Southern Cross University (Online)

Úvod

Read the Official Description

Southern Cross University je živé, moderní australská univerzita s krásnými areály na Gold Coast, Lismore a Coffs Harbour, a poboček školní areály v Sydney a Melbourne.

Univerzita také provozuje Hotelové škole Sydney a hotelové školy Melbourne ve spolupráci Mulpha Austrálii.

Vítáme studenty z více než 60 zemí po celém světě a nabízejí pregraduální a postgraduální kurzy v inspirujícím a podporující prostředí pro vzdělávání. Univerzita má silné studentské zaměření a je hrdá na kvalitu svých lektorů, z nichž mnozí jsou uznány jako vedoucí ve svých oborech.

Naše tituly jsou nabízeny v celé řadě oborů, a jsou navrženy na základě konzultací s průmyslem. Mnozí zahrnují pracovní stáže a stáže a jiné formy hands-na učení produkovat pracovní-ready absolventů. Výzkum probíhá v oblastech, které jsou regionálně relevantní a celosvětově významné, v disciplínách, jak různorodý jak Geoscience, rostlinné genetice, kytovců výzkum, zdraví a duševní pohodu a cestovního ruchu.

Vláda

Univerzita se řídí radou, na kterou její generální ředitel, Vice kancléř, zprávy. Rada je odpovědná za řízení záležitostí univerzity. Hlavním akademickým orgánem poskytování poradenství Radě na akademické záležitosti je akademická rada.

Rada předsedá kancléř. Rada má 17 členů, včetně Vice kancléř, předseda akademické rady, šest členů jmenovaných ministrem, čtyři členové jmenováni Radou, tří volených zaměstnanci a jeden zvolený člen studenta.

SCU Historie

Náš příběh

1994 - 2014 byl vzrušující doba pro Southern Cross University, jak se vyvinul z toho, co bylo Učitelé College, v roce 1970, do plnohodnotné univerzity s vlastní identitou v roce 1994.

Jako součást našich 20 roků oslavy, jsme vyvinuli sérii příběhů, historických informací a osobních vzpomínek. Patří mezi ně kondenzovanou Stručná historie SCU z učitelů College na University. Jsme také některé rozšířené popisy odlišných pětiletá období, popisující historii University je více než dvě desetiletí: 1994 - 1998, 1999 - 2003, 2004 - 2008 a 2009 - 2013.

Jsme zdrojů příběhy z absolventů, zaměstnanců a místních organizací, a tam je seznam rektorů a místopředsedů kancléři, kteří sloužili na univerzitu a byly nástrojem při formování směr univerzity. Součástí je také historie výzkumu na SCU a historii mezinárodních studentů na SCU.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MBA » Vidět Online Graduate Certificates » Vidět Online Magisterské diplomy » Vidět Health Magistr » Vidět Law LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Graduate Certificate

Absolvent osvědčení v oblasti obchodu (on-line)

Online forma Kombinované 8 měsíců July 2019 Austrálie Australia Online

Online postgraduální certifikát v podnikání je skvělý způsob, jak „testování vody“. Pokud jste novým ke studiu nebo vracející se po určité přestávce, je Graduate Certificate in Business on-line vám může pomoci budovat své praktické dovednosti, zdokonalovat své výzkumné a hodnotící schopnosti a rozšiřovat svou důvěru. [+]

Doba trvání: Osm měsíců na částečný úvazek

Advanced stojící: Zavolejte nám zjistit, zda máte nárok

Studijní období: Únor, duben, červenec, září, říjen, prosinec

Poplatky: 2450 $ za jednotku, zjistit o FEE-HELP

Jednotky: 4

Progress svou kariéru

Každý úspěch začíná s rozhodnutím zkusit. Pokud jste čekali na nějakého důvodu udělat další krok ve své kariéře, založit svůj vlastní podnik, nebo přechod z aktuální role do obchodního vedení, přestaňte čekat.

Aby se to stalo s online Graduate Certificate v podnikání. Budete být zavedeny do ekonomiky, marketingu, účetnictví a řízení podniku praxi, a jak se tyto principy aplikovat na podnikání.... [-]


MBA

Master of Business Administration (MBA)

Online forma Kombinované 14 měsíců Přihlašování započato Austrálie Australia Online

S Southern Cross University Online MBA, budete rozvíjet i obchodní know-how a praktické dovednosti postoupit svou kariéru, nebo budovat své vlastní podnikání. [+]

Staňte se lídrem v oblasti podnikání

S Southern Cross University Online MBA, Budete rozvíjet i obchodní know-how a praktické dovednosti postoupit svou kariéru, nebo budovat své vlastní podnikání. Budete zkoumat moderní správu a vyvíjet řešení složitých obchodních situacích - vše prizmatem uspěchaného, ​​stále se vyvíjející globální digitální ekonomiky. Naše MBA je hodnocen 4 hvězdiček od Graduate Management Association of Australia. Aktualizujeme osnov neustále vybavit vás s nejnovějšími koncepty, a zajistit vše souvisí zpět na vyvíjející se trendy. Zároveň se jedná o praktický kurz - můžete si vybrat ze sedmi specializací dále zdokonalovat své schopnosti průmyslu. Pokud je vaše oko je na trhu práce, Survey 2014 Firemní Náboráři zjistil, že 83% dotazovaných organizací v asijsko-pacifické oblasti v plánu najmout MBA tento rok - číslo, které se neustále zvyšuje od roku 2009.... [-]


Magisterský diplom

Diplom v podnikání (on-line)

Online forma Kombinované 16 měsíců July 2019 Austrálie Australia Online

SCU online je Diplom v podnikání je skvělý způsob, jak se připravit na úspěch tváří v tvář nejisté budoucnosti - zejména s ohledem na 92,2% absolventů jsou nyní na plný úvazek zaměstnání (absolvent kariéry australská postgraduální cíle Report, 2013). [+]

Doba trvání: 16 měsíců na částečný úvazek

Advanced stojící: Zavolejte nám zjistit, zda máte nárok

Studijní období: Únor, duben, červenec, září, říjen, prosinec

Poplatky: $ Je 2450 za kus, FEL-help k dispozici

Jednotky: 8

Pohyb nahoru nebo skákat přes

Jak se vám zůstat na špici v globalizovaném světě obchodu, kdy technologie, komunikace, plošiny a lidé se neustále mění?

SCU online je Diplom v podnikání je skvělý způsob, jak se připravit na úspěch tváří v tvář nejisté budoucnosti - zejména s ohledem na 92,2% absolventů jsou nyní na plný úvazek zaměstnání (absolvent kariéry australská postgraduální cíle Report, 2013). Studie v globálním obchodu, podnikání, marketing, corporate governance, projektové řízení, finance, řízení lidí, informační systémy, strategie a případ analýzy jsou navrženy tak, aby vás vypustit do obchodního studia, učinit další krok ve své kariéře, přechod od vaší aktuální kariéře do řízení obchodní činnosti nebo založit svůj vlastní podnik.... [-]


Videos

This is Southern Cross University 2012

Prepare for the future of healthcare

Contact

Southern Cross University (Online)

Adresa, 1. řádek 5-7 Young Street NSW 2000
Sydney, New South Wales, Austrálie
Website https://online.scu.edu.au/
Telefonní číslo +61 1300 589 882