MADIN USAL

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

akademici

Madin Usal

Naše třída a on-line akademického Metodika je založena na třech základních bodech:

Madin Usal
  • Přizpůsobit trénink, tedy přes konzultace a zakázkové oprav studenta rozhoduje o úroveň výcviku, že více než splní vaše požadavky.
<li>Semi skute&#269;n&aacute; <strong>pedagogick&aacute; praxe,</strong> Workshop a praktick&eacute; workshopy, v&yacute;uka ve t&#345;&iacute;d&#283;, a v&#382;dy poskytovat pole on-line praxe u c&iacute;lov&eacute;ho klienta a skute&#269;n&eacute;ho zam&#283;stn&aacute;n&iacute;.</li>
<li>

Blízkost fakulty, akademický prolomení těchto překážek, které se používají na univerzitách. Másteres pro vzdálené tříd streamingu umožňuje vytvoření skupiny a spoluviny mezi učiteli a studenty.

Vyšetřovat, plán, Materialise, Komunikace ...

Jsou fáze, které rozdělují naši metodiku, tj fázi analýzy současného stavu, což představuje projekt na základě provedené analýzy, s ohledem na proveditelnost ní zhmotní projekt, pokud je to možné, a konečně naučí komunikovat projekt ke klientovi.

Madin Usal
  • Školíme odborníky v interiérového designu, architektury, regenerace měst a rehabilitaci.
<li>

Věříme, že nejlepší způsob, jak naučit je pracovat s realističtější aspekty profese.

<li>Jsme <strong>pracovat</strong> tak, &#382;e ka&#382;d&yacute; rok m&aacute; student aktualizovan&eacute;ho &scaron;kolen&iacute; a p&#345;edev&scaron;&iacute;m se &uacute;&#269;astn&iacute;.</li>
<li>My <strong>spolupracujeme</strong> s firmami a institucemi na na&scaron;ich projektech spln&iacute;.</li>

Místa

Salamanca

Adresa, 1. řádek
MADIN USAL
Facultad de Bellas Artes
Avenida del la Merced s/n
37005 Salamanca

Salamanca, Kastilie a León, Španělsko