Přečtěte si oficiální popis

Jediným FernUni Švýcarska

Distance Learning University Švýcarsko (FernUni Švýcarsko) je moderní akademické instituce a vedoucí univerzitou v oblasti distančního vzdělávání v Švýcarsko.

All bakalářských a magisterských studijních programech jsou v souladu směrnice Bologna stanoveny. Více než 1500 studentů absolvent současné době studuje v němčině nebo francouzštině. Na třech místech v Švýcarsko sloužit našim studentské manažery, studenty a kontaktní osobou pro otázky týkající se distančního vzdělávání.

Instituce je uznávána:

  • federální vládou v souladu s čl. 11 v zákona o vysokých školách Promotion (UFG)
  • podle kantonu od Canton Valais zákona o vzdělávání a výzkumu ze strany vysokých škol a výzkumných ústavů

Lídr v oblasti distanční univerzitě

Úspěch distančního vzdělávání Univerzity Švýcarsku (FernUni Švýcarsko) začíná před 25 lety. Od roku 1992 nabízíme našim třech místech v Brig, Pfäffikon SZ a distančního Sierre learningových kurzů na úrovni vysokých škol. Více než 1500 studentů z domova i ze zahraničí k dnešnímu dni pro studium v ​​němčině nebo francouzštině.

Všechny kurzy jsou navrženy v souladu s pokyny Bologna. To znamená, že programy mimo Švýcarska jsou mezinárodně uznávána podporovány a vyrovnány.

Návrh výuky distančního vzdělávání je založen na myšlence otevřené, flexibilní a individuální studium. FernUni Švýcarsko navazuje na koncept moderního distančního vzdělávání jako „blended learning“, což je kombinace e-learningu a tradiční učebně. V závislosti na průběhu exprese různých složek se liší.

Programy se vyučují na:
  • Němec
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

BA

FernUni Schweiz

Kurz poskytuje studentům hlubší pochopení vývoje současných společností (19. a 20. Století). Tento vývoj je charakterizován opačném trendu globalizace a otevření hranic n ... [+]

Kurz poskytuje studentům hlubší pochopení vývoje současných společností (19. a 20. Století). Tento vývoj je charakterizován opačném trendu globalizace a otevření hranic na jedné straně a posílení národní identity a kulturní particularism na druhé straně. Jedním z cílů tohoto výcviku je kladen na zvládnutí nových informačních technologií (analýza obrazu a elektronických zdrojů).

První část studijního programu se skládá ze čtyř modulů a poskytuje přípravnou část studie ukazuje. Tyto moduly umožňují studentům přesné a kriticky odráží poznatky o historii 19. století. a 20. získávat století a historiografické metody a techniky. ... [-]

Švýcarsko Švýcarsko online
Únor 2020
Němec
Kombinované
9 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině

BSc

FernUni Schweiz

Program poskytuje solidní vědeckou základnu vzdělávání v základech psychologie a jejich oborů a aplikací. Studenti získávají různorodé znalosti v oblasti statistiky, expe ... [+]

Program poskytuje solidní vědeckou základnu vzdělávání v základech psychologie a jejich oborů a aplikací. Studenti získávají různorodé znalosti v oblasti statistiky, experimentální metody a diagnostiku. Naučíte se a procvičovat pohovory, poradenství a intervenci. Závěr je vědecká práce.

Kurz je založen na nejnovějších poznatků výzkumu a moderních výukových metod. Doprovázející vlastní studie zjistila, jednou za tři týdny v sobotu místo třídy přednášek.

moduly M01 Úvod do psychologie M02 metody I: Research Methods a statistika I M03 Vývojová psychologie M04 metody II: Metody výzkumu a statistika II M05 Social Psychology M06 Obecná psychologie I: vnímání, myšlení, řešení problémů M07 osobnost a diferenciální psychologie M08 metody III: Experimentální cvičení M09 Obecná psychologie II: Learning & Memory M10 Metody IV: Diagnostika a teoretické zkoušky M11 Biological Psychology - Neuropsychology M12 Klinická psychologie I: Clinical & Psych psychopatologie. M13 Metody V: Metody výzkumu a statistika III M14 Clinical Psychology II: Poradenství a intervence M15-1 proseminář M15-2 Proseminář B M16 Obecná psychologie IV: Emotion & Motivace M17 Industrial Psychology - organizační psychologie M18 práce Vstupní požadavky ... [-]
Švýcarsko Švýcarsko online
Únor 2020
Němec
Kombinované
9 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

FernUni Schweiz

Moderní program poskytuje solidní vědecké základní výcvik základů ekonomiky s ekonomickým zaměřením a jejich oborů a aplikací. Studenti získají teoretické základy a doved ... [+]

Moderní program poskytuje solidní vědecké základní výcvik základů ekonomiky s ekonomickým zaměřením a jejich oborů a aplikací. Studenti získají teoretické základy a dovednosti rozpoznat globálním kontextu a studijní problémy ekonomické výběrem vhodného vědeckou metodu a její řádné uplatňování samostatně řešit. Závěr je vědecká práce.

Kurz je založen na nejnovějších poznatků výzkumu a moderních výukových metod. Doprovázející vlastní studie zjistila, jednou za tři týdny v sobotu místo třídy přednášek.

moduly M01 Obchodní Mathematics M02 základy ekonomie M03 Law & Economics M04 makroekonomie a mikroekonomie M05 Finanční účetnictví M06 ekonomické statistiky M07 Manažerské účetnictví M08 Informace o ekonomiku M09 Corporate Governance a management M10 Applied Economics Finanční trhy M11 M12 Environmentální ekonomie a hospodářská politika M13 globalizace a mezinárodní ekonomické M14 Obchod a etika M15 Behaviorální ekonomie M16 Health Economics M17 seminární práce M18 práce Vstupní požadavky ... [-]
Švýcarsko Švýcarsko online
Únor 2020
Němec
Kombinované
9 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině