Přečtěte si oficiální popis

Poslání International University of La Rioja je integrální tvorba studentů v dovednostech požadovaných dnešní společnosti.

UNITE Zavazujete k uspokojení potřeb a očekávání všech zainteresovaných subjektů zapojených do procesu (žáci, výukové a výzkumné funkce, správa a služby, veřejné správy a společnosti obecně) díky kvalitnímu vzdělávání, která usiluje o zlepšení kontinuální a excellence.

Máme speciální citlivost obstarávat pro ty, kteří z různých důvodů nemohou přístup na stránky centra, nebo které mohou, raději rozhodnout pro více otevřené a inovativní řešení nově vznikajících technologií otevřených v síti.

Sociální odpovědnost orientovaná politika UNITE k otázkám, jako základní, jako jsou:

 • Povolení přístupu k vysokoškolskému vzdělání pro každého, kdo s vhodným předchozímu výcviku, to chce udělat, a odstranit bariéry vzdálenosti, načasování, místo, kulturního a společenského zabránit.
 • Provádět výuku a výzkum zdrojů prostřednictvím rozvoje nově vznikajících technologií, a tím možné nabídnout vzdělávání na vysoké úrovni, se zvláštním důrazem na ty, které vyžadují kulturních, technických a společenských změn.

Hodnoty

Hodnoty Mezinárodní univerzity v La Rioja, jsou:

 • Závazek k úspěchu studentů.
 • Přizpůsobení výukových úkolů s doprovodným studenty po celou dobu jejich studia a podporu umístění práce.
 • Neustálé inovace v výuce a učení metodiky péče.
 • Rozvoj a podpora podnikání.
 • Schopnost reagovat na očekávání skupin studentů, pedagogických a výzkumných pracovníků, správy a služeb, veřejné správy a společnosti obecně.
 • Nabídka stupňů a programy, které vyhovují potřebám společnosti.
 • Pečlivá pozornost na kvalitu výuky a zdrojů.
 • Otevřený mezinárodních rozměrů vysokého školství přístupu.

Myšlenka na univerzitě

Dospět k poznání vyšší úrovni je touha, aby lidé měli vždy, a Aristoteles vyjadřuje jasně uvádí, že „od přírody, všichni lidé chtějí vědět.“ To vysvětluje, proč univerzity -headquarters znalosti nadřízených je dnes nejstarší civilní instituce západní civilizace. Univerzita i nadále existovat, i přes hluboké společenské změny, to bylo možné, i proto, že si udržuje své základní vlastnosti, ve vývoji každé historické období muselo být zavedeno.

V UNITE si myslíme, že hlavní základní vlastnosti, které by měly být zachované ve škole, jsou následující:

 • Univerzita, jak řekl Alfonso X Wise, je souvislost mezi učiteli a studenty, pohyboval touhou vytvářet a šířit znalosti, stejně jako učit. Tato kombinace vysvětluje, že učitelé mohou nejen vědci, ale musí být vědomi své odpovědnosti vzdělávací a nejen poučné.
 • Univerzita má za cíl dosažení skutečné poznání založené na hlubokém zamyšlení hledají důkazy přes kritické cvičení rozumu, bez ohledu na myšlenky, které jsou nebo nejsou již není v módě, nebo to, co mají v úmyslu , aby ukládat skupiny nejvlivnější mínění v každém věku.
 • Univerzita má za úkol jak pro vzdálenost a blízkost. Takže má vyšetřit základní, teoretické a obecné problémy v práci zdánlivě odpojen od sociální situace. Ale to je také nazýván spolupracovat při řešení problémů životního prostředí, ve kterém se pohybuje, a to především prostřednictvím tvorby příslušných odborníků, kteří jsou schopni pracovat s postojem služby pro zbytek lidí, kteří žijí v konstantní výkon společné studny.
 • Univerzita bude vždy zachovat atmosféru respektu a zdvořilosti akademické nad rozporem v myšlenek. Seneca slova, že člověk je posvátná věc pro člověka, již vyjadřují pojem lidské důstojnosti, která musí být vždy uznány a podporovány, a jejichž dodržování musí zůstat jako pozadí pro veškeré práce z univerzitní komunitu.

Spolu s těmito funkcemi, UNITE, on-line univerzity, jehož specifický projekt uspořádat nových technologií pro vysokoškolské studium, Konkrétně existují tři metodické prvky, které obsahují. Za prvé, UNITE si klade za cíl dosáhnout Efektivní výuka každý student individuálně zaměřenáPřizpůsobení tempa jejich výcviku svým specifickým okolnostem. Tato aspirace, za druhé, znamená to, že UNITE poskytuje každý student učitele, Aby se zabránilo případné problémy anonymity a masifikace, ve vyšším vzdělávání tak časté. A konečně, UNITE zajišťuje plné zapojení učitelů a vedoucích pracovníků s úspěchu každého studentaKdo se vydá, někdy s pozoruhodnými obětí v adventuře dosažení vysokoškolské vzdělání.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina
 • španělština

Tato škola dále nabízí:

MBA

UNIR

Na UNIR ‚s International Master in Business Administration (IMBA), budete se vyučil obchodním vůdce schopného pracovat v současném globálním prostředí. Při sledování magi ... [+]

Na UNIR ‚s International Master in Business Administration (IMBA), budete se vyučil obchodním vůdce schopného pracovat v současném globálním prostředí. Při sledování magisterského studia budete rozvíjet své manažerské schopnosti pro analýzu obchodních problémů, navrhnout řešení a úspěšně realizovat tři řešení. Vedením firmy do budoucnosti a řízením změn v mezinárodním kontextu vám pomůže stát se moderním podnikatelem. IMBA je magisterský program zaměřený na absolventy a profesionály, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v manažerských pozicích se společnostmi, které působí na globálním trhu a ekonomiky. Studenti získají znalosti a dovednosti pro získání komplexní představy o firmě, pro strategická rozhodnutí a pro pochopení fungování společností na různých mezinárodních trzích.... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
Angličtina,španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

UNIR

Master in Big Data on-line vás bude trénovat jako profesionál z BIG DATA, jedné z nejžádanějších profesí v roce 2018 podle požadavku skupiny Adecco Group, schopný navrhno ... [+]

Vezměte své Master v Big Data online na UNIR

Master in Big Data on-line vás bude trénovat jako profesionál z BIG DATA, jedné z nejžádanějších profesí v roce 2018 podle požadavku skupiny Adecco Group , schopný navrhnout a zavést systémy, které monitorují proces, získávají z něj relevantní informace a sdělí je výmluvně a efektivně.

Tento magisterský titul ve Visual Analytics a Big Data se rozšiřuje do nejmodernějších technologií Velkého studia dat a strojů :

Sběr a ukládání dat: Správa a zpracování dat pomocí MongoDB.Techniky umělé inteligence: clustering techniky a design expertních systémů schopných odvodit nové znalosti.Strojírenství pro masové zpracování dat (strojní učení): Hadoop nástroje a analýza dat a těžba textu s R.Vizualizační nástroje: grafy Google, plug-iny JQuery pro vizualizaci a D3.js... [-]
Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

S magisterským studiem hudebního výzkumu a online hudební vědou získáte hlubokou a současnou vizi o různých tendencích ve všech oblastech hudby: hudební věda, kompozice, ... [+]

Přečtěte si svůj magisterský studijní program Music Research and Musicology online s UNIR

S magisterským studiem hudebního výzkumu a online hudební vědou získáte hlubokou a současnou vizi o různých tendencích ve všech oblastech hudby: hudební věda, kompozice, sonologie, management a hudební pedagogika .

Tento oficiální magisterský titul v online hudbě nabízí nejaktuálnější nástroje pro doktorské výzkumné úkoly a pro výuku ve všech typech vzdělávacích středisek.

S pomocí fakulty hudebníků s velkou profesionální prestižností budete ovládat počítačové aplikace pro analýzu skladeb a souborů souvisejících se zvukovým uměním, stejně jako pro výuku hudebních konceptů.... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Magisterský titul ve vzdělávací technologii a digitální kompetence je první oficiální magisterský titul s neurotechnologií předmětem znát vliv, který IKT mají na proces u ... [+]

Získejte magisterský titul v online IKT aplikovaném na vzdělávání s UNIR

Magisterský titul ve vzdělávací technologii a digitální kompetence je první oficiální magisterský titul s neurotechnologií předmětem znát vliv, který IKT mají na proces učení. S Master in ICT on-line aplikované na vzdělávání získáte digitální kompetence 21. století.

Objevíte inovativní vizi vzdělání z pohledu nových technologií ve vzdělávání a avantgardních digitálních zdrojích, aby se vaši studenti účinně učili. Kromě toho obdržíte praktickou sadu pro robotiku "Sphero mini", abyste sledovali předmět "Programování a robotika pro učitele", který vám pomůže vyčerpat co nejvíce z programu.... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Master v integrovaných systémech řízení UNIR online je jediný, který vám umožňuje pracovat na koordinaci, implementaci a hodnocení systémů řízení kvality, životního prost ... [+]

Přečtěte si svůj oficiální magisterský titul v oblasti kvality, prostředí, CSR a on-line PRL s UNIR

Master v integrovaných systémech řízení UNIR online je jediný, který vám umožňuje pracovat na koordinaci, implementaci a hodnocení systémů řízení kvality, životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a CSR , stejně jako vynikající technické PRL , ve vybrané specialitě.

Tento Master v oblasti kvality, životního prostředí a integrovaných systémů řízení společnosti UNIR je navíc jediný, který vám nabízí čtyři certifikáty interního auditora společnosti TÜV Rheinland :

Titul vysokoškolského magisterského studia v integrovaných systémech řízení pro prevenci pracovních rizik, kvality, životního prostředí a sociální odpovědnosti podniků.Certifikát interního auditora ISO 45001 a který nahrazuje standard OHSAS 18001.Osvědčení interního auditora o systémech řízení jakosti ISO 9001 *.Osvědčení interního auditora o systémech řízení životního prostředí ISO 14001 *.Osvědčení interních auditorů o systémech řízení společenské odpovědnosti podle normy SGE21 *.... [-]
Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Oficiální magister v oboru neuropsychologie a on-line vzdělávání UNIR je jediným mistrem, se kterým se naučíte optimalizovat výkonnost školy a rozvíjet talenty všech svýc ... [+]

Specializujte se na UNIR Online Master v neuropsychologii a vzdělávání

Oficiální magister v oboru neuropsychologie a on - line vzdělávání UNIR je jediným mistrem, se kterým se naučíte optimalizovat výkonnost školy a rozvíjet talenty všech svých studentů ve třídě.

* Podle nejnovější studie provedené poradenskou firmou GAD3 (červen 2017)Díky tomuto magisterskému studiu zjistíte uplatnění neuropsychologie v procesu učení a jeho přínosu k rozvoji základních dovedností, jako je proces čtení a psaní, vizuální a sluchové dovednosti a další klíčové aspekty, jako je lateralita, tvořivost ve třídě atd.Prakticky se tento magister v neuroeducaci zabývá otázkami, jako jsou:Zlepší se pochopení čtení studenta, pokud se zlepší pohyb očí studenta?Má vzdělávací neuropsychologie odpověď na problémy s hyperaktivitou s nedostatkem pozornosti?Mohu rozvinout tvořivost ve třídě pro zlepšení neurodevelopmentu? Jakým způsobem?Mohou být rozpoznány talenty a vysoké schopnosti? Jaké programy lze použít ve třídě, aby tyto studenti správně sloužili?Jaké faktory laterality ovlivňují matematiku?Rozvoj základních neuropsychologických dovedností pomáhá zlepšit poruchy, jako je dyslexie a dyskalkulie?Režie a podpora referenční fakulty , odborníky na vzdělávání, neuropsychologii a dětskou psychologii vám poskytne solidní, pokročilé a praktické znalosti v oblasti pedagogické neuropsychologie aplikované na učení, péči, prevenci, vývoj a specifické potřeby studentů.Tento oficiální magisterský program v oblasti neuropsychologie a distančního vzdělávání vás připravuje k efektivnímu přizpůsobení vašich tříd s cílem zlepšit výkon školy a překonat školní selhání a poskytnout aktualizovanou vzdělávací odezvu na sociální potřeby. Budete vědět, jak navrhnout zásahy zaměřené na potenciální vývoj mozku vašich studentů.Mistr s praktickým přístupem, abyste mohli používat první den, co jste se ve své třídě naučili.Obecné informaceKreditů: 60 ECTSDoba... [-]
Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Online Master v digitálním marketingu a elektronickém obchodu vás bude trénovat jako odborník na nejnovější trendy v online marketingu aplikované na podnikatelský svět a ... [+]

Přečtěte si svůj online magisterský titul v oblasti digitálního marketingu a elektronického obchodu s UNIR

Online Master v digitálním marketingu a elektronickém obchodu vás bude trénovat jako odborník na nejnovější trendy v online marketingu aplikované na podnikatelský svět a digitalizaci firem: naučíte se SEO, SEM, výkon, sociální média, e-mail, velké datové strategie , mobilní a příchozí marketing .

Z inovativního programu založeného na praktickém, interaktivním obsahu a reálných případech získáte komplexní školení, které společnosti v současné době požadují.

S oficiálním mistrem v oblasti digitálního marketingu společnosti UNIR se naučíte přijímat rozhodnutí, zjišťovat příležitosti a definovat marketingové strategie a online reklamu zaměřené na dosažení cílů společnosti.... [-]

Španělsko Logroño
Září 2020
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Master in Online Finance společnosti UNIR vás připravuje na setkání s profesionálním profilem, který firmy a banky požadují od manažerů, kteří jsou odpovědní za správu je ... [+]

Přečtěte si svůj Master in Online Finance s UNIR

Master in Online Finance společnosti UNIR vás připravuje na setkání s profesionálním profilem, který firmy a banky požadují od manažerů, kteří jsou odpovědní za správu jejich pokladny, s analýzou investic, s odhalením daňových výhod nebo předcházením rizik.

Tento dálkový magisterský program v oblasti finančního řízení a poradenství má program, který je pečlivě obohacen a trvale aktualizován, aby poznal nejnovější trendy v oblasti finančního řízení. Všichni jeho profesoři jsou odborníci s dlouholetou praxí v oboru a se současnými odpovědnostmi ve významných společnostech.

Učíte se z první třídy, abyste ve své oblasti pracovali nejúspěšnější trendy ve vedení, procesech, analýzách a regulacích, které uspějí po celém světě ve finančních odděleních velkých a středních firem.... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Master in Online Cybersecurity UNIR je první oficiální postgraduální studium se 100% online výukou, která se zaměřuje na výuku v hlavních technikách ochrany proti útokům ... [+]

Se specializovat na počítačové zabezpečení s Master v online Cybersecurity UNIR

Master in Online Cybersecurity UNIR je první oficiální postgraduální studium se 100% online výukou, která se zaměřuje na výuku v hlavních technikách ochrany proti útokům a hrozbám v operačních systémech, sítích, aplikačním softwaru, webových systémech a databázích .

Tento online magistr v oblasti počítačové bezpečnosti má 12 edic, ve kterých bylo již vyškoleno více než 1 200 studentů jako odborníci v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Díky odborné fakultě, která vás bude vést k používání nejvíce avantgardních nástrojů v sektoru IT bezpečnosti, získáte potřebné znalosti, abyste se stali profesionálními schopnými řešit rostoucí počet počítačových útoků, které ovlivňují organizací... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Master v předcházení on-line pracovních rizik UNIR vás kvalifikuje jako vynikající technik v PRL ve třech možných specializacích a připravuje vás na profesionální rozvoj, ... [+]

Získejte oficiální magisterský titul v oblasti prevence pracovních rizik (PRL) online na UNIR

Master v předcházení on-line pracovních rizik UNIR vás kvalifikuje jako vynikající technik v PRL ve třech možných specializacích a připravuje vás na profesionální rozvoj , jako naše více než 3000 studentů. Kromě toho obdržíte certifikát interního auditora ISO 45001: 2018 od společnosti TÜV Rheinland .

Náš oficiální magisterský titul v oboru PRL vás připravuje, abyste úspěšně čelili výzvám této profese:

Multidisciplinární přístup, technické povolání a praktická orientace, s níž můžete přistupovat k analýze a dělat skutečná rozhodnutí pomocí případové metody.Více než 300 stáží .PRO licence pro akademické užití ERGONAUTAS, portál číslo 1 v oblasti ergonomie práce a ergonomického hodnocení pracovních míst.Certifikát interního auditora v systémech řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle normy ISO 45001: 2018 společnosti TÜV Rheinland, který nahrazuje OHSAS 18001.... [-]
Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Oficiální magisterský titul v oblasti vedení a řízení vzdělávacích center 100% on-line vás naučí potřebné dovednosti, které budou zodpovědné za školy, školy, ústavy a dal ... [+]

Získejte oficiální magisterský titul v řízení online vzdělávacích center s UNIR

Oficiální magisterský titul v oblasti vedení a řízení vzdělávacích center 100% on-line vás naučí potřebné dovednosti, které budou zodpovědné za školy, školy, ústavy a další vzdělávací centra. Naučíte se plánovat, propagovat a hodnotit úspěšná opatření, která zlepšují školní komunitu.

Tento on-line kurz o řízení vzdělávacích center rozšiřuje výuku profesionálů, kteří se chtějí připravit na to, aby se stali řediteli veřejných, soukromých nebo společných vzdělávacích institucí.

Magisterský program v oblasti řízení a řízení vzdělávacích center UNIR má silnou praktickou orientaci . Z učebny se řeší případy a problémy, se kterými se ředitelé vzdělávacích center setkávají v jejich dnešních dnech. Třídy jsou vyučovány aktivními odborníky s dlouholetou praxí v řízení a řízení vzdělávacích komunit.... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Online Master v řízení technologických projektů společnosti UNIR vás UNIR 100% odbornou orientaci jako manažer první úrovně v řízení technologických projektů. ... [+]

Získejte svůj magisterský titul v oblasti řízení technologických projektů na UNIR

Online Master v řízení technologických projektů společnosti UNIR vás UNIR 100% odbornou orientaci jako manažer první úrovně v řízení technologických projektů.

Pokrokujte ve své profesionální kariéře a stanete se ředitelem technologických projektů. S tímto oficiálním magisterským studiem v oblasti projektování a řízení technologických projektů rozvíjíte potřebné dovednosti pro navrhování, nasměrování a realizaci programů IDI (výzkum, vývoj a inovace), a to jak národních, tak mezinárodních, a technologických projektů s veřejným nebo soukromým financováním.... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Mistr v Právní poradenství on-line společností UNIR vás připravuje, s vynikajícím praktickým výcvikem, jako právním poradcem požadovaným firmami. Prostřednictvím řešení s ... [+]

Přečtěte si svůj online magisterský titul v oboru Právní poradenství v oblasti obchodu s praktickými třídami, které vyučují prestižní právníci

Mistr v Právní poradenství on-line společností UNIR vás připravuje, s vynikajícím praktickým výcvikem, jako právním poradcem požadovaným firmami. Prostřednictvím řešení skutečných praktických případů, které vyučují právníci z prestižních advokátních firem, se dozvíte o legálních obchodních zprávách a získáte komplexní představu o podnikání.

UNIR uskutečnila globální projekt vysokoškolského magisterského studijního oboru Právní poradenství v oblasti podnikání, aby získal integrální vzdělání, které vás přemění v klíčový kus, který vedoucí společnosti na trhu potřebují:... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Master in Online Software Engineering společnosti UNIR má za cíl dokončit školení odborníků v oblasti IT a vybavit je znalostmi o webových prostředích, informační bezpečn ... [+]

Vezměte si Master in Software Engineering online a získejte oficiální titul v UNIR

Master in Online Software Engineering společnosti UNIR má za cíl dokončit školení odborníků v oblasti IT a vybavit je znalostmi o webových prostředích, informační bezpečnosti a softwarovém inženýrství.

Tento oficiální postgraduální kurz se rodí jako reakce na čím dál složitější průmysl informačních technologií (IT), který vyžaduje specializované a kvalifikované profily schopné řídit projekty od implementace až po návrh a správu softwarové strategie v společnosti

S tímto magisterským studiem v oblasti softwarového inženýrství a počítačových systémů získáte potřebné dovednosti pro:... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Oficiální magisterský studijní program Special Education Online vám poskytne školení, dovednosti a kompetence potřebné pro efektivní řešení konkrétních požadavků studentů ... [+]

Studijní program Oficiální magisterský studijní program pro speciální vzdělávání online s UNIR

Oficiální magisterský studijní program Special Education Online vám poskytne školení, dovednosti a kompetence potřebné pro efektivní řešení konkrétních požadavků studentů se speciálními vzdělávacími potřebami (SEN) .

S Master in Special Education Online budete nejen znát všechny typy SEN, ale naučíte se diagnostikovat, rozpoznat a zasáhnout možné zdravotní postižení vašich studentů ve všech vzdělávacích fázích.

Jako učitel získáte potřebnou kvalifikaci pro hodnocení studenta, posuzování jeho situace ve třídě, respektování jeho rytmu a učebního stylu a návrh a realizaci specifických a efektivních adaptací kurikula . Cílem tohoto školení je zvýšit pozornost rozmanitosti ve veřejných, soukromých a soukromých školách.... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Mistr UNIR v on-line psychopedagogice vás provede odborným poradcem v oblasti učení člověka. Můžete obohatit svou kariéru o oficiální školení o rostoucí poptávce po práci ... [+]

Získejte svůj oficiální titul s magisterským oddělením online psychopedagogie od společnosti UNIR

Mistr UNIR v on-line psychopedagogice vás provede odborným poradcem v oblasti učení člověka . Můžete obohatit svou kariéru o oficiální školení o rostoucí poptávce po práci , zaměřenou na léčbu a řešení problémů, které brání pokroku ve vzdělávání dětí a mladistvých nebo během profesionálního rozvoje.

Rozšiřte své znalosti pomocí praktického magistra přímé aplikace ve třídě. Více než 20 000 studentů již bylo s námi vyškoleno

Se silným praktickým zaměřením je program tohoto oficiálního magisterského studijního programu Psychopedagogy navržen tak, abyste mohli okamžitě aplikovat vše, co se naučil v učebně , spolu s nejnovějšími psychopedagogickými nástroji.... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Staň se mistrem v sociálních intervencích ve znalostních společnostech on-line u odborníka, který se specializuje na analýzu a intervenci sociálních scénářů, ve kterých m ... [+]

16. Propagace oficiálního magisterského studijního programu Online Social UNIR v UNIR

Staň se mistrem v sociálních intervencích ve znalostních společnostech on-line u odborníka, který se specializuje na analýzu a intervenci sociálních scénářů, ve kterých mohou vzniknout případy nerovnosti, diskriminace nebo sociálního vyloučení .

Navrhovali jsme specifický a multidisciplinární program, který vám umožní získat profil, který bude vynikat širokému rozsahu vašich znalostí :

AntropologiehospodářstvípsychologieSociologieSociální prácePedagogika

Budete mít možnost s tímto magisterským studijním programem Sociální intervence v online znalostních společnostech získat přístup k oficiálním doktorským studijním programům a získat postavení v soutěžích nebo soutěžích veřejné správy jako postgraduální.... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR

Mistr UNIR v oblasti lidských zdrojů (HR) online je v popředí poznání, že digitální éra a globální a pluralitní prostředí vyžadují řízení lidského kapitálu a talentu v or ... [+]

Přečtěte si svůj Master in Human Resources (HR) online s UNIR

Mistr UNIR v oblasti lidských zdrojů (HR) online je v popředí poznání, že digitální éra a globální a pluralitní prostředí vyžadují řízení lidského kapitálu a talentu v organizacích.

Obsah předmětů je pečlivě revidován a aktualizován pravidelně podle nejnovějších požadavků trhu. Nové role zaměstnance , efektivní využití Linkendu a dalších sociálních sítí, výzvy smíření nebo řízení změn a rozmanitosti jsou jen některé příklady znalostí, které se u tohoto pána naučíte.

Se strategickou a praktickou vizí, Master v řízení a řízení lidských zdrojů UNIR učí, jak používat nejmodernější nástroje , jako jsou ty, které umožňují výběr a inteligentní využití dat přitahovat a udržet nejlepší talenty a sladit je s cíli společnosti... [-]

Španělsko Logroño
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Internacional de La Rioja (UNIR)
Adresa, 1. řádek
Avenida de la Paz, 137 Logroño
26004 Logroño, La Rioja, Španělsko
Website
Telefonní číslo
+34 941 209 743