Přečtěte si oficiální popis

Vlerick Business School Online

Budete vyzváni k úspěchu

Vlerick Business School nabízí výjimečnou příležitost ke studiu on-line na belgické první obchodní škole pro výkonné vzdělávání (Financial Times, 2016). Studovat na této tří akreditované obchodní škole, odkudkoliv na světě.

To, co Vlerick od sebe odděluje, není jen to, co děláme, ale duchem, v němž to děláme. Vlerickův duch je definován otevřeností, vitalitou a vášní pro inovace a podnikání. Je to duch, který lze nalézt ve všech aspektech naší školy a jejích aktivit: od našich nadšených, vysoce motivovaných pracovníků až po naše inovativní a pragmatické metody výuky; z naší globální sítě studentů, absolventů a firemních partnerů k našemu inspirujícímu on-line učebnímu prostředí. Všechny tyto prvky společně přinesly Vlerick Business School přední instituci, kterou dnes představuje: místo, kde se lidé a organizace spojují, aby utvářely budoucnost globálního obchodu.

S Vlerickem budete vyzváni, abyste mysleli proaktivně a strategicky o nejnovějších otázkách řízení, které vám pomohou obohatit a rozšířit své schopnosti vést. Pomocí nejnovějších interaktivních on-line učebních technik a pragmatických učebních metod se budete plně angažovat v obsahu programu a budete mít možnost rozdělit skvělou kariéru do výjimečné kariéry.

Ponorné a interaktivní

Snažíme se o to, aby každá část online zkušeností s výukou byla interaktivní, aby vaše studium do života. Věříme, že interaktivita je klíčem k lepšímu porozumění a vzpomínce.

Naše on-line zážitek vám nabízí:

 • Ponorné video učení
 • Spolupráce s profesory a řečníky
 • Peer-to-peer síťové příležitosti
 • Intuitivní online rozhraní
 • Praktické cvičení scénářů

Vlerick ve světě

 • Silná zkušenost s online učením
 • Alliances s více než 40 mezinárodními obchodními školami
 • Bylo založeno partnerství s 250 společnostmi a nadnárodními korporacemi
 • Síť 23 000 absolventů ve více než 100 zemích
 • Hodnoceno mezi nejlepšími v Evropě
 • Více než 50 fakult s 12 různými národnostmi
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Vlerick Business School Online

Revitalizujte svou kariéru, naučte se nové techniky k řízení organizačních změn a prozkoumejte svou podnikatelskou stránku. Studovat online MBA na jedné z předních evrops ... [+]

Budete vyzváni k úspěchu

Revitalizujte svou kariéru, naučte se nové techniky k řízení organizačních změn a prozkoumejte svou podnikatelskou stránku. Studovat online MBA na jedné z předních evropských tří akreditovaných obchodních škol z celého světa.

Studiem odkudkoliv na světě budete vyzváni, abyste strategicky přemýšleli o současných otázkách řízení. Vyvinete potřebné dovednosti a důvěru, abyste se stali agilnějším a nejdůležitějším lídrem v dnešním rychle se měnícím podnikatelském prostředí.

Budete se učit od zkušené, vášnivé fakulty z trojité akreditované obchodní školy, kteří se intenzivně zaměřují na poskytování dynamické a naplňující vzdělávací zkušenosti, které vám pomohou proměnit skvělou kariéru do výjimečné kariéry.... [-]

Belgie Belgium Online
Září 2019
Angličtina
Kombinované
12 - 26 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Belgium Online, BE
Sociální média