Přečtěte si oficiální popis

Univerzita výzkumu světové úrovně

Vedené intelektuální tvořivostí a kritickým myšlením od roku 1479, vědci a studenti University of Copenhagen rozšiřovali obzory a přispěli k posunu světa do budoucna. S 5 000 výzkumníky a 39 000 studenty se univerzita může pochlubit mezinárodním výzkumným a studijním prostředím a je vysoce zařazena na předních žebříčcích nejlepších světových univerzit.

Univerzita nabízí výzkumníkům a studentům možnost rozvíjet svůj talent a zahajuje ambiciózní interdisciplinární iniciativy na podporu svých silných akademických obcí. Prostřednictvím výuky založené na výzkumu - a zapojit je do výzkumu - jsou studenti schopni řešit problémy a potřeby společnosti.

University of Copenhagen pracuje na tom, aby se stala jednou z nejzelenějších areálů na světě, a to co nejmenší možnou environmentální a klimatickou stopou. Univerzita usnadňuje spolupráci mezi organizacemi, spolupracuje s podnikatelskou komunitou a pomáhá studentům najít příslušné programy a projekty v oblasti udržitelnosti.

Univerzita se také zaměřuje na rovnost žen a mužů a vidí rozmanitost jako sílu.

109623_clinic-doctor-health-hospital.jpg

Stručně

University of Copenhagen byla založena v roce 1479 dánským králem Christianem 1 a dnes má cca. 39 000 studentů a 9 000 zaměstnanců - z toho asi 5 000 výzkumných pracovníků - a příjmy ve výši 8,6 miliardy DKK.

Devět Nobelových cen bylo uděleno vědcům na univerzitě.

Alliances

University of Copenhagen je členem dvou mezinárodních aliancí vysokých škol:

  • Mezinárodní Aliance výzkumných univerzit (IARU)

a

  • Liga evropských výzkumných univerzit (LERU)

Absolventi

Univerzita chce podpořit celoživotní vztahy se svými absolventy. Pokud jste absolvovali University of Copenhagen , jste víc než vítáni, abyste se připojili k síti absolventů. Členství je bezplatné.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

University of Copenhagen

Program LabVet Europe vám umožňuje pracovat jako určený laboratorní veterinární lékař v souladu se směrnicí EU o produkci zvířat používaných pro vědecké účely 2010, dříve ... [+]

Staňte se akreditovaným odborným veterinárním lékařem FELASA

Program LabVet Europe vás opravňuje k práci jako určený veterinární lékař v laboratoři v souladu se směrnicí EU o produkci zvířat používaných pro vědecké účely, dříve známou jako kategorie D.

Program LabVet je 100% online program navržený tak, aby poskytl laboratorním veterinárním veterinářům znalosti a dovednosti potřebné pro vaši každodenní práci jako určeného veterináře.

"Naším cílem je nabídnout program na vysoké úrovni, vysokou kvalitu a snadný přístup pro určené veterináře po celém světě"

Programový ředitel, profesor Axel Kornerup

Kurzové moduly... [-]
Dánsko Copenhagen
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
6 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině