Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Dánsko

IBA International Business Academy

MSc Dánsko Kolding September 2018

O společnosti IBA Mezinárodní obchodní akademie &nbsp Během posledních 100 let, Kolding Business School vyvinula z malé místní večerní škole pro velké vzdělávací instituce. Po sloučení s obchodní školy v Fredericia (2002) a Aabenraa (2004), a s novým názvem International Business College (IBC), škola má nyní přes 6000 studentů, z toho 3.400 arů na plný úvazek. Stupně na úrovni studijních programů začala v Kolding v roce 1982 a od roku 1991 byl vyšší odboru školství naz… [+] vaná Mezinárodní obchodní akademie (IBA), která nabízí studentům příležitost provést praktické pracovní stáže a studijní výměny po celém světě jako nedílnou součást jejich studia. V roce 1994 IBA dosáhla první zahraniční akreditace, o udělení diplomu o vysokých školách. V roce 1996 byl titul bakalář s vyznamenáním v International Business představil, se poslední rok učil e-learning, následoval v roce 2002 Master of Science (MSc), a to i v mezinárodním obchodě - oba tituly vyvinuté ve spolupráci s, a potvrzené, London South Bank University. V roce 2006 byla zahájena Executive MBA ve spolupráci s Coventry University. V roce 2007 byl nový titul European Business představila na IBA ve spolupráci s Coventry University Business School a Leuvenu, v Belgii, která nabízí studentům jedinečnou příležitost ke studiu na tříleté bakalářské s vyznamenáním titul ve třech různých zemích. Vzhledem k tomu, začala v roce 1991, IBA se zaměřuje na vývoj nejsilnější možné vazby se vzdělávacími institucemi po celém světě, stejně jako v Dánsku, kde je spojen s Kolding EA.IBA je dlouholetým členem sítě mezinárodních obchodních škol a také má silné partnerství s řadou firem a organizací po celém světě. V současné době existuje přibližně 800 studentů v programu IBA. Studenti pocházejí z Dánska i ze zahraničí, a tvoří základ pro zajímavou, atraktivní a mezinárodní studijní prostředí. Místní, regionální, národní i celosvětové úrovni, IBA je dnes synonymem pro vysoce kvalitní mezinárodní podnikového vzdělávání. [-]