Robert Kennedy College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naším posláním je poskytovat studentům po celém světě akademickou dokonalost v oblasti distančního vzdělávání pomocí aplikací špičkových technologií.

Robert Kennedy College je soukromá vzdělávací instituce v Zürichu ve Švýcarsku, která byla založena v roce 1998. Vysoká škola propagovala švýcarské online vzdělávání; nabízíme přísné, ale flexibilní vzdělávací programy, které jsou zdokonaleny nejmodernější online technologií pro e-learning, která byla vyvinuta zcela v rámci podniku.

Univerzita v Cumbrii, Univerzita v Salfordu a Univerzita v St. John v Yorku. Naši instruktoři jsou absolventi některých z nejlepších univerzit po celém světě a s více než 5 000 studenty ze 130 různých zemí, jsme skutečně mezinárodní zařízení. Naše programy kombinují švýcarské kvalitní vzdělání na dálku s pobyty v prostorách akademie v Curychu, Švýcarsku av Anglii v areálech našich exkluzivních partnerů. Týdenní pobyt představuje pro studenty jedinečnou příležitost spojit své on-line učební zkušenosti s tradičním prostředím ve třídě.

Filozofie zaměřená na studenty

V RKC nejste jen studentské číslo. Jste součástí naší online učící se komunity, která se zabývá členy fakulty a dalšími studenty.

Společně jsme tým

Prvořadým cílem tohoto týmu je umožnit nám neustále zlepšovat kvalitu vzdělání - vašeho vzdělávání.

Úroveň umělecké techniky

V našem odhodlání poskytovat studentům nejmodernější služby využíváme špičkový software, který je šitý na míru pro poskytování kurzů online. OnlineCampus je všestranný interaktivní a snadno použitelný software, který dělá online studium opravdu příjemný zážitek.

Fakulta světové třídy

RKC zaměstnává vysoce kvalifikované instruktory, kteří absolvují špičkové univerzity, jako jsou Harvardská obchodní škola , Stanfordská univerzita , Oxfordská univerzita , New Yorkská univerzita a Wharton , abychom jmenovali jen několik.

Celosvětové rozpoznávání

Po ukončení studia získáte stejný titul jako studenti, kteří studují na univerzitě v Cumbrii, na univerzitě v Salford nebo na univerzitě v St. John v Yorku. Tituly jsou uznávány po celém světě.

Místa

Curych

Adresa, 1. řádek
Robert Kennedy College
Technoparkstrasse 1

8005 Curych, Curych, Švýcarsko

Švýcarsko online

Adresa, 1. řádek
Švýcarsko online, Švýcarsko

York

Adresa, 1. řádek
York St John University
Lord Mayor's Walk

YO31 7EX York, Anglie, Spojené království

Salford

Adresa, 1. řádek
The University of Salford
The Crescent, Salford

M5 4WT Salford, Anglie, Spojené království

UK Online

Adresa, 1. řádek
UK Online, Spojené království

Město Carlisle

Adresa, 1. řádek
University of Cumbria,
Fusehill Street,

CA1 2HH Město Carlisle, Anglie, Spojené království

Programy

1-year MBA
MBA
Tato škola dále nabízí: