Přečtěte si oficiální popis

Mise

Poskytnout našim studentům komplexní vzdělání, vzdělávat vedoucí pracovníky a odborníky, kteří jsou připraveni reagovat na potřeby globálního světa, přispět hodnotou ve svých profesích a sociálním pokrokem prostřednictvím podnikatelského ducha a společenského závazku. Vytvářet a přenášet znalosti pomocí aplikovaného výzkumu a přispívat tak k pokroku a pozitivnímu postavení na špičkové úrovni v oblasti technického a intelektuálního vývoje.

Vidění

Na Universidad Europea považujeme akademickou dokonalost za jeden z našich strategických pilířů. Náš vzdělávací model tedy převzal principy evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání na základě holistického učení jednotlivce. V tomto modelu je profesorem mentor, stejně jako poradce, který studentku podporuje během svého univerzitního života. Student na druhé straně mapuje vlastní vzdělávací cestu, rozvíjí znalosti, kompetence, dovednosti a hodnoty, které společnost v současné době požaduje.

Hodnoty

  • Spolupráce: Nosíme pečeť schválení, která se odděluje od našeho podnikatelského ducha: jsme hotoví a odvážní a postavíme studenty do popředí. Spolupracujeme a pracujeme společně na implementaci osvědčených postupů v naší instituci.
  • International: Jako členové laureátské sítě máme globální povolání a rozsah, přičemž si udržujeme silné místní kořeny. Nabízíme mezinárodní zdroje na podporu a posílení místního vzdělávání. Rozsah a vliv laureátské sítě nám umožňuje poskytnout našim odborníkům a studentům vynikající příležitosti. Jsme inkluzivní, multikulturní organizací, která oceňuje rozmanitost a respektuje všechny kulturní perspektivy a rysy.
  • Analytické: Provádíme důsledný proces sebehodnocení, který neustále zvyšuje naši informovanost a znalosti, aby se zlepšila naše výkonnost. Tento reflexivní přístup založený na analýze dat nás odlišuje od jiných institucí.
  • Důvěryhodné: Pokud chceme být "tady pro dobro", musíme získat důvěru našich studentů a jejich rodin, zaměstnavatelů a komunit, kde působíme. Všechny úrovně naší organizace podléhají nejvyšším požadavkům; pracujeme bezúhonně a přebíráme plnou odpovědnost za naše jednání.
  • Audacious: Jsme podnikatelé; usilujeme o to, abychom byli odvážní a ochotni učinit vypočítaná rizika a současně založili naše rozhodnutí na racionálním, reflexním plánování. Rychle využíváme příležitosti a děláme pozitivní změny, abychom obohatili zkušenosti našich studentů. Hledáme nové způsoby, jak zlepšit učení bez hranic a přeměnit tradiční vzdělávací model. Máme inovativní mentalitu a poskytujeme členům univerzitní komunity šanci napadnout status quo. Používáme kreativní přístupy k vzdělání a podnikání. Nikdy nepřestáváme zkoumat nové přístupy, nové technologie, nové obchodní modely a nové teorie. Jsme vůdci, ne následovníci.
  • Zodpovědný: Za předpokladu, že odpovědnost za výsledky našich studentů je základním kamenem naší revoluce v oblasti vzdělávání. Zaměřujeme se na studenty a zaměstnavatele, abychom přizpůsobili naše programy jejich potřebám. Usilujeme o udržení vysokých míra zadržování, promoci a zaměstnatelnosti, aby naši studenti vstoupili na trh práce a vytvořili pozitivní sociální dopad.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština

Tato škola dále nabízí:


Universidad Europea - Programas Online

Vytvořte se v sektoru s vysokou poptávkou po specializovaných odborných pracovnících a osvědčte se třemi specialitami průmyslové hygieny, bezpečnosti při práci a ergonomi ... [+]

Vytvořte se v sektoru s vysokou poptávkou po specializovaných odborných pracovnících a osvědčte se třemi specialitami průmyslové hygieny, bezpečnosti při práci a ergonomie a psychosociologie.

Magisterský titul v oblasti prevence rizik na pracovišti vás trénuje technickými, organizačními a manažerskými dovednostmi a umožňuje vám účinně vykonávat funkce jako senior technik v oblasti prevence rizik na národní i mezinárodní úrovni.

Získáte certifikáty odborů průmyslové hygieny, bezpečnosti při práci a ergonomie a psychosociologie aplikované na prevenci rizik a pracovní lékařství (pouze lékaři).Tento mistr má povolující charakter a můžete pracovat jako technik prevence.Oficiální kvalifikace přijatá Evropským prostorem vysokoškolského vzdělávání (EHEA) a mezinárodně uznávaná.Fakulta se skládá z aktivních profesionálů z renomovaných firem a odborníků z předmětů, které vyučují.Exkluzivní a aktuální obsah přizpůsobený požadavkům sektoru.Budete mít širokou škálu obsahu, prostředků a nástrojů pro vaše učení s dynamickým, vizuálním a velmi přístupným formátem.Teoretická a praktická výuka v návaznosti na učení metodologií Evropské univerzity se aplikuje v jednoduchém a flexibilním technologickém prostředí, které vám umožní úplnou kompatibilitu vašich studií s vaším profesním a osobním životem.Budete mít osobní mentor, který vás bude doprovázet v průběhu magisterského studia.Máme dohodu a spolupráci hlavních společností v tomto odvětví, jako jsou Sacyr, Ferrovial, Acciona, mimo jiné.Studentský profil nového vstupu... [-]
Španělsko Villaviciosa de Odón
Kontaktuj školu
španělština
10 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Europea - Programas Online

Kanárské ostrovy reagují na tendenci národů a společností, aby stále více zohledňovaly cíl boje proti znečištění, emisí skleníkových plynů a omezení využívání fosilních p ... [+]

Univerzitní magisterský titul v oblasti obnovitelných energií Evropské univerzity Kanárských ostrovů reaguje na tendenci národů a společností, aby si stále více uvědomovali cíl boje proti znečištění, emisí skleníkových plynů a omezení používání fosilní paliva. Rostoucí sektor, který vyžaduje připravené, flexibilní a všestranné profesionály.

Evropská univerzita se v tomto Master rozlišuje podle:

Uspořádáme malé skupiny, abychom upřednostňovali přímý kontakt s profesionálním sektorem a síťovou sítí.Budete mít technické návštěvy zařízení pro obnovitelné zdroje energie, abyste si mohli ověřit, jak v praxi učí, co se učíte ve třídě.Budete používat nejmodernější počítačové nástroje pro vývoj projektů, jako je WASP pro větrnou energii.Proč EUInovativní model učeníTechnologie ve třídě. Jsme připraveniMezinárodnostAktivní učitelé s pevnou profesionální trajektorií.Přístup... [-]
Španělsko Villaviciosa de Odón
Kontaktuj školu
španělština
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Europea - Programas Online

Nejlepší MBA v oblasti urbanismu podle "Ranking 250 best masters. Jediný oficiální magisterský titul, kterým získáte specifické znalosti o programech MBA, které se v ... [+]

Nejlepší MBA v oblasti urbanismu podle "Ranking 250 best masters. Jediný oficiální magisterský titul, kterým získáte specifické znalosti o programech MBA, které se vztahují k zvláštnostem odvětví stavebnictví.

popisMagisterský titul v oboru řízení budov a stavebnictví - MBA Construction Management Online vás činí profesionály, které společnosti v současné době požadují, schopné řídit projekty a převzít řízení odpovědnosti společností zabývajících se výstavbou .Budete schopni převzít všechny fáze stavebního cyklu , který zahrnuje plánování, technické a výkonné projekty, výstavbu, řízení incidentů, rehabilitaci a výstavbu.Školení v specifickém know-how pro přípravu projektů a řízení prací na národní i mezinárodní úrovni .Budete důkladně seznámit s řízením, strategií a nástroji společností zabývajících se budováním a občanskou výstavbou.Klášter se skládá z odborníků s uznávanou prestiží a nejvyšších národních a mezinárodních ředitelů hlavních společností v oboru, jako jsou Sacyr, Ferrovial a Acciona.Zahrnuje přístup k odborné certifikaci jako technický stavební poradce v zemích AKT.Teoretická a praktická výuka v návaznosti na učení metodologií Evropské univerzity se aplikuje v jednoduchém a flexibilním technologickém prostředí, které vám umožní úplnou kompatibilitu vašich studií s vaším profesním a osobním životem .Budete mít osobní mentor, který vás bude doprovázet v průběhu magisterského studia.titrace... [-]
Španělsko Villaviciosa de Odón
Kontaktuj školu
španělština
10 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Europea - Programas Online

Připravte se na výzvy vysokoškolského vzdělávání a znáte didaktické pedagogiky, výzkum, inovace a využití technologických oblastí. ... [+]

Připravte se na výzvy vysokoškolského vzdělávání a znáte didaktické pedagogiky, výzkum, inovace a využití technologických oblastí.

popis

Magisterský titul v Online univerzitní pedagogice vám umožní pracovat jako učitel jak na národní a mezinárodní úrovni . Navíc díky výzkumné povaze připravuje výzkum ve školství .

Kvalifikace uznávaná na evropské úrovni s vysokou kvalitou a specifičností v univerzitním sektoru.

Získáte potřebné dovednosti, abyste byli současným a globálním univerzitním profesorem, který je požadován znalostmi aplikovanými na oblasti didakticko-pedagogického řízení univerzit , výzkumu, inovací a využívání technologií.... [-]

Španělsko Villaviciosa de Odón
Září 2020
španělština
15 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině