Zigurat Global Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Zigurat je jedinečný a rozlišuje se jako ničivá obchodní škola

 • Kdo jsme?

Zigurat je globální obchodní škola zaměřená na inovace a technologie. Nabízíme celou řadu programů, včetně mistrů, firemních školení a akcí, přizpůsobených potřebám profesionálů a firem. Programy Zigurat jsou dynamické a jsou založeny na zkušenostech a znalostech představenstva fakulty, které jsou lídry digitálního průmyslu. Poháněn multikulturním a talentovaným týmem, který se snaží změnit vzdělávací sektor, přispět k rozvoji společnosti prostřednictvím rušivého školení a digitální transformace.

 • Odkud pocházíme?

Zigurat Global Institute of Technology je dobře zavedený vzdělávací institut, který má 16 let zkušeností odborníků v oblasti stavebnictví, architektury a inženýrství. Obchodní škola byla založena na Ziguratových zkušenostech a ambicích poskytovat školení pro podniky a profesionály, kteří se chtějí podílet na digitální transformaci, což nám umožňuje nabídnout širší škálu mistrů a programů, zaměřených na další průmyslová odvětví a úrovně organizace.

Vidění

Chcete-li být globální referencí pro neustálé obchodní inovace, která se vyznačuje jedinečnou a ničivou obchodní školou excelence v oblasti vzdělávání.

Hodnoty

Věříme v kvalitní vzdělání, přizpůsobené potřebám technologického a inovativního prostředí. Naše programy jsou navrženy tak, aby budoucí vůdci mohli řídit potřebné změny pro lepší společnost.

 • Globální

Od rozmanitosti našich účastníků k přednášejícím programu a obsahu, Zigurat má globální přístup v každém aspektu. Díky širokému spektru odvětví a možnostem vybudování správného programu pro naše účastníky se k našim programům připojují profesionálové z celého světa.

 • Inovace

Naším hlavním cílem je být v čele inovativních metodik a průmyslových aplikací. Členové naší fakultní rady jsou profesionálové se zkušenostmi a dosáhli velkého úspěchu. Obsah a znalosti, které sdílejí, jsou relevantní a aktuální. Díky rozsáhlému průzkumu trhu a neustálému rozvoji každodenní pracovní praxe je to možné

 • Komunita sítě

Ceníme si toho, co může být budováno jako komunita, a vytvořením prostředí, kde všichni účastníci, profesoři a absolventi mohou uspět v plném potenciálu, je to, o co usilujeme. Podpora a poradenství jsou poskytovány všemi stranami ve formě sítě umožňující uskutečnění synergií. Naše kultura se vyznačuje spoluprací jednotlivců různých profilů, úrovní v rámci organizace, se společným cílem vést novou digitální budoucnost.

 • Závazek

Tým Zigurat je tvořen odborníky z oboru, vlivnými činiteli a vůdci se zkušenostmi, kteří s účastníky sdílejí znalosti prostřednictvím pohlcující metodiky řízené výsledky, aby se mohli stát budoucími lídry průmyslu. Obchodní škola se zabývá studenty tím, že poskytuje zdroje pro profesní rozvoj, který je umocněn excelentností ve vzdělávání.

 • Dynamické vzdělávání

Mistři Zigurat mají vysokou úroveň interakce, která zajišťuje globální a skutečnou zkušenost a která jasně přispívá k tomu, že účastník zůstává aktivní a motivovaný. Mezi rozdílné hodnoty těchto mistrů patří realizace reálných projektů, hraní rolí, komunit, fór, multimédií a interaktivních zdrojů, jakož i individuální doučování a následná opatření.

Péče o naši planetu

Zavázali jsme se k ekonomické, sociální a environmentální udržitelnosti jakékoli činnosti a považujeme za nezbytné vyvíjet se globálně. Zigurat podporuje udržitelné projekty a spolupracuje s podniky, které se podílejí na změně výsledku služby nebo produktu. WATTIA je podnik, se kterým spolupracujeme a spolupracujeme. Projekty, do kterých jsou zapojeny, mají udržitelný charakter, jako je poskytování soběstačné energie, a jsou v souladu s našimi zájmy v oblasti ochrany životního prostředí.

Metodologie

Společnost Zigurat navrhla unikátní metodiku, aby vás informovala o nejnovějších nástrojích a inovacích.

Naším závazkem je nejen sdílet širokou odbornou zkušenost, ale také to, jak přistupujeme k vynikající pedagogické excelenci a překračujeme ji, abychom našim studentům poskytli úplný pohled na globální trhy a inovační schopnosti.

Představenstvo fakulty Mezinárodního průmyslu v různých sektorech, neustále aktualizuje obsah, který poskytujeme, je to, co dělá naši metodiku výuky jedinečnou. Konečný individuální projekt s vedením klíčových osobností v oblasti inovací a technologií vám umožní dokončit a implementovat nová řešení do stávajících podniků nebo vytvořit nové projekty. Budete mít také možnost podílet se na prostředí spolupráce, výměnou nápadů a vytvářením synergií s ostatními účastníky a profesory.

Plátno LMS

Online platforma nº1, která usnadňuje učení.

 • Virtuální kampus

Moderní nástroje a zdroje, které posilují a zjednodušují výuku

 • Technika

Otevřený, snadno použitelný, cloud-nativní systém pro správu učení a webová služba Amazon

 • Vždy na

Bezpečné, jako žádné jiné LMS a nízké riziko, protože nativní cloud znamená žádné verze, žádné upgrady, žádné stahování a žádné migrace

Campus Canvas LMS platforma rozložení

Sociální závazek

Zigurat je odhodlán poskytovat granty orientované na kariéru na základě odborných zkušeností, finančních potřeb a mezinárodního přístupu ke vzdělání. Vzhledem k potížím s možností přihlásit se do magisterských programů nabízíme granty účastníkům, kteří odpovídají následujícím profilům:

 • Grant na podnikání

Odborníkům a podnikům, kteří mohou prokázat pozitivní přístup k podnikání, novým obchodním projektům nebo souvisejícím se specializací, bude poskytnuta finanční podpora jako grant. Hodnocení návrhů provede mezinárodní výbor, který určí výsledek schválení.

 • Grant pro rozvojové země

Zigurat má společenskou odpovědnost za zajištění rovného přístupu ke vzdělání světové úrovně a zároveň zaručuje mezinárodní diverzifikaci. Poskytujeme granty profesionálům z rozvojových zemí, kteří mají finanční omezení a nemohou pokračovat v dalším vzdělávání. Rozdělení grantů podle zemí, vydání programů a správného profilu nám umožňuje vybrat si, kdo bude vybrán.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Almogàvers, 66
08018 Barcelona

Barcelona, Katalánsko, Španělsko