Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

Zakladatel a kancléř: Dr. Bilal Philips

Studentské tělo: 284877 Islámský Online University (IOU) je kreativního myšlení Dr. Bilal Philips, který představil instituci, která by kompletně nabízejí on-line, intenzivní, bakalářské a magisterské programy vyučování-free.

Mise

"Making autentické islámské znalosti byly snadno dostupné na celém světě přes internet výhradně pro Boží potěšení je ušlechtilý životní cíl a poslání stojí za to obětovat všechny své energie a prostředky pro" (Dr. Bilal Philips, zakladatel a kancléř, islámská Online University).

Islámský Online University (IOU) si klade za cíl poskytnout globální přístup ke kvalitní vysokoškoláka, absolventa a postgraduální vzdělávací programy na úrovni pro studenty prakticky bez dalších nákladů. Jejím posláním je ". Změna muslimský národ a světovou situaci prostřednictvím vhodného vzdělání" Principy, na kterých IOU je založen, jsou:

Znalosti: Korán a Sunna

Bůh řekl: "Ve skutečnosti je to jen dobře informovaný mezi svým služebníkům, kteří skutečně bohabojní." (35:28) Poslední Prorok mír a požehnání Alláha s ním řekl: "Hledám znalostí je povinná u každého muslima."

Přístupnost

Islámská Online univerzita poskytuje jedinečnou příležitost pro přístup k kvalitní bakalářských, magisterských a kurzy postgraduální úrovni, všude tam, kde lidé mohou být i kdykoliv chtějí, aniž by museli cestovat do zahraničí, nebo dokonce opustit hranice svých domovů. Jejím cílem je umožnit vzdělání pro každého, z jakéhokoli místa, a to kdykoliv.

řekl poslední Prorok, "Pokud někdo cestuje na silnici při hledání vědění, Alláh způsobí jemu cestovat na jedné z cest do ráje."

Cenová dostupnost

IOU demonstruje svou nepřetržitý závazek k šíření skutečného poznání postupující od zcela zdarma a osvědčení o úrovni diplom kurzy na školné zdarma akreditovaném bakalářských titulů v různých oborech a magisterský stupeň. Tím, takže vyšší vzdělání snadno dostupné po celém světě ve prospěch jednotlivců a jejich komunit a lidstvo obecně. Volná výuka pro všechny žáky zajišťuje rovný přístup ke vzdělání, které jen málo si mohli dovolit, kdyby se zúčastnili tradiční instituce vyššího vzdělávání po celém světě.

Bůh řekl: "Rci: Jsou ti, kteří vědí rovnající se těm, kteří nevědí?" (39: 9)

SPOLEČENSTVÍ

Žádné Student bude znemožněno studium na Islámské univerzitě Online bez ohledu na své náboženství, etnického nebo sociálního původu. IOU potvrzuje, že její dveře zůstanou otevřené pro všechny, bez ohledu na hranice, které existují v reálném světě. Již plodil celosvětovou komunitu více než 180 tisíc studentů, kteří hledají islámské znalosti z více než 224 zemí.

Bůh řekl: "vzájemně spolupracovat v spravedlnosti a zbožnosti ... "(5: 2)

islámská etika

Je to základní přesvědčení islámské Online Univerzity, že muslimský učitel je v podstatě neliší od učitele, který jen se stane být muslim. Stejně tak muslimský student měl být výrazně odlišný od studenta, který se tak stane být muslim. IOU očekává, že všichni její studenti, schopnost, osazenstva, administrátoři a dobrovolníci fungovat ve svých pozicích a polí v první řadě jako muslimové. V opačném případě bude samozřejmě znamenat udržení nejvyšší standardy osobní integrity, poctivost a odpovědnost.

řekl poslední Prorok, "Bůh miluje každého z vás, kdykoli on nebo ona dělá práci, která se provádí v souladu s nejlepší ze svých schopností."

Kvalita a Aplikace

Islámská Online Univerzita se zavazuje poskytovat nejvyšší kvality on-line akademický zážitek, který je vhodný svým rozsahem a hloubkou, zprostředkovat autentický a praktické islámské znalosti, zatímco současně umožnit svým studentům čelit současné výzvy 21. století tím, že nabízí jiné obory, jako je psychologie, vzdělávání nebo financí. IOU posoudí a re-zhodnotit každý aspekt svého akademického modelu průběžně a bude podporovat nejen své studenty ke studiu pilně, ale také zdůrazňují, že je třeba usilovat o jejich silách, aby získané znalosti do praxe.

řekl poslední Prorok, "Nejlepší z vás je ten, kdo se učí Korán a učí ji ostatním." On také řekl: "Nejlepší z vás je ten nejvíce prospěšné pro lidi." To poslední Prorokova žák, Ibn Mas "Dřevo, řekl:" Byli jsme zvyklí učit znalosti a jejich aplikace dohromady. "Imám Sufyaan ath-Thawree související, které v mládí, když poprvé začal navštěvovat kurzy, jeho matka mu poradil:" Pokud se zapsat 10 slov a vaší víra nezlepšila, zkontrolujte sami. "

historie

Islámský Online University (IOU) je kreativního myšlení Dr. Bilal Philips, který představil vyšší vzdělávání instituce, která nabízí intenzivní on-line bakalářské a magisterské programy, které jsou zcela vyučování-free.

IOU cesta začala v roce 2007 se zahájením vyučování bez on-line diplomových kurzů ve svém otevřeném areálu. V roce 2010, po pouhých 3 let, byl také zahájen první vyučování bez Bakalář programu Arts (BA). Univerzita má nyní sedm vysokých škol akreditovaných on-line studijní programy: Vysoká škola vzdělání, studium islámské ekonomie, Vysoká škola Bankovnictví a finance, Vysoká škola psychologie, College of islámských studií, College of Business Administration, vysoké školy informačních technologií a vysoká škola arabský jazyk a lingvistika. Druhý z nich nabízí kurzy offline v Gambii, Somaliland a Guinea Bissau.In Kromě toho, dluhopis je Globální Korán Memorization Center nabízí jedinečnou příležitost pro studenty po celém světě ke studiu Koránu online.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Ruština
Arabština

Tato škola dále nabízí:

BBA

Islamic Online University

Bakalář programu Business Administration je 4-leté program, který otevírá dveře do vzrušující oblasti podnikové správy. ... [+]

Bachelor of Business Administration (BBA)

Bakalář programu Business Administration je 4-leté program, který otevírá dveře do vzrušující oblasti podnikové správy. Důraz je kladen na rozvoj komunikačních dovedností žáků a možnostech podnikání rozhodování s etického uvažování. Studenti, kteří dokončí tento program se naučí samostatně pracovat s vysokým standardem kompetencí v podnikatelském prostředí. Tento titul nabízí bohaté lukrativní pracovní příležitosti v celé řadě průmyslových odvětví; rozhodly pro tento druh studie se stala velmi populární trend mezi muslimy a nemuslimy podobný.

Prorok Muhammad, může mír a požehnání Boží s ním, řekl: "Je pravdou, že obchodníci budou vzkříšeni v den soudu s bezbožných, s výjimkou toho, kdo má Taqwa Alláha, který se chová milosrdně a je pravdivé." (Hasan , Jami` at-Tirmidhi 3/12/1210) Typicky, programy obchodní administrativa jsou navrženy tak, aby poskytnout studentům komplexní znalosti základních funkčních oblastí podnikání a jejich propojení, a zároveň umožňuje specializaci v určité oblasti. Nicméně, toto téma je často vyučuje úplně od sekulárního pohledu. Proto, studenti stále vědoma bohatého odkazu islámských zásad v oblasti účetnictví, management, finance, podnikání a vedení.... [-]

Gambie Banjul
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

BSc

Islamic Online University

Islámská Online University představuje jako první na světě školné bez bakalářský studijní program hodnost v islámské bankovnictví a ekonomie. ... [+]

B.Sc. v islámské ekonomie, bankovnictví a financí (B.Sc. IBE)

Islámská Online University představuje jako první na světě školné bez bakalářský studijní program hodnost v islámské bankovnictví a ekonomie. Tento stupeň otevírá dveře k možnému kariéry ve vzrušujícím, rozšiřující se a přínosné poli, a je odrazovým můstkem pro další studium.

"Alláh dovolil obchodu a zakázal zájem." (Korán 2: 275) V dnešním světě zaplaveném s transakcí založených úroků, nezákonných bankovních smluv a investice potřeba islámského bankovnictví roste. Mnoho zemí v poslední době zaznamenala nárůst poptávky po islámských bankovních služeb. Analytici očekávají, že při současném tempu expanze v příštích 8 až 10 letech se islámský bankovní síť ve Spojených arabských emirátech předjet konvenční bankovní systém.... [-]

Gambie Banjul
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 12 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Islamic Online University

Pomáhat druhým je velmi povzbudil v islámu a práce terapeuta nebo poradce je velmi prospěšné pro celou společnost. ... [+]

"... A ten, kdo ulevilo muslima z těžkostí Alláh mu ulevit od těžkosti, na kterou by se dal v den zmrtvýchvstání ..." (Sahih Muslim, 32/6250) Aby terapeut nebo poradce, aby byli úspěšní s muslimskými klienti, je velmi důležité, že má autentický znalosti a vědomosti o islámských učení, protože to je to, co bude dále přenést na klientovi s cílem změnit svůj způsob myšlení a pomoci mu ze svízelné situace. IOU je BSc v oboru psychologie je nádherná kombinace islámských učení a současných léčebných postupů, které umožní student jeden den velmi efektivní terapeut. V sha Alláha.

"Každého, kdo činí spravedlnost, ať už muž nebo žena, zatímco on je věřící - Budeme určitě mu způsobí žít dobrý život, a budeme jistě dát jim jejich odměnu [v onom] podle toho nejlepšího, co konali . "(Korán 16:97)... [-]

Gambie Banjul
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 12 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Islamic Online University

Bakalářský titul v oboru vzdělávání od islámské Online univerzity bude přínosem pro studenty v tomto životě i v posmrtném životě. ... [+]

Bakalář v oboru vzdělávání (B.Ed.)

"To nejlepší z lidí, jsou ti, kteří jsou nejvíce prospěšné pro lidi." (Al-Mujam Al-Awsat hadíth, 5787) Být učitelem je velmi čestný a výjimečné postavení. To je pozice, která může mít velký vliv na budoucnost člověka. Islám věnována značná pozornost učitele, protože jsou první cihla ve struktuře sociálního rozvoje. Jsou příčinou vedení a rozvoj chování a názory jednotlivců a komunit. Jsou mezi nejvíce prospěšné lidí ve společnosti a tím i mezi to nejlepší z lidí.

Z tohoto důvodu je důležité, aby učitel bude následovat skutečné islámské učení a správně porozumět jim.

... [-]
Gambie Banjul
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 12 najděte si doktorské studium práv
Online forma
Přečtěte si více v češtině

MA

Islamic Online University

Islámský Online University (IOU) zahájila jako první na světě školné bez magisterský titul v oboru islámských studií programu, který je nabízen kompletně on-line a v angl ... [+]

MA v oboru islámských studií (MAIS)

Islámský Online University (IOU) zahájila jako první na světě školné bez magisterský titul v oboru islámských studií programu, který je nabízen kompletně on-line a v angličtině jako prostředek poučení. To je vynikající příležitostí pro BA studenti pokračovat dál a zlepšit jejich porozumění a znalosti o náboženství.

Tento absolvent program se skládá z 18 kurzů, tři semestry, vždy o šest předmětů, a diplomové práce ve čtvrtém semestru. Pravidelné Doba trvání programu je dva roky. Nicméně, mohou studenti dokončit během jednoho a půl roku minimum. Jeden může trvat maximálně šest let, aby tento program.... [-]

Gambie Banjul
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Dr. Bilal Philips, founder of IOU, shares his story on finding Islam