UNICARIOCA

Úvod

Read the Official Description

Po dobu 27 let na trhu UNICARIOCA upevnila svou pozici instituce, která se zabývá kvalitou vzdělávání, zaměstnatelností a dostupností vysokoškolského vzdělávání, nabízející kvalitní služby s přijatelnými cenami a získaná v posledních hodnoceních ministerstva školství (MEC) pro pátý po sobě následující rok považován za nejlepší univerzitní centrum v Rio de Janeiro.

Začalo to jako Fakulta Carioca de Informática v roce 1990 se sídlem v Botafogu a pouze 70 studenty. Dnes žije více než 14 tisíc studentů, rozdělené do čtyř okresů v Rio de Janeiro: Rio Comprido, Méier, Bento Ribeiro a Jacarepaguá. Od počátku se zaměřila na odbornou přípravu etických a kompetentních odborníků na stále náročnější a globalizovanější pracovní trh.

V posledních čtyřech letech se ztrojnásobila, rozšířila nabídku vysokoškolských kurzů, nyní má 17 vysokoškolských studijních programů, rozšiřuje postgraduální kurzy, provádí vysokoškolské a postgraduální kurzy. Kromě toho snížil počet výpadků o 25%, s programy jako akademické posilování a individualizovaná orientace v učení. Za více než dvě dekády UNICARIOCA transformovala tisíce životů prostřednictvím vzdělávání.

Vždy se věnuje excelence ve výuce, zaručuje všem příležitost být součástí trhu práce se všemi potřebnými nástroji pro jejich konkurenceschopnost.

Diferenciály

UNICARIOCA se zaměřuje na vznikající střední třídu v posledním desetiletí se studenty, kteří UNICARIOCA o tom, že se stanou prominentními na trhu práce. Obecně jsou to studenti z rodin, kteří věří v potenciál a investice do vzdělávání jako faktor transformace života. Středisko univerzit proto investuje do nabídky cenově dostupných a kvalitních vzdělávacích řešení zaměřených na studium, řízení a aplikaci nových technologií. Instituce nabízí studentskému orgánu příležitost, aby byl zařazen na trh práce a zaručil všechny potřebné nástroje pro konkurenceschopnost. Nedávno byly klíčové kompetence zahrnuty do učebních osnov pro profesionály ve všech kariérách, jako je vedení, podnikání, tvořivost, etika a sociálně-environmentální odpovědnost. UNICARIOCA také nabízí třídy akademické posilování, jako je portugalština, matematika a fyzika, které jsou také otevřené komunitě a snaží se nabídnout kariérové ​​poradenství a studentské sebevědomí.

Instituce, která má 85% fakulty složenou z magisterských a lékařských oborů, nabízí tradiční vysokoškolské, distanční a technologické kurzy a také magisterské a postgraduální kurzy, které nabízejí vynikající příležitost pro přípravu, recyklaci a zlepšení pro ty, kteří si přejí vstupu nebo opětovného vstupu na trh práce.

Podle posledního všeobecného indexu kurzů instituce (IGC), který vydal MEC, bylo UNICARIOCA považováno za nejlepší univerzitní centrum města Rio de Janeiro. Studie měří výsledky studentů v Národním testu výkonnosti studentů (Enade), do jaké míry kurz přináší studentům znalosti a vstupní proměnné - učitelský personál, infrastruktura a didakticko-pedagogická organizace.

Naše poslání

Vycvičit etické a kompetentní odborníky na trhu práce, nabízet přístupné a kvalitní vzdělávací služby, ocenit zaměstnatelnost absolventů a přispět k udržitelnému rozvoji společnosti Carioca a země.

Vize

Být univerzitním referenčním centrem ve vysokoškolském vzdělávání se zaměřením na vzdělávání studentů, práci s kvalifikovanými odborníky, přiměřenou infrastrukturou a kritickými a aktivními pedagogickými modely, které přispívají ke zlepšení vzdělávání a udržitelného rozvoje společnosti Carioca a země.

Hodnoty

  • Etika
  • Související vyhledávání
  • Sociální začlenění
  • O nás
  • Sociální a environmentální odpovědnost
  • Transformační vzdělávání
  • Demokratické a participativní řízení

UNICARIOCA a Rio

UNICARIOCA je univerzitní centrum, které se nachází v Rio de Janeiro, s jednotkami / póly distribuovanými ve čtyřech různých okresech města: Rio Comprido, Méier, Bento Ribeiro a Jacarepaguá.

Společnost UNICARIOCA , založená ve stejný den jako výročí města Rio de Janeiro, má 1. března nejen značku "carioca", ale také svou "carioca" cestu: moderní, dynamická, inovativní, vždy ve vývoji.

Vzdělávací, vědecké, kulturní a společenské UNICARIOCA společnosti UNICARIOCA je v souladu s výzvami a UNICARIOCA města Rio de Janeiro, a proto je uznáván příslušným příspěvkem k odborné přípravě etických a kompetentních odborníků na stále náročnější pracovní trh a globalizované.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)

Vidět Online Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Dálkové vzdělávání: Marketing

Online forma Campus forma Kombinované 4 semestry March 2019 Brazílie Rio de Janeiro + 1 více

Kurz UNICARIOCA Distance Marketing Technologist zahrnuje různé marketingové oblasti včetně strategického plánování, vývoje produktů a služeb, tvorby a rozlišování hodnot, řízení značky, marketingové podpory a výzkumu. [+]

O kurzu

Kurz UNICARIOCA Distance Marketing Technologist zahrnuje různé marketingové oblasti včetně strategického plánování, vývoje produktů a služeb, tvorby a rozlišování hodnot, řízení značky, marketingové podpory a výzkumu. Kurz poskytuje studentovi teoretické a praktické znalosti a připravuje jej na řízení nejsložitějších obchodních scénářů.

Oblasti činnosti

Profesionální marketingový UNICARIOCA vyškolený společností UNICARIOCA může zastávat strategické pozice ve veřejných a soukromých společnostech, v reklamních a propagačních agenturách, v médiích, sdruženích atd.

Tito odborníci mohou pracovat v těchto oblastech:... [-]


Dálkové vzdělávání: Správa

Online forma Campus forma Kombinované 8 semestry March 2019 Brazílie Rio de Janeiro + 1 více

Kurz UNICARIOCA správu zahrnuje různé oblasti správy: finance, management lidí, marketing, výroba, logistika, projekty a sociální a environmentální odpovědnost. [+]

O kurzu

Kurz UNICARIOCA správu zahrnuje různé oblasti správy: finance, management lidí, marketing, výroba, logistika, projekty a sociální a environmentální odpovědnost. Kurz vycvičí odborníky, kteří mohou naplánovat, organizovat, řídit a řídit činnost společnosti, ať už veřejné či soukromé, a čerpat strategie a metody práce v celé řadě organizačních oblastí.

Oblasti činnosti

Správce je profesionál s širokou oblastí působnosti, schopen pracovat v průmyslu, obchodu nebo služeb v soukromých společnostech, kromě veřejného sektoru. Může také poskytovat poradenství firmám nebo se připojit k oblasti výuky a výzkumu.

Profesionální UNICARIOCA společnosti UNICARIOCA je schopen jednat v rozhodování v hlavních organizačních oblastech: řízení výroby a marketingu, finanční řízení, řízení lidských zdrojů, obchodní strategie, logistika, informační systémy atd.... [-]


Dálkové vzdělávání: účetní vědy

Online forma Campus forma Kombinované 8 semestry March 2019 Brazílie Rio de Janeiro + 1 více

Dálkové vzdělávání UNICARIOCA v účetních vědách se zaměřuje na zvyšování zaměstnatelnosti studentů. Trénujeme odborníky s manažerskou vize, schopnou generovat zprávy relevantní pro rozvoj obchodních strategií, účastnit se rozhodovacích procesů společností a vyhodnocovat výkonnost podniku. [+]

O kurzu

Dálkové vzdělávání UNICARIOCA v účetních vědách se zaměřuje na zvyšování zaměstnatelnosti studentů. Trénujeme odborníky s manažerskou vize, schopnou generovat zprávy relevantní pro rozvoj obchodních strategií, účastnit se rozhodovacích procesů společností a vyhodnocovat výkonnost podniku.

Existuje velká poptávka po odborných účetních, zejména těch, kteří mají znalosti o nových účetních pravidlech. Trh práce je komplexní a účetní vědce může pracovat v různých odvětvích, jako je účetní, auditor, účetní, kontrolor, finanční analytik, konzultant atd.

Některé oblasti činnosti bakalářů v oboru účetnictví:... [-]


Graduate Vzdálenosti: Pedagogika

Online forma Campus forma Kombinované 8 semestry March 2019 Brazílie Rio de Janeiro + 1 více

Bakalářský titul v distančního vzdělávání na UNICARIOCA si klade za cíl přípravu odborníků pro výkon učitelského funkce v mateřské škole a na počátku stupně základní školy. Student je také připraven přijmout další funkce na trhu práce, jako manažer, koordinátor nebo poradce ve vzdělávacích institucích nebo mimoškolních organizací. [+]

O kurzu

Bakalářský titul v distančního vzdělávání na UNICARIOCA si klade za cíl přípravu odborníků pro výkon učitelského funkce v mateřské škole a na počátku stupně základní školy. Student je také připraven přijmout další funkce na trhu práce, jako manažer, koordinátor nebo poradce ve vzdělávacích institucích nebo mimoškolních organizací.

Je profesionální pedagog s velmi širokou oblastí činnosti, a může působit na výuku školky a rané stupně základní školy, vedení školy, pedagogické koordinace či výchovného poradce. Vzhledem k charakteristice jejich výcviku, učitel může také poskytovat služby se společnostmi v oblasti lidských zdrojů (výběr, vzdělávání a rozvoje), na univerzitách, v multidisciplinární týmy nevládních organizací, technické a pedagogické poradenství vydavatelů, televizní a rozhlasové společnosti, pro volný čas a cestovní ruch společnosti, nemocnice, výrobce vzdělávacího softwaru, hračky a mnoho dalších.... [-]


Graduação a Distância: Gestão de Recursos Humanos

Online forma Campus forma Kombinované 4 semestry March 2019 Brazílie Rio de Janeiro + 1 více

O Curso Superior a Distância de Tecnologia em Recursos Humanos da UNICARIOCA vízum suprir uma carência de formação especializada na área de RH. [+]

Sobre o kurzu

O Curso Superior a Distância de Tecnologia em Recursos Humanos da UNICARIOCA vízum suprir uma carência de formação especializada na área de RH. Odebíráme to, co se týká lidí, kteří se chtějí vypořádat s těmi, kteří se chtějí obrátit na: Treinamento e Desenvolvimento, Remuneração e Administração de Pessoal. É proporcionada a aluno uma sólida educação sobre os diferenciaci procesy, metodologie, instrumentos, tecnicas a estratégias utilizados pelos profissionais do setor.

Áreas de atuação

A graduação tecnológica a distância em Gestão de Recursos Humanos da UNICARIOCA habilita o aluno a trabalhar como analytik ou gestor recursos humanos em empresas públicas de privadas, de qualquer porte ou ramo de atividade, exercondo suas funciões nos seguintes subsystems de RH:... [-]


Videos

Quando seu Futuro se Realiza, Muita Gente Cresce Junto!

Contact

Adresa, 1. řádek Unidade e Polo Rio Comprido Av. Paulo de Frontin, 568 - Praca da Bandeira, Rio de Janeiro - RJ
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazílie

Adresa, 1. řádek Unidade e Polo Méier R. Venceslau, 192 - Meier, Rio de Janeiro - RJ, 20735-160
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazílie

Adresa, 1. řádek Unidade e Polo Bento Ribeiro Rua João Vicente, 1355 Bento Ribeiro, Rio de Janeiro – RJ
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazílie

Adresa, 1. řádek Unidade e Polo Jacarepaguá Estrada de Jacarepaguá, 6816 Anil – Jacarepaguá, Rio de Janeiro – RJ
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazílie