LABASAD - Barcelona School of Arts & Design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

LABASAD , online nadřazená škola umění a designu v Barceloně , je odkazem na mezinárodní online školení specializované na design a umění s cílem vyškolit profesionály rozvíjející jejich kreativitu a inovace.

Učte se od vrcholu! 100% online a live

Pedagogický model je založen na metodologii online, přizpůsobený, flexibilní a s online třídami, takže student může studovat svým tempem a doprovázet jej vždy nejlepší designéři.

Metodika 100% online

Připojte se kdykoli a kdekoli chcete. Virtuální kampus je vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Vlastní sledování. Vždy vás bude doprovázet učitel každého předmětu a osobní koordinátor. 100% praktické. Praktická cvičení a realizace projektů, které budou součástí vašeho profesního portfolia. Živé online kurzy. Lekce naplánované týdně, kde budou uspořádány praktické workshopy pro konceptualizaci znalostí. Mistrovská třída. Mistrovské kurzy vyučované uznávanými profesionály v designu Interaktivní výcvik. Podělte se o své pochybnosti a obavy se svými učiteli a kolegy prostřednictvím fór a chatů. Didaktické zdroje. Přístup k různým studijním zdrojům: doplňkové čtení, schémata s klíčovými myšlenkami atd . Systém průběžného hodnocení. Progresivní a neustálé učení založené na pravidelném poskytování praktických cvičení v průběhu celého kurzu.

O naší fakultě

Všechny naše fakulty jsou aktivní a rozvíjejí svou profesní kariéru v agenturách nebo prestižních studiích na národní i mezinárodní úrovni. S nimi se dozvíte, jak je každodenní profesionál grafického designu. Přiblíží studentovi realitu trhu práce. Jsou to skvělá jména designu, referenční animátoři nebo kreativní a transgresivní tvůrci. Mnoho z nich získalo ceny a profesionální uznání.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Calle de Pau Claris, 115, CP: 08009,
08009 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Španělsko online

Adresa, 1. řádek
Španělsko online, Španělsko