University of Southern Queensland (USQ)

Úvod

Read the Official Description

Myslíš na studium v ​​Austrálii? University of Southern Queensland (USQ) pyšní tím, že poskytuje nejlepší možnou podporu, která vám pomůže dosáhnout vašich studijních a kariérních cílů. Studenti USQ se těší malým třídám, společným učebním prostorům a sadu podpůrných služeb, které posílí vaše studijní zkušenosti. Se studenty z více než 80 zemí a mezinárodně uznávaných titulů a programů si můžete zvolit studium na akademické půdě, externí nebo on-line.

O nás

University of Southern Queensland je dynamická univerzita zaměřená na poskytování kvalitních titulů a programů v pružném a podpůrném prostředí. Za více než 50 let se USQ stala významnou výukovou a výzkumnou institucí, která poskytuje vzdělání po celém světě ze tří regionálních lokalit: Toowoomba, Springfield a Ipswich. Máme také hlídkový dosah, který se nachází ve městě Stanthorpe.
Naši studenti jsou vyučováni přednášejícími, kteří jsou lídry ve svých oborech, kteří stejně jako naše programy zůstávají aktuální s neustále se měnící tváří tohoto odvětví. Jsme hrdí na to, že jsme v Queenslandu číslo 1 pro absolventy v prezenční práci (Průzkum letových cílů 2014-2016). Bez ohledu na to, zda naši studenti studují on-line nebo on-campus, je naše zaměření poskytnout jim personalizovanou podporu.
Každý student má přístup k USQ Student Relations Officers (SROs), kteří je mohou podporovat prostřednictvím své výukové cesty.

Kurzy

Programy nabízené na USQ jsou navrženy s cílem připravit absolventy, kteří jsou připraveni na mezinárodní úrovni a jsou kvalifikovaní. Na USQ můžete studovat na diplomové, vysokoškolské, postgraduální a výzkumné úrovni. Využijte také naše kurzy odborného vývoje pro jednotlivce, programy Pathway a kurzy angličtiny pro zlepšení své kariéry.

Téměř 28000 studentů z celé Austrálie a po celém světě se rozhoduje pro studium na USQ v oblastech:

 • Obchod a obchod
 • Kreativní umění a média
 • Vzdělání
 • Inženýrství a prostředí
 • Zdraví a komunita
 • Humanitní vědy a komunikace
 • Informační technologie
 • Právo a spravedlnost
 • Vědy
 • Výzkum
 • Programy anglického jazyka a Pathway
 • Profesionální vývoj.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba je původním univerzitním areálem a je dobře vybavený širokou škálou zařízení, které jsou vhodné pro celou řadu studentských potřeb. Největší ze tří kampusů USQ ohledně velikosti, USQ Toowoomba nabízí plný zážitek z kampusu s ubytováním v rezidenční koleji a širokou škálu studentských životních aktivit, které doplňují akademický program.

USQ Toowoomba se nachází v jedné z největších vnitrozemských měst Austrálie, pouhých 40 minut jízdy západně od Brisbane a poblíž letiště Toowoomba Wellcamp.

USQ také nabízí bezplatnou denní interkampusovou kyvadlovou dopravu mezi USQ Toowoomba, USQ Springfield a USQ Ipswich, což studentům nabízí více možností a flexibilitu k účasti v hodinách v závislosti na jejich potřebách.

USQ Springfield

USQ Springfield je čerstvý moderní areál, který se nachází v srdci jedné z nejrychleji se rozvíjejících oblastí Queenslandu.

USQ Springfield nabízí širokou škálu vysokoškolských a postgraduálních možností v živém prostředí pouhých 25 minut od Ipswich CBD, 45 minut od města Brisbane a hodinu od Gold Coast.

Rozbočovač pro digitální produkci a výkon pro univerzitu zahrnuje areál průmyslových stanic televizních a rozhlasových výrobních stanic a zkušebních prostor, stejně jako výukové místnosti pro spolupráci, zbrusu nové laboratoře.

USQ Springfield je světový třídní letový simulátor je první svého druhu v Queenslandu. Simulátor USQ je úzký tělový paprsek, ve kterém studenti letectví mohou při provádění kontrol a postupů replikovat celý let, jak pravidelné, tak abnormální scénáře.

USQ Ipswich

Ipswichský areál USQ se nachází na památkově chráněném místě v jednom z nejstarších australských měst. Od roku 2006 jsme součástí Ipswichu a jak se region rozšiřuje, rozšiřujeme náš závazek k regionu.

USQ Ipswich je listnatý areál má velké výhledy přes město, stejně jako ohromující knihovna představovat živoucí deštný prales. Campus je 55 minut od města Brisbane, hodinu a 15 minut od Gold Coast, a je dostupný městskou hromadnou dopravou. Domov USQ School of Health and Wellbeing, USQ Ipswich zahrnuje na zakázku vybudované paramedical školicí zařízení a nové klinické ošetřovatelské laboratoře, sportovní hřiště, kavárna a tělocvična.

Online

S on-line studiem na USQ, je snadnější než kdy jindy, aby se studie vešla do vašeho života. Zaměřujeme se na úspěšnost studentů, a proto vám usnadňujeme, abyste se přizpůsobili všem svým profesionálním a plně akreditovaným studijním programům do vašeho rušného života. Ve skutečnosti jsme univerzita číslo jedna v Queenslandu pro absolventy v práci na plný úvazek (Průzkum letových cílů 2014-2016). Můžete studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek nebo měnit své studijní zatížení, protože život se pro vás mění - vaše učebna je tak blízko jako váš počítač.

Naši studenti, kteří se rozhodli studovat online, jsou velmi součástí našich komunit v kampusu a jsou velmi vítáni, že se s námi účastní kampusu a využívají širokého spektra zařízení a podpůrných služeb, které nabízíme.

Studenti online mohou mít přístup ke své flexibilní online třídě, která jim umožňuje vybrat si, kde studují, a jak studovat. Není divu, že přes 75% našich studentů se rozhodne pro studium v ​​tomto režimu.

Mezinárodní studentská podpora

 • Bezplatná letištní sbírka a přesun do vašeho ubytování pro nové přicházející studenty
 • Rezidenční vysoké školy a ubytování mimo areál
 • Mezinárodní studentská pracovní skupina na USQ Career Hub
 • Studentské blaho, zdraví, poradenství a blahobyt
 • Podpora víry a služby
 • Pravidelné studentské akce a aktivity
 • Zdroje zdravotního postižení.

Zjistěte více informací o službách USQ International.

Kde zůstat?

Pokud plánujete studovat na kampusu s USQ, existuje řada možností ubytování, které vyhovují každému rozpočtu - to vše v těsné blízkosti každého univerzitního kampusu. Zjistěte více o ubytování s USQ.

Jste připraveni na přihlášku na USQ?

Přihlašovat se ke studiu s USQ je snadné! Zjistěte více o našem procesu podávání žádostí a spusťte aplikaci. Nezapomeňte, že na USQ není žádný poplatek.

Výzkum

Společnost USQ je odhodlána provádět výzkum, který není jen vědeckého významu, ale angažuje se s průmyslem a našimi zainteresovanými stranami a přispívá k inovacím, které jsou přínosem pro naše komunity, národ a další.

Klíčem k naší výzkumné kultuře je spolupráce s průmyslem, abychom porozuměli problémům, kterým tento sektor čelí, a spolupracovali na vývoji nových myšlenek a technologií, které mají skutečný dopad na hmatatelný přínos. Máme významné výzkumné schopnosti a odborné znalosti v těchto oblastech:

 • Zemědělství a agrobyznys
 • Astrofyzika
 • Kulturní dědictví a archeologie
 • Digitální život
 • Vědy o životním prostředí
 • Zdraví a behaviorální vědy
 • Matematické vědy a hypersonie
 • Materiálové inženýrství a inženýrská technologie
 • Regionální komunita a hospodářský rozvoj

Jsme mezinárodně uznávaní pro naši práci v budoucích materiálech a kompozitích, úzce spolupracujeme s mezinárodními průmyslovými partnery a dalšími výzkumnými institucemi, abychom zjistili životaschopná řešení šetrná k životnímu prostředí pro některé z největších komodit na světě.

USQ se také rychle objevuje jako světový výzkumný lídr v zemědělských systémech a řízení udržitelné venkovské krajiny s výzkumem v oblasti environmentálních věd, výpočetní a matematické vědy, zemědělské vědy a inženýrství. Mezinárodní výzkumné projekty v Asii pomáhají zlepšit zavlažování, zeleninovou výrobu a obchodování s kávou, mimo jiné.

Od superfoodů až po regionální přežití rakoviny se naši výzkumní pracovníci snaží zlepšit kvalitu života pro všechny prostřednictvím našeho výzkumu v oblasti zdraví. Projekty zahrnují řešení jedinečných potřeb regionálních a venkovských obyvatel s výzkumem zahrnujícím zdravotnické systémy, vědu a technologie, přístup a péči, infrastrukturu a inovace. USQ výzkumníci také zkoumají potenciál pro funkční potraviny, aby zvrátili lidskou obezitu a chronická zánětlivá onemocnění, poskytovat základnu, aby nakonec poskytly optimální přínosy pro zdraví ke snížení rizik spojených s chronickými poruchami životního stylu.

Studenti postgraduálního výzkumu v USQ mají přístup k širokému spektru zařízení a jsou vedeni našimi výzkumníky a partnery, aby podporovali dynamické a obohacující prostředí. Inovativní programy USR (Higher degree by research) (HDR) rozšiřují horizonty studentů a připravují je na náročné kariéry ve svých vybraných oborech, čímž zvyšují jejich zaměstnatelnost a inovační dovednosti.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Online DBA » Vidět Online PhD » Vidět Online Graduate Certificates » Vidět Online BScs » Vidět Online Kurzy » Vidět Online Bakalář » Vidět Online Magistr » Vidět Health Magistr » Vidět Health Bakalář » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Law Juris Doctor » Vidět Diplomovaný specialista » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět Bakalář » Vidět Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

Bakalář (fyzikální vědy)

Online forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Australia Online + 1 více

Chcete se dozvědět více o vesmíru? Fyzika odhaluje přirozené zákony v práci v našem každodenním světě a ve vesmíru a učí nám základní principy, které jsou základem moderní vědy a techniky. Bakalář vědy (fyzikální vědy) je určen pro ty, kteří usilují o široké a trvalé vědecké znalosti a dovednosti. [+]

Flexibilní studijní program ve fyzice

Chcete se dozvědět více o vesmíru? Fyzika odhaluje přirozené zákony v práci v našem každodenním světě a ve vesmíru a učí nám základní principy, které jsou základem moderní vědy a techniky. Bakalář vědy (fyzikální vědy) je určen pro ty, kteří usilují o široké a trvalé vědecké znalosti a dovednosti. Nabídka kurzů se pohybuje od obecné fyziky až po astronomii, klimatologii, lékařskou fyziku a různé volitelné předměty. Ti, kteří studují astronomii, mají také možnost zažít astronomické pozorování praktického a dálkového ovládání pomocí moderních dalekohledů.

Kariérní výsledky

Pokud byste chtěli pokračovat v kariéře v oblasti vědy, techniky nebo vzdělávání, s námi si prostudujte. Absolventi tohoto stupně budou mít k dispozici dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby jim pomohly připravit se na práci jako vědci a měli širokou škálu kariérních možností, včetně vzdělávání, astronomie, klimatologie, výzkumu a vědeckých poznatků a potenciálních zaměstnavatelů včetně vlády, univerzity , nebo průmyslu. Zároveň poskytuje základ pro postgraduální studium ve fyzice a souvisejících oborech.... [-]


Bakalář

Bakalářský inženýrství (Vyznamenání) (Instrumentation Control and Automation Engineering)

Online forma Denní studium Kombinované 8 let February 2019 Austrálie Australia Online + 1 více

Získejte nástroje, které potřebujete k ovládání inženýrské budoucnosti. Studovat, když pracujete na dálku a máte flexibilitu přizpůsobit svou studii životu. [+]

Ovládejte svou budoucnost

Získejte nástroje, které potřebujete k ovládání inženýrské budoucnosti. Studovat, když pracujete na dálku a máte flexibilitu přizpůsobit svou studii životu.

Proč řídicí a automatizační technika?

Se zaměřením na různé aspekty mechanického a fluidního inženýrství v těžkém průmyslu budete studovat řízení a sledování průmyslových procesů prostřednictvím počítačových sítí a zažít praktické praktické studium. Váš první ročník kurzu vám poskytne příležitost prozkoumat všechny oblasti inženýrského oboru, abyste mohli vykonávat svou vlastní kariéru. Máte také příležitost dále rozšiřovat své znalosti a kombinovat své významné studie se čtyřčlennou minoritou v managementu.... [-]


Bakalář vědy (astronomie a vesmírné vědy)

Online forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Australia Online + 1 více

Jsi fascinován vesmírem? Zájem o vědu a fyziku při práci ve světě kolem nás? USQ's Bachelor of Science (astronomické a vesmírné vědy) spojuje fascinaci astronomie s příležitostí rozvíjet odborné znalosti z oblasti fyziky, matematiky, statistiky, výpočetní techniky a datové vědy. [+]

Začněte svou cestu podporovanou týmem světové třídy Astronomie a vesmírné vědy

Jsi fascinován vesmírem? Zájem o vědu a fyziku při práci ve světě kolem nás? USQ's Bachelor of Science (astronomické a vesmírné vědy) spojuje fascinaci astronomie s příležitostí rozvíjet odborné znalosti z oblasti fyziky, matematiky, statistiky, výpočetní techniky a datové vědy.

Naučíte se od mezinárodně uznávaných hvězdných astronomických a planetárních systémů a získáte přístup k pokročilým výzkumným zařízením společnosti USQ, včetně observatoře Mount Kent, vědeckého výpočetního softwaru a podpory a zámořských dalekohledů, které jsou k dispozici prostřednictvím mezinárodní spolupráce USQ v oblasti astrofyziky.... [-]


DBA

Doktorka obchodní správy (dba)

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 2 více

Přihlaste se nyní! Jsme nyní přijímání žádostí. Cílem tohoto programu je poskytnout vysokou úroveň, odborně zaměřeného programu, který poskytuje studentům, kteří jsou již profesionálů dostatečné teoretické a empirického porozumění .. [+]

Vezměte si své obchodní výzkum orientovaný na nejvyšší úrovni

Doktor of Business Administration je na vysoké úrovni, doktorský výzkumný program business-orientované. Pokud jste obchodní profesionální a již mají magisterský titul, jako je Master of Business Administration stupně, bude Doctor of Business Administration rozšířit a rozvíjet své teoretické a empirické znalosti, které vám umožní identifikovat a řešit obchodní problémy v soukromém i veřejnost sektory.

Kariérní výsledky

S doktorát můžete kariéru jako akademický, poradce nebo manažera v nejrůznějších průmyslových odvětví po celém světě.

Vstupní požadavky Celoroční magisterských programech nebo s odpovídajícím stupněm z uznávané institution1 5 let na plný úvazek praxe, z toho nejméně 2 roky rovnocenné práce na plný úvazek praxe v manažerské postoj1 Předložení uspokojivé předběžného návrhu výzkumu, jak je stanoveno vyšší stupně Review a přijímací výboru1 ... [-]

Graduate Certificate

Absolvent certifikátu pokročilého inženýrství (inženýrský management)

Online forma Kombinované 1 - 2 let February 2019 Austrálie Australia Online

Chtěli byste přidávat manažerské a vedoucí schopnosti ke znalostem technického inženýrství? Absolventský certifikát pokročilého inženýrství (Engineering Management) vám umožňuje řídit složité inženýrské projekty, produkty a služby a otevírá širší nabídku kariérních příležitostí pro pracovníky. [+]

Zkombinujte své odborné znalosti se základními obchodními a manažerskými dovednostmi

Chtěli byste přidávat manažerské a vedoucí schopnosti ke znalostem technického inženýrství? Absolventský certifikát pokročilého inženýrství (Engineering Management) vám umožňuje řídit složité inženýrské projekty, produkty a služby a otevírá širší nabídku kariérních příležitostí pro pracovníky.

Po celou dobu studia, kterou lze studovat na částečný úvazek a on-line, absolvujete kurzy řízení technologického rizika a řízení aktiv. Rovněž rozvíjíte analytické dovednosti pro zhodnocení technologických inovací, technologického dopadu a řízení technologických změn.... [-]


Doklad o zdravotním stavu (Health Community)

Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíců February 2019 Austrálie Australia Online + 1 více

Chcete se stát odborníkem na komunitní zdraví? USQ Graduate Certificate of Health (Zdraví Společenství) je určen pro zdravotníky, kteří se chtějí naučit teorii a praktické komponenty zdraví ve společnosti. Díky znalostem a dovednostem získaným z tohoto titulu budou zdravotní pracovníci schopni analyzovat a řešit otázky týkající se zdraví lidí a sociálního blahobytu v rámci zdravotního rámce Společenství. [+]

Staňte se specialistou na zdraví komunity

Chcete se stát odborníkem na komunitní zdraví? USQ Graduate Certificate of Health (Zdraví Společenství) je určen pro zdravotníky, kteří se chtějí naučit teorii a praktické komponenty zdraví ve společnosti. Díky znalostem a dovednostem získaným z tohoto titulu budou zdravotní pracovníci schopni analyzovat a řešit otázky týkající se zdraví lidí a sociálního blahobytu v rámci zdravotního rámce Společenství.

Další studie

Po absolvování Graduate Certificate of Health máte možnost vzít kredit z vašeho studia a pokračovat v dokončení Graduate Diploma of Health nebo Master of Health.

Kariérní výsledky... [-]


Osvědčení o absolvování edice a publikování

Online forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Austrálie Australia Online + 1 více

Editace a publikování je kreativní a dynamické pole, které skvěle oslovuje ty, kteří rádi pracují se slovy. Je to pole, které často zahrnuje spolupráci se spisovateli, designéry, umělci a profesionály na obrazovce. [+]

Máte rádi práci se slovy?

Editace a publikování je kreativní a dynamické pole, které skvěle oslovuje ty, kteří rádi pracují se slovy. Je to pole, které často zahrnuje spolupráci se spisovateli, designéry, umělci a profesionály na obrazovce.

Náš certifikát pro editování a publikování vám poskytne základní znalosti o designových koncepcích, technických dovednostech, právních a etických omezeních a redakčních procesech potřebných pro kariéru v tisku i online editaci a publikování. Budete absolvovat kurzy v oblasti editace, korektury a psaní pro editory, které vám poskytnou odborné praktické znalosti, které potřebujete pro práci v terénu.... [-]


Kurzy

Professional Development Courses

Online forma Denní studium Kombinované 6 semestry February 2019 Austrálie Australia Online + 1 více

[+]

vzdělání Strojírenství a zastavěného prostředí Zdraví & Community Humanitní vědy a komunikace informační technologie Kolik to bude stát? Jak se přihlásit

University of Southern Queensland

[-]

Magistr

Magistr vzdělávání (medf)

Online forma Denní studium Kombinované 18 - 72 měsíců July 2019 Austrálie Australia Online + 1 více

Pedagogové hrají důležitou roli při rozvíjení schopnosti občanů používat znalosti učit se, rozvíjet a podílet se na našem současném světě. Mistr školství si klade za cíl rozšířit si znalosti, který vám pomůže stát se lídrem v oblasti vzdělávání. [+]

Plný poplatek za platební

Dále svou kariéru učitele

Pedagogové hrají důležitou roli při rozvíjení schopnosti občanů používat znalosti učit se, rozvíjet a podílet se na našem současném světě. Mistr školství si klade za cíl rozšířit si znalosti, který vám pomůže stát se lídrem v oblasti vzdělávání. Je také nabízen zcela online, což vám umožňuje flexibilně studovat kdekoliv a kdykoliv.

Majors

Dospělý, Professional a praktického výcviku Aplikované lingvistiky Kariérní růst Curriculum a pedagogická Vedení Vést a řídit vzdělávací organizace multikulturní výchova Online a distribuované učení ... [-]

PhD

Doktor vzdělávání (Dedu)

Online forma Kombinované 6 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 1 více

Doktor školství je teoreticky i koncepčně stimulující, což zkušeným praktici příležitost k dokončení výzkumu míru se zaměřením na oblasti zvláštního zájmu a odbornosti. [+]

Zdokonalovat své vzdělávací znalostí

USQ je doktor pedagogiky uvidí navrhnout, provést a oznámit výzkum, který vytváří a rozšiřuje znalosti a porozumění globální, reálného světa otázky vzdělávání a témat. lékař vzdělávání je teoreticky i koncepčně stimulující, což zkušeným praktici příležitost k dokončení výzkumu míru se zaměřením na oblasti zvláštního zájmu a odbornosti.

Stupeň je nabízen on-line nebo na akademické půdě a poskytuje dostatek příležitostí pro interakce one-on-one s doktorských dohledu a spolužáků v zářivých on-line komunit nebo tváří v tvář interakce.

Dosáhnout svého potenciálu

Budete zdokonalovat své vzdělávací znalosti a rozvíjet své schopnosti kriticky a strategicky myslet. Budete používat svůj pedagogický výzkum vést efektivní praxe, se stal lídrem ve svém zvláštním oblasti zájmu. Tento stupeň může vést také na kariéru v akademickém světě.... [-]


Videos

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

Contact

University of Southern Queensland

Adresa, 1. řádek USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Austrálie
Website http://www.usq.edu.au/international
Telefonní číslo +61 74631 5543

Adresa, 1. řádek USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek Australia Online, Austrálie
Telefonní číslo undefined