La Trobe –Didasko

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Online kvalifikace, které byly navrženy s vámi v mysli

Univerzita La Trobe a Didasko se spojily, aby vám přinesly online kvalifikace, které jsou vysoce ceněny zaměstnavateli a mezinárodně uznávané. La Trobe je jedna z nejuznávanějších univerzit v Austrálii s více než 36 000 studenty a historie sahá až do roku 1967. Didasko spolupracuje s La Trobe, aby získal online kvalifikaci s některými z nejzajímavějších učebních materiálů. Didasko jsou odborníci na online vzdělávání a specializují se na ty, kteří chtějí změnit nebo zlepšit svou kariéru.

Pomozte, když to nejvíce potřebujete

Chápeme, že on-line studium může být trochu skličující, zvláště pokud je to nějaký čas, protože jste byli naposledy ve formálním vzdělávání. V Didasku jsme zpřístupnili akademické a podpůrné týmy, kteří jsou ochotni vyřešit všechny studijní dotazy. Naším cílem je odpovědět na všechny dotazy studentů během 10 minut (během běžných provozních hodin) a vyřešit do 24 hodin.

Provozní hodiny

  • Pondělí - čtvrtek 7:30 - 22:00 AEST
  • Pátek 7:30 - 18:00 AEST

Výhody studia s námi

  • 100% on-line kurzy, které mají být studovány ve vašem vlastním domě nebo kanceláři
  • Plaťte, jak jdete. Předmět podle předmětu.
  • Kvalifikace jednoho z nejuznávanějších univerzit v Austrálii
  • Bez čekání - zaregistrujte se dnes s měsíčními termíny zahájení
  • Možnosti flexibilního studia na částečný úvazek a na plný úvazek
  • Ušetřete více než 40 000 dolarů ročně studiem online ve vaší zemi. (Žádné náklady na knihy. Žádné cestovní náklady. Žádné náklady na bydlení.
Nový způsob, jak se učit
Ačkoli jste asi nebyli slyšeni o Didasku, byli jsme v popředí vzdělání v jedné či druhé formě téměř 20 let! Dnes tisíce studentů na celém světě využívají naše online zdroje k lepšímu. Vyvinuli jsme některé z nejzajímavějších multimediálních učebních materiálů, které skutečně dělají zábavné učení!

Jaký je rozdíl Didasko?

Jsme vášniví, když děláme rozdíl ve svém životě. Při každém kroku vaší cesty bude Didasko s vámi spolupracovat, abyste zajistili dosažení vašich cílů v oblasti kariéry.
Zaměřujeme se na změnu kariéry a na ty, kteří chtějí posílit svou kariéru ve vašem současném oboru. Abychom vám pomohli, navrhli jsme studijní program kolem vašich jedinečných okolností. Naše 100% on-line řešení vám umožní vydělávat, zatímco plánujete další kroky ve své kariéře.

Úplné nebo částečné studium

Můžete absolvovat studium na plný nebo částečný úvazek bez absolvování školní docházky. Studium v ​​prezenční formě (cca 30 hodin týdně) by mělo absolvovat každý ročník kvalifikace v konvenčním ročním časovém rámci (tři roky pro bakalářský titul). Pro některé je to příliš málo při zaměstnávání na plný úvazek. To může mít za následek jejich utrpení.
Máme možnost na částečný úvazek, která vám umožní snížit na polovinu týdenní závazek. Ano, váš kurz bude trvat déle, ale vaše vůle a touha po dokončení kurzu jsou vždy viděny příznivě zaměstnavateli bez ohledu na to, kterou volbu si vyberete. Studijní režim můžete změnit, pokud se vaše závazky změní během vašeho kurzu.

Vyberte si při studiu

Budeme s vámi spolupracovat, abyste každý týden dokončilte své studijní hodiny svým vlastním studijním plánem. Pomůžeme vám ctít svůj plán a splnit své studijní cíle. Opět, kdyby se vaše okolnosti změnily, tak může váš studijní plán!

Tři kvalifikace v jednom stupni

La Trobe University on-line aplikované tituly vám poskytnou jedinečnou příležitost dosáhnout až tří kvalifikací po dobu trvání studia. S výhradou, že budete úspěšně absolvovat každou část svého kurzu, obdržíte při ukončení všech tří let udělovaný diplom (konečný rok 1), přihlášený přidružený titul (koncový rok 2) a aplikovaný bakalářský titul. Vaše potenciální výdělečná kapacita se zvyšuje, jak budete postupovat v kurzu.

Místa

Melbourne

Adresa, 1. řádek
Didasko – Head Office
(Administration only)
Level 7, 607 St Kilda Road
Melbourne, Victoria 3004
Australia

Melbourne, Victoria, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium