Přečtěte si oficiální popis

O nás

Zigurat je jedinečný a rozlišuje se jako ničivá obchodní škola

 • Kdo jsme?

Zigurat je globální obchodní škola zaměřená na inovace a technologie. Nabízíme celou řadu programů, včetně mistrů, firemních školení a akcí, přizpůsobených potřebám profesionálů a firem. Programy Zigurat jsou dynamické a jsou založeny na zkušenostech a znalostech představenstva fakulty, které jsou lídry digitálního průmyslu. Poháněn multikulturním a talentovaným týmem, který se snaží změnit vzdělávací sektor, přispět k rozvoji společnosti prostřednictvím rušivého školení a digitální transformace.

 • Odkud pocházíme?

Zigurat Global Institute of Technology je dobře zavedený vzdělávací institut, který má 16 let zkušeností odborníků v oblasti stavebnictví, architektury a inženýrství. Obchodní škola byla založena na Ziguratových zkušenostech a ambicích poskytovat školení pro podniky a profesionály, kteří se chtějí podílet na digitální transformaci, což nám umožňuje nabídnout širší škálu mistrů a programů, zaměřených na další průmyslová odvětví a úrovně organizace.

Vidění

Chcete-li být globální referencí pro neustálé obchodní inovace, která se vyznačuje jedinečnou a ničivou obchodní školou excelence v oblasti vzdělávání.

Hodnoty

Věříme v kvalitní vzdělání, přizpůsobené potřebám technologického a inovativního prostředí. Naše programy jsou navrženy tak, aby budoucí vůdci mohli řídit potřebné změny pro lepší společnost.

 • Globální

Od rozmanitosti našich účastníků k přednášejícím programu a obsahu, Zigurat má globální přístup v každém aspektu. Díky širokému spektru odvětví a možnostem vybudování správného programu pro naše účastníky se k našim programům připojují profesionálové z celého světa.

 • Inovace

Naším hlavním cílem je být v čele inovativních metodik a průmyslových aplikací. Členové naší fakultní rady jsou profesionálové se zkušenostmi a dosáhli velkého úspěchu. Obsah a znalosti, které sdílejí, jsou relevantní a aktuální. Díky rozsáhlému průzkumu trhu a neustálému rozvoji každodenní pracovní praxe je to možné

 • Komunita sítě

Ceníme si toho, co může být budováno jako komunita, a vytvořením prostředí, kde všichni účastníci, profesoři a absolventi mohou uspět v plném potenciálu, je to, o co usilujeme. Podpora a poradenství jsou poskytovány všemi stranami ve formě sítě umožňující uskutečnění synergií. Naše kultura se vyznačuje spoluprací jednotlivců různých profilů, úrovní v rámci organizace, se společným cílem vést novou digitální budoucnost.

 • Závazek

Tým Zigurat je tvořen odborníky z oboru, vlivnými činiteli a vůdci se zkušenostmi, kteří s účastníky sdílejí znalosti prostřednictvím pohlcující metodiky řízené výsledky, aby se mohli stát budoucími lídry průmyslu. Obchodní škola se zabývá studenty tím, že poskytuje zdroje pro profesní rozvoj, který je umocněn excelentností ve vzdělávání.

 • Dynamické vzdělávání

Mistři Zigurat mají vysokou úroveň interakce, která zajišťuje globální a skutečnou zkušenost a která jasně přispívá k tomu, že účastník zůstává aktivní a motivovaný. Mezi rozdílné hodnoty těchto mistrů patří realizace reálných projektů, hraní rolí, komunit, fór, multimédií a interaktivních zdrojů, jakož i individuální doučování a následná opatření.

Péče o naši planetu

Zavázali jsme se k ekonomické, sociální a environmentální udržitelnosti jakékoli činnosti a považujeme za nezbytné vyvíjet se globálně. Zigurat podporuje udržitelné projekty a spolupracuje s podniky, které se podílejí na změně výsledku služby nebo produktu. WATTIA je podnik, se kterým spolupracujeme a spolupracujeme. Projekty, do kterých jsou zapojeny, mají udržitelný charakter, jako je poskytování soběstačné energie, a jsou v souladu s našimi zájmy v oblasti ochrany životního prostředí.

Metodologie

Společnost Zigurat navrhla unikátní metodiku, aby vás informovala o nejnovějších nástrojích a inovacích.

Naším závazkem je nejen sdílet širokou odbornou zkušenost, ale také to, jak přistupujeme k vynikající pedagogické excelenci a překračujeme ji, abychom našim studentům poskytli úplný pohled na globální trhy a inovační schopnosti.

Představenstvo fakulty Mezinárodního průmyslu v různých sektorech, neustále aktualizuje obsah, který poskytujeme, je to, co dělá naši metodiku výuky jedinečnou. Konečný individuální projekt s vedením klíčových osobností v oblasti inovací a technologií vám umožní dokončit a implementovat nová řešení do stávajících podniků nebo vytvořit nové projekty. Budete mít také možnost podílet se na prostředí spolupráce, výměnou nápadů a vytvářením synergií s ostatními účastníky a profesory.

Plátno LMS

Online platforma nº1, která usnadňuje učení.

 • Virtuální kampus

Moderní nástroje a zdroje, které posilují a zjednodušují výuku

 • Technika

Otevřený, snadno použitelný, cloud-nativní systém pro správu učení a webová služba Amazon

 • Vždy na

Bezpečné, jako žádné jiné LMS a nízké riziko, protože nativní cloud znamená žádné verze, žádné upgrady, žádné stahování a žádné migrace

Campus Canvas LMS platforma rozložení

Sociální závazek

Zigurat je odhodlán poskytovat granty orientované na kariéru na základě odborných zkušeností, finančních potřeb a mezinárodního přístupu ke vzdělání. Vzhledem k potížím s možností přihlásit se do magisterských programů nabízíme granty účastníkům, kteří odpovídají následujícím profilům:

 • Grant na podnikání

Odborníkům a podnikům, kteří mohou prokázat pozitivní přístup k podnikání, novým obchodním projektům nebo souvisejícím se specializací, bude poskytnuta finanční podpora jako grant. Hodnocení návrhů provede mezinárodní výbor, který určí výsledek schválení.

 • Grant pro rozvojové země

Zigurat má společenskou odpovědnost za zajištění rovného přístupu ke vzdělání světové úrovně a zároveň zaručuje mezinárodní diverzifikaci. Poskytujeme granty profesionálům z rozvojových zemí, kteří mají finanční omezení a nemohou pokračovat v dalším vzdělávání. Rozdělení grantů podle zemí, vydání programů a správného profilu nám umožňuje vybrat si, kdo bude vybrán.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

Zigurat Global Institute of Technology

Digitální Business Global MBA byl navržen pro profesionály, kteří chtějí podpořit své technologické a rozhodovací schopnosti a přidat rozdílnou hodnotu pro zvýšení své ko ... [+]

Narušit průmysl

Digitální Business Global MBA byl navržen pro profesionály, kteří chtějí podpořit své technologické a rozhodovací schopnosti a přidat rozdílnou hodnotu pro zvýšení své konkurenceschopnosti na globálním trhu.

Základním cílem MBA společnosti Digital Business Global je poskytnout vám návod, jak předefinovat způsob, jakým vaše organizace funguje prostřednictvím digitalizace. Zaměříme se na to, jak bude mít digitální transformace pozitivní dopad na všech úrovních a odděleních organizace, včetně marketingu, prodeje, nákupu, logistiky, lidských zdrojů a dalších oddělení. Dokončením programu budou účastníci lépe rozumět inovativní metodice a způsobu, jakým mohou digitální nástroje zlepšit strategie a procesy podniku. Závěrečný projekt je zaměřen na kompletní digitální transformaci stávající společnosti... [-]

Španělsko Barcelona
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Zigurat Global Institute of Technology

Tento magisterský program byl navržen a vyvinut pro ilustraci nejdůležitějších aspektů návrhu, provedení a údržby stavebních a infrastrukturních projektů. Prezentovány js ... [+]

Přehled

Tento magisterský program byl navržen a vyvinut pro ilustraci nejdůležitějších aspektů návrhu, provedení a údržby stavebních a infrastrukturních projektů. Prezentovány jsou reálné případy profesionálů a firem ze sektoru se zaměřením na udržitelnost, nové technologie a management.

Global Master v oblasti strukturálních projektů poskytuje solidní mezinárodní školení, které vám pomůže vyrůst v vynalézavého manažera strukturálních projektů.

Tento nový profesní profil - definovaný dovednostmi generovat řešení ve všech fázích stavebních a infrastrukturních projektů, využívající technologické nástroje a moderní řídicí postupy - je rostoucí poptávkou velkých firem v sektoru AEC.... [-]

Španělsko Barcelona
Květen 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Zigurat Global Institute of Technology

Mistr je koncipován v rámci konceptu Smart City, aby měl účastník k dispozici multidisciplinární přístup, který zohlední vznikající technologické nástroje v různých městs ... [+]

Mistr je koncipován v rámci konceptu Smart City, aby měl účastník k dispozici multidisciplinární přístup, který zohlední vznikající technologické nástroje v různých městských kontextech.

Učíme studenty, aby se stali manažerem Smart City Manager, který povede oddělení Smart Cities, s cílem poskytnout soudržnost se všemi iniciativami a projekty města, od inteligentního a udržitelného přístupu.

Dnes žije 55% světové populace v městských oblastech a předpokládá se, že do roku 2050 se toto číslo zvýší až o 68%.

V této souvislosti je udržitelný rozvoj měst důležitější než kdy jindy. Nové městské modely musí být koncipovány z úctyhodnější a citlivější perspektivy občanů a planety.... [-]

Španělsko Barcelona
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Zigurat Global Institute of Technology

Magistr v Global BIM Management představuje skutečný zážitek a pomáhá studentům získat globální vizi. Program podporuje spolupráci s protějšky v různých geografických obl ... [+]

Přehled

Magistr v Global BIM Management představuje skutečný zážitek a pomáhá studentům získat globální vizi. Program podporuje spolupráci s protějšky v různých geografických oblastech - každá projektová skupina 5 až 6 bude spolupracovat prostřednictvím serveru BIM a platformy pro řízení projektů, což obohatí tuto cestu o všeobecné zkušenosti a povzbudí profesionální rozvoj na stále více konkurenčním globálním trhu.

Nº 1 doporučil program BIM Manager ve světě.

Tento magisterský program má nejpokročilejší a nejinovativnější akademický program v oboru BIM Management v oboru, ve kterém se každý rok na celém světě školí více než 600 profesionálů. Program je navržen tak, aby vyhovoval potřebám odborníků z více než dvaceti odvětví průmyslu AEC. Jeho akademická struktura nabízí studentům metodologii, nástroje a kompetence nezbytné pro přípravu dalších vedoucích pracovníků v implementaci BIM a připraví různé profily, které pomohou dosáhnout změny paradigmatu: manažerů BIM, implementátorů a konzultantů. ... [-]

Španělsko Barcelona
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Zigurat Global Institute of Technology

Hlavní reference v oblasti stavebních informací je založena na doméně předních nástrojů BIM na trhu pro správu informací a dokumentaci v průběhu životního cyklu projektu. ... [+]

O Wiki

Hlavní reference v oblasti stavebních informací je založena na doméně předních nástrojů BIM na trhu pro správu informací a dokumentaci v průběhu životního cyklu projektu. Dále jsou získány dovednosti modelování, koordinace, interoperability, implementace a řízení metodiky BIM ve velkých, středních a malých stavebních projektech.

Bezpečnost, rychlost, kritéria a ziskovost projektů.

Specializace na BIM je online a zaměřuje se na portugalské mluvčí ve všech částech světa, čímž zajišťuje výměnu zkušeností a vytváření sítí mezi učiteli a odborníky na národní i mezinárodní úrovni. Metodika e-learningu navíc umožňuje studentům absolvovat kurz s větší flexibilitou a přizpůsobit školení jejich osobní rutině a profesnímu životu.... [-]

Španělsko Barcelona
Kontaktuj školu
Portugalština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Zigurat Global Institute of Technology

Master je navržen tak, aby získal širokou specializaci v oblasti klimatizace (HVAC), což je velmi důležitá záležitost při navrhování stavebních projektů a průmyslových pr ... [+]

Master je navržen tak, aby získal širokou specializaci v oblasti klimatizace (HVAC), což je velmi důležitá záležitost při navrhování stavebních projektů a průmyslových projektů, s ohledem na udržitelnost a energetickou účinnost tím, že uplatní všechny novinky, které nám nabízí. a současných předpisů.

Specializujte se na vzkvétající profil, inženýr HVAC

Ve velkých podnicích v sektoru roste poptávka po odbornících se schopností realizovat udržitelná řešení HVAC v rezidenčních, komerčních a průmyslových budovách, které mohou reagovat na tepelnou úpravu a efektivní řízení těchto zdrojů.

Profesionální projekce

Mistr vybaví profesionála pevnými a inovativními znalostmi, které ho připraví na energetickou optimalizaci jak bytových, tak i komerčních budov i průmyslových objektů, a to buď v nových, nebo rekonstruovaných budovách.... [-]

Španělsko Barcelona
Září 2020
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině