimálně dva roky praxe managementu práce. Master of Business Administration (MBA) (doplněk) je 60 kreditní postgraduální program ověřený University of Chichester.... [-]

Hongkong
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
1 - 12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině