Australian Online Music Institute

Úvod

Read the Official Description

59930_recording-tlačítka-720.jpg

Vítejte na Australském online hudebním institutu (AOMI), vašem portálu k online hudební kvalifikaci, vzdělávání a učení. Jsme tým profesionálních profesionálů, kteří sdílejí vášeň a poskytují kvalitní kvalifikaci v Austrálii. Nezáleží na tom, kde žijete, nebo jak vypadá váš program, máte-li vášeň pro hudbu a máte touhu kvalifikovat se a rozvíjet své znalostní báze, může AOMI s vámi spolupracovat, abyste dosáhli vašich cílů.

VYHLEDÁVÁNÍ VIDÍ A HODNOTY

Základními hodnotami AOMI je to, co informuje naši současnou praxi společně s rozvojem našeho pokroku do budoucnosti. Tyto základní hodnoty zahrnují tři klíčové filozofické prvky: "Vzdělávání pro lidi", "Inovovat a vytvářet" a "Vynikající".
Věříme, že se AOMI rozrůstá a rozšiřuje, naše hlavní filozofie nás udržují v centru a zajišťují, že jednáme jak s integritou, tak s dokonalostí.

  • Vezměte vzdělání pro lidi

Základní filozofií společnosti AOMI spočívá v tom, že hudební vzdělání je něco, do něhož by měli mít přístup všichni jednotlivci bez ohledu na geografickou polohu, plán práce nebo jinak. Naše novátorská struktura a vzdělávací prostředí jsou od této filosofie a budou i nadále informovat o naší praxi a metodologii v budoucnu.

  • Inovovat a vytvořit

Přemýšlející mimo krabici je to, co se narodilo AOMI. Abychom zůstali na popředí a špičkou hudební výchovy, budeme usilovat o přijetí nových modelů a vznikajících technologií a budeme vytvářet novátorské cesty, vždy udržovat filozofii "Vzdělávejte se k lidem" v popředí našeho kolektivního vědomí.

  • Buďte vynikající

Poskytování vynikajících výsledků našim studentům je třetí základní princip AOMI. Tato filozofie se netýká pouze obsahu kurzu, ale způsobu vzájemného působení našich zaměstnanců a studentů, způsobu, jakým se prezentujeme a mnohem více. "Vynikající" je základním principem AOMI a informuje o našich hodnotách, naší etice a naší praxi.

e-LEARNING TECHNOLOGY

  • AOMI zaměstnává celou řadu e-learningových technologií, aby zajistila příjemný a flexibilní obsah kurzu a přitahoval širokou škálu studentů. Mezi tyto technologie patří: LMS (learning management system) audio, video, blogy / chaty / fóra, instrukce webové kamery, casting na obrazovce a další. Věříme, že náš obsah kurzu by měl být zajímavý, vzrušující, zábavný a samozřejmě i vzdělávací!
  • Neustále se snažíme zlepšovat naše metody a zdroje. Na konci dne se domníváme, že hudební vzdělání by mělo být něco, na co má každý přístup, bez ohledu na vaši geografickou polohu nebo pracovní plán.

"Musíme přenést učení k lidem místo k tomu, aby se lidé učil." Elliot Masie, Masie Center

KVALIFIKOVANÝ A INDUSTRY UZNANÝ ZAMĚSTNANCI

Naši zaměstnanci prokázali zkušenosti z oboru, uznané postgraduální kvalifikace a know-how v reálném hudebním průmyslu. Z řízení záznamů, živých představení (jak na národní, tak i na mezinárodní úrovni) do studia a živých nahrávek, můžete si být jisti, že získáte to nejlepší, když studujete s AOMI.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online Diplomas »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diploma

Diplom hudebního průmyslu

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Brisbane + 1 více

Diplom hudebního průmyslu AOMI je přizpůsoben současnému hudebnímu složení a tvorbě s důrazem na práci v prostředí DAW (digital audio workstation). [+]

Diplom hudebního průmyslu AOMI je přizpůsoben současnému hudebnímu složení a tvorbě s důrazem na práci v prostředí DAW (digital audio workstation). Studenti pokrývají hudbu umění a řemeslo soudobé hudební kompozice a produkce, mixování, tok signálu, audio a MIDI editaci, základy digitálního zvuku, syntézu a vzorkování a mnoho dalšího. Studenti jsou také vystaveni základním právním požadavkům a požadavkům na pracoviště, včetně autorských práv, publikování, legislativy, smluv a fakturace. Přípravou a propagací marketingových materiálů, jako je EPK (elektronická tisková sada) a tiskové zprávy, se také vyučuje a zkoumá jako součást kurzu.... [-]