Přečtěte si oficiální popis

Online kvalifikace, které byly navrženy s vámi v mysli

Univerzita La Trobe a Didasko se spojily, aby vám přinesly online kvalifikace, které jsou vysoce ceněny zaměstnavateli a mezinárodně uznávané. La Trobe je jedna z nejuznávanějších univerzit v Austrálii s více než 36 000 studenty a historie sahá až do roku 1967. Didasko spolupracuje s La Trobe, aby získal online kvalifikaci s některými z nejzajímavějších učebních materiálů. Didasko jsou odborníci na online vzdělávání a specializují se na ty, kteří chtějí změnit nebo zlepšit svou kariéru.

Pomozte, když to nejvíce potřebujete

Chápeme, že on-line studium může být trochu skličující, zvláště pokud je to nějaký čas, protože jste byli naposledy ve formálním vzdělávání. V Didasku jsme zpřístupnili akademické a podpůrné týmy, kteří jsou ochotni vyřešit všechny studijní dotazy. Naším cílem je odpovědět na všechny dotazy studentů během 10 minut (během běžných provozních hodin) a vyřešit do 24 hodin.

Provozní hodiny

  • Pondělí - čtvrtek 7:30 - 22:00 AEST
  • Pátek 7:30 - 18:00 AEST

Výhody studia s námi

  • 100% on-line kurzy, které mají být studovány ve vašem vlastním domě nebo kanceláři
  • Plaťte, jak jdete. Předmět podle předmětu.
  • Kvalifikace jednoho z nejuznávanějších univerzit v Austrálii
  • Bez čekání - zaregistrujte se dnes s měsíčními termíny zahájení
  • Možnosti flexibilního studia na částečný úvazek a na plný úvazek
  • Ušetřete více než 40 000 dolarů ročně studiem online ve vaší zemi. (Žádné náklady na knihy. Žádné cestovní náklady. Žádné náklady na bydlení.
Nový způsob, jak se učit
Ačkoli jste asi nebyli slyšeni o Didasku, byli jsme v popředí vzdělání v jedné či druhé formě téměř 20 let! Dnes tisíce studentů na celém světě využívají naše online zdroje k lepšímu. Vyvinuli jsme některé z nejzajímavějších multimediálních učebních materiálů, které skutečně dělají zábavné učení!

Jaký je rozdíl Didasko?

Jsme vášniví, když děláme rozdíl ve svém životě. Při každém kroku vaší cesty bude Didasko s vámi spolupracovat, abyste zajistili dosažení vašich cílů v oblasti kariéry.
Zaměřujeme se na změnu kariéry a na ty, kteří chtějí posílit svou kariéru ve vašem současném oboru. Abychom vám pomohli, navrhli jsme studijní program kolem vašich jedinečných okolností. Naše 100% on-line řešení vám umožní vydělávat, zatímco plánujete další kroky ve své kariéře.

Úplné nebo částečné studium

Můžete absolvovat studium na plný nebo částečný úvazek bez absolvování školní docházky. Studium v ​​prezenční formě (cca 30 hodin týdně) by mělo absolvovat každý ročník kvalifikace v konvenčním ročním časovém rámci (tři roky pro bakalářský titul). Pro některé je to příliš málo při zaměstnávání na plný úvazek. To může mít za následek jejich utrpení.
Máme možnost na částečný úvazek, která vám umožní snížit na polovinu týdenní závazek. Ano, váš kurz bude trvat déle, ale vaše vůle a touha po dokončení kurzu jsou vždy viděny příznivě zaměstnavateli bez ohledu na to, kterou volbu si vyberete. Studijní režim můžete změnit, pokud se vaše závazky změní během vašeho kurzu.

Vyberte si při studiu

Budeme s vámi spolupracovat, abyste každý týden dokončilte své studijní hodiny svým vlastním studijním plánem. Pomůžeme vám ctít svůj plán a splnit své studijní cíle. Opět, kdyby se vaše okolnosti změnily, tak může váš studijní plán!

Tři kvalifikace v jednom stupni

La Trobe University on-line aplikované tituly vám poskytnou jedinečnou příležitost dosáhnout až tří kvalifikací po dobu trvání studia. S výhradou, že budete úspěšně absolvovat každou část svého kurzu, obdržíte při ukončení všech tří let udělovaný diplom (konečný rok 1), přihlášený přidružený titul (koncový rok 2) a aplikovaný bakalářský titul. Vaše potenciální výdělečná kapacita se zvyšuje, jak budete postupovat v kurzu.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

La Trobe –Didasko

La Trobe University Bakalář aplikovaného podnikání vám poskytne široký základ dovedností potřebných pro řadu rolí v podnikatelském světě. ... [+]

Popis předmětu

La Trobe University Bakalář aplikovaného podnikání vám poskytne široký základ dovedností potřebných pro řadu rolí v podnikatelském světě.

Ti, kteří chtějí změnit svou kariéru, přestěhovat se do nové role nebo zahájit vlastní podnik, naleznou obsah tohoto předmětu neocenitelným. Studium aplikované obchodní kvalifikace vás seznámí s fungováním organizací a jejich strukturou, zvýší vaše obchodní povědomí a umožní vám budovat praktické znalosti, které budou nezbytné pro vaše budoucí profesní cíle.

Tři kvalifikace v jednom stupni

La Trobe University on-line aplikované tituly vám poskytnou jedinečnou příležitost dosáhnout až tří kvalifikací po dobu trvání studia. S výhradou, že budete úspěšně absolvovat každou část svého kurzu, obdržíte při ukončení všech tří let udělovaný diplom (konečný rok 1), přihlášený přidružený titul (koncový rok 2) a aplikovaný bakalářský titul. Vaše potenciální výdělečná kapacita se zvyšuje, jak budete postupovat v kurzu.... [-]

Austrálie Melbourne
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
La Trobe –Didasko

Univerzita La Trobe (Bachelor of Applied Business) vám poskytne základy podnikání a klíčových marketingových dovedností. Znalosti a znalosti dostupné v této kvalifikaci j ... [+]

Popis předmětu

Univerzita La Trobe (Bachelor of Applied Business) vám poskytne základy podnikání a klíčových marketingových dovedností. Znalosti a znalosti dostupné v této kvalifikaci jsou velmi žádoucí v širokém spektru rolí v podnikatelském světě.

Ti, kteří se snaží změnit pracovní kariéru, přejít do nové role v marketingu / prodeji nebo zahájit vlastní podnik, najdou obsah tohoto kurzu neocenitelný. Marketingový marketing je určen pro role, které vyžadují dobré pracovní znalosti o výzkumných dovednostech, analýzu trhu a spotřebitelů, plánování médií a marketingové strategie. To je také neocenitelné při práci s externími médii a marketingovými agenturami.... [-]

Austrálie Melbourne
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
La Trobe –Didasko

Univerzita La Trobe (Bachelor of Applied Business) vám poskytne širokou základnu obchodních dovedností potřebných pro řadu manažerských rolí v průmyslu. ... [+]

Popis předmětu

Univerzita La Trobe (Bachelor of Applied Business) vám poskytne širokou základnu obchodních dovedností potřebných pro řadu manažerských rolí v průmyslu.

Ti, kteří chtějí změnit svou kariéru, přejít do nové řídící role nebo zahájit vlastní podnik, najdou obsah tohoto kurzu neocenitelný. Vedoucí manažer se zaměřuje na vytvoření vysoce výkonného týmu v rámci jakékoli organizace. Pochopení organizační inovace a vývoje, jakož i úspěšné řízení mezilidských výzev jsou jen některé z dovedností, které musí úspěšní manažeři vědět.

Studium aplikované obchodní kvalifikace vám umožní vzít teorii předmětu a aplikovat ho na situace v reálném světě. To zvýší vaše obchodní povědomí a umožní vám vytvářet praktické znalosti, které budou nezbytné pro vaše budoucí profesní cíle.... [-]

Austrálie Melbourne
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
La Trobe –Didasko

La Trobe University Bachelor of Applied Cloud Technology byla vyvinuta pro cloud computing v jedinečné spolupráci s globální obří Amazon. Odvětví mraků se v současné době ... [+]

Popis předmětu

Univerzita La Trobe Bachelor of Applied Cloud Technology je určena pro odvětví cloud computingu, které se v současné době těší rychlému růstu a zahrnuje 6 vysoce uznávaných průmyslových certifikací (4 z nich jsou specifické služby Amazon Web Services) v rámci kvalifikace.

Kurz obsahuje znalosti a dovednosti v informačních systémech, vývoji webových a softwarových aplikací, strojovém učení, databázích a velkých datech, migraci podnikových cloudů, vývoji cloudových aplikací a počítačových sítích. Kurz je aplikován ve svém zaměření a připravuje studenty na klíčové certifikáty prodejců, které jsou relevantní pro zaměstnávání IT průmyslu.... [-]

Austrálie Melbourne
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
La Trobe –Didasko

Univerzita La Trobe (Bachelor of Applied Information Technology) poskytuje vynikající všeobecné vzdělání v oblasti informačních technologií (IT) a možnost prozkoumat obla ... [+]

Popis předmětu

Univerzita La Trobe (Bachelor of Applied Information Technology) poskytuje vynikající všeobecné vzdělání v oblasti informačních technologií (IT) a možnost prozkoumat oblasti zaměření na informační systémy, vývoj softwaru, počítačové sítě a vývoj webových aplikací.

Struktura učení vám umožní dokončit kurz jako student online na plný úvazek nebo kombinovat on-line studium na částečný úvazek s pracovními závazky.

Tento kurz má aplikované zaměření a zahrnuje certifikáty dodavatelů IT průmyslu, které jsou pro potenciální zaměstnavatele relevantní a žádoucí. Absolventi s aplikovanou kvalifikací mají nejen dovednosti a znalosti z vysokoškolského vzdělání, ale i praktické myšlení, jak je aplikovat v průmyslu.... [-]

Austrálie Melbourne
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

What's so good about my course?

Thoughts on the content of our courses - Interview with Dr. Christopher Swan