Turku University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Turku University of Applied Sciences (Tuas), jeden z předních univerzit aplikovaných věd ve Finsku, hostí, kteří studují na bakalářském nebo magisterském studijním 9500 studentů. Rozsah našich studijních programů pokrývá několik oblastí vzdělávání, poskytuje dobrou platformu pro interdisciplinární učení.

Studium na Tuas jsou pracovní život orientovaný, kombinující teoretické studie s profesionálními dovednostmi. Jádrem naší výuky je inovace Pedagogika, nový přístup k učení, vyvinut u Tuas. Inovace Pedagogika zdůrazňuje názorům VaVpI a pracovního života, aby naši absolventi nezávisle smýšlejících profesionálů s vynikajícími mezinárodními a komunikačních dovedností.

Přibližně 1500 odborníci vystudovat Tuas ročně.

Klíčové údaje

  • Student 9500 - Zaměstnanci 750 - bakalářský studijní absolventů 1806 - absolventi magisterské studium 131 - publikace 424 - Probíhající projekty 244 - studenti Exchange 333 - Zahraniční stupeň studenti 356 - jedinečné znalosti z jihozápadního Finska Nabízíme bakalářské úrovni vzdělání také v angličtině a mají angličtinu -taught studijní programy: - Informační technologie (zaměření internetových technologií) - International Business - ošetřovatelství.

Nabízíme Master-vzdělání úrovně také v angličtině studia v programu: - International Business Management - vedení a návrh služby

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online BBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BBA

Bakalář Business Administration, International Business Online

Online forma Denní studium 42 měsíců August 2019 Finsko Turku

Program International Business Online (IB Online) na Turku University of Applied Sciences v Turku University of Applied Sciences nabízí flexibilní způsob získání titulu BBA plně online. To vám dává dokonalou příležitost spojit studium s vašimi životními potřebami. [+]

Chcete studovat úplně online titul BBA? Přihlaste se na Mezinárodní obchod Online na Turku University of Applied Sciences !

Chtěli byste být marketingovým manažerem rychle rozvíjející se IT společnosti ve Finsku, konzultantkou obchodní strategie v EU, mezinárodním obchodním ředitelem v Singapuru, manažerem lidských zdrojů v Berlíně nebo zahájením podnikání? Toto jsou příklady některých pozic, které vám může v průběhu vašeho ukončení absolvovat náš online obchodní program na mezinárodní úrovni.

Program Mezinárodní obchodní online na Turku University of Applied Sciences poskytuje nový a interaktivní způsob získání titulu BBA online. Společně rozvíjíme znalosti a dovednosti prostřednictvím interaktivních on-line zasedání, náročných projektů spojených s obchodním životem, autentických případů a metod zaměřených na pracovní život, vedených zkušenými učiteli online.... [-]


Contact
Adresa destinace
Turku University of Applied Sciences
Joukahaisenkatu 3 A

Turku, 20520 FI