OBS International - Online Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

OBS Business School Je první 100% on-line obchodní škola ve Španělsku nabízet on-line MBA a magisterské tituly v managementu, které jsou navrženy tak, aby školily vedoucí pracovníky a obchodní manažery, aby vedly společnosti a instituce z nového paradigmatu udržitelnosti a inovací.

Online metodika magisterských titulů, postgraduálních kurzů a MBA podporuje flexibilní a okamžitou komunikaci, podporuje efektivní diskusi, podporuje týmovou práci a usnadňuje interakci mezi všemi účastníky, ať už studenti, lektoři nebo profesionální hosté.

Background-header-desktop

OBS Business School byla založena v roce 2006 jako první 100% on-line obchodní škola ve španělštině. Byl založen společně s Planetou Group, světovou jedničkou ve vydávání na španělském trhu s pozoruhodným know-how v oblasti e-learningu.

Hlavním cílem školy je vychovávat ředitele a obchodní manažery, aby vedly společnosti a instituce v rámci nové paradigmatu udržitelného a inovačního řízení. Abychom toho dosáhli, prostřednictvím našich MBA, magisterských a postgraduálních programů Poskytujeme odborníkům a firmám komplexní školení ve všech funkčních oblastech organizace, které vždy přicházejí s flexibilitou, kterou nabízí naše on-line metodologie. To vedlo k tomu, že naše dva MBA programy (Executive MBA a Global MBA) byly uznávány společností Financial Times jako jeden z nejlepších online MBA programů na světě. Navíc v roce 2015 jsme již pátým rokem byli uznáváni jako nejlepší španělská online obchodní škola "latinskoamerickým hodnocením pro online školení". Navíc tato klasifikace vybrala šest titulů OBS Master jako nejlepší on-line programy ve svých příslušných kategoriích:

  • Global MBA , vybraný jako nejlepší Online MBA
  • Magisterský titul v marketingu a obchodním řízení , vybraný jako nejlepší Online Master v marketingu
  • Magisterský titul v oblasti lidských zdrojů , vybraný jako nejlepší online magisterský studijní program v oblasti lidských zdrojů
  • Magisterský titul v oboru řízení projektů , nejlepší online magisterský studijní program v oblasti řízení projektů
  • Magisterský studijní program v oblasti řízení dodavatelského řetězce a logistiky , nejlepší online magisterský studijní program v oblasti řízení dodavatelského řetězce
  • Magisterský titul v oblasti finančního řízení , hlasoval jako nejlepší online magisterský ve finančním řízení

Jeden z největších příspěvků OBS Business School je vývoj flexibilní metodologie, která umožňuje studentům najít rovnováhu mezi rodinným, pracovním a akademickým životem. Díky této metodologii zapsané v registru duševního vlastnictví zaznamenaly monitorování a dokončení studijních ukazatelů pro OBS úroveň 91%; Průměr pro tyto programy podle AACSB (sdružení pro pokročilé kolejové školy podnikání) není vyšší než 60%. Kromě toho, Škola nabízí dvojitý stupeň vedle univerzity v Barceloně, hlavní veřejné španělské univerzity s více než 560 letou historií.

V OBS se snažíme naplnit potřebu nepřetržitého tréninku bez jakýchkoli fyzických překážek, což nám umožňuje studentům vyrovnat svůj osobní život s profesionálním vývojem, který vyžaduje současný trh.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Av. Gran Via de l'Hospitalet, 16-20
08902 L'Hospitalet de Llobregat

Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium