Instituto Tecnológico MasterD Online

Úvod

Read the Official Description

představení

Klíčem k profesionálnímu úspěchu spočívá v dovednostech, které je člověk schopen získat, neboť jsou stále více oceňovány společnostmi při výběru kandidáta na práci.

Proto Instituto Tecnológico MasterD Online jehož cílem je vyškolení profesionálů v tomto oboru, aby získali odpovídající odborné dovednosti pro vstup na trh práce.

Za tímto účelem máme v naší instituci nejlepší tým profesionálů v oboru, který pomůže našim studentům získat správné dovednosti s pomocí našich technologických učebnic rozdělených do celé národní geografie. V těchto technologických prostorech budou naši studenti připravovat příslušné dovednosti na posílení dříve získaných teoretických znalostí.

A konečně, abychom splnili naše poslání, Instituto Tecnológico MasterD Online spolupracuje s nejdůležitějšími technologickými společnostmi v každém odvětví. Tato spolupráce pomůže našim studentům získat správné dovednosti a usnadnit jejich zařazení na trh práce.

metodologie

Technologický institut společnosti MasterD Online nabízí otevřený výcvik kvality, který je přizpůsoben potřebám našich studentů. Máme odborníky na všechny předměty, které studentům pomohou dosáhnout svého cíle prostřednictvím živých tříd, přednášek a workshopů tváří v tvář. Všechny osobní aktivity se budou provádět v každé technologické učebně, která je distribuována na celém území státu nebo v zařízeních našich spolupracujících firem. Nepochybně jsme zavázáni k praktickému a flexibilnímu školení pro každého, kdo chce rozšířit své profesní dovednosti.

Instituto Tecnológico MasterD Online má za cíl integrální analýzu instituce, která vyučuje kurzy, garantuje studium i vlastní Instituto Tecnológico MasterD Online . Za to Instituto Tecnológico MasterD Online akredituje úspěch následujících aspektů:

  • Institucionální bezúhonnost: ověřuje aspekty týkající se informací, přijímání, sazby a řízení procesů a služeb.
  • Správní odpovědnost: zajišťuje kvalitu právní situace, význam zařízení, osobní a finanční stabilitu instituce, její etické hodnoty a závazek k neustálému zlepšování.
  • Akademická kvalita: odkazuje se na kvalitu předmětů souvisejících s výukou, učením a službami. Jako žadatelská vzdělávací instituce dodržujeme postupy, které poskytují akademickou dokonalost. V tomto smyslu musíme ukázat, proč naše postupy zlepšují úspěšnost studentů a zvyšují očekávání výuky, učení, výzkumu a služeb. Tato dobrá práce vede cíle a poslání instituce. Stejně musíte prokázat kvalitu konkrétního kurzu, který chcete ověřit.

praktiky

Velmi důležitou součástí našeho vzdělávacího procesu je implementace dovedností získaných ve firmě. Za tímto účelem budou mít studenti v naší společnosti stáž. Pomáháme s více než 1 200 technologickými společnostmi, které s námi spolupracují na dosažení vašeho cíle.

Jakmile dokončíte své teoretické a praktické školení, začnete proces školení všech svých dovedností získaných během kurzu v reálné společnosti. Za tímto účelem a jako součást procesu odborné přípravy budeme spolupracovat, abychom se dozvěděli o pracovním trhu a jak vhodně řešit vkládání na pracovišti.

This school offers programs in:
  • španělština

Vidět Online Diplomas » Vidět Online Kurzy » Vidět Online Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diploma

FP Online Střední střední elektřina

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

S tímto elektrickým proudem Vám nabízíme možnost získání online, smíšených nebo vzdálených stupňů v FP Electricity a můžete se stát profesionálním elektrikářem. [+]

Název FP Elektřina

S tímto elektrickým proudem Vám nabízíme možnost získání online, smíšených nebo vzdálených stupňů v FP Electricity a můžete se stát profesionálním elektrikářem.

Středně pokročilý tréninkový cyklus v oblasti elektřiny vás připravuje tak, že po dokončení teoreticko-praktického obsahu můžete získat oficiální stupeň elektrických a automatických instalací tím, že se prezentujete bezplatným testům, které nezávislé komunity volají každý rok.

Technické profese jsou v dnešní době velmi žádané a získání oficiálního titulu středního stupně v elektřině je zárukou úspěchu.

Připravte průměrný stupeň elektřiny svým vlastním tempem, živými třídami, možnost praktických tříd v nejbližším centru a průběžné sledování, které se můžete vyvíjet profesionálně. Náš trénink je online nebo je kombinován, jak si vyberete.... [-]


Kurzy

Online kurs obnovitelných zdrojů energie

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Chcete pracovat v energetickém sektoru? Došlo ke změně energetického modelu, budeme žít transformace využívání energie, fosilní paliva budou odkládány, aby byly obsazeny technologiemi založenými na obnovitelných energiích. [+]

Obnovitelný trénink

Chcete pracovat v energetickém sektoru? Došlo ke změně energetického modelu, budeme žít transformace využívání energie, fosilní paliva budou odkládány, aby byly obsazeny technologiemi založenými na obnovitelných energiích.

Evropská unie chce v nadcházejících letech vytvořit více než jeden milion pracovních míst a jedna z těchto pozic může být vaše!

Díky těmto studiím v oblasti obnovitelných zdrojů energie se budete zabývat různými technologiemi obnovitelných zdrojů, seznámíte se s hlavními charakteristikami solárního panelu, provádět komplexní dimenzování a montáž obnovitelných zařízení.

S tímto druhem obnovitelných zdrojů se vytvoříte ve spolupráci s nejdůležitějšími společnostmi v oboru INGETEAM, ENDEF, FERROLI, BETSOLAR a budete mít příležitost navštívit semináře na místě a on-line, kde se seznámíte s jejich produkty a novinkami sektoru obnovitelné. Kromě toho vám nabízíme možnost, jakmile bude trénink ukončen, vykonávat pracovní stáže a stát se součástí výhradní výměny zaměstnání pro studenty.... [-]


Online kurz 3D tisku

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Chcete se naučit 3D tisk? Stále více zpráv nebo reportů se objevuje na úspěších 3D technologií v různých sektorech (průmyslových, technologických, zdravotních, atd.), Věci, které až do nedávné doby vypadaly jako sci-fi, jsou skutečné. [+]

Tréninkový kurz v 3D tisku

Chcete se naučit 3D tisk? Stále více zpráv nebo reportů se objevuje na úspěších 3D technologií v různých sektorech (průmyslových, technologických, zdravotních, atd.), Věci, které až do nedávné doby vypadaly jako sci-fi, jsou skutečné.

Z tohoto důvodu jsme vytvořili tento kurz 3D tisku, pomocí něhož se dozvíte všechny výhody této nové technologie a vy budete trénovány v oblasti designu, skenování a 3D tisku a 3D potiskování.

Díky tomuto kurzu 3D tiskáren budete vědět, které odvětví mají prospěch z této 3D technologie. Po jejich poznání můžete zvážit specializaci zejména na jednoho.

Díky tomuto školení v oblasti 3D tisku vás ponoříme do světa 3D technologií, abyste mohli trénovat se zárukami. Odvažujeme se říci, že čelíte jednomu z nejúplnějších kurzů 3D tisku na trhu, protože se zabývá všemi potřebnými oblastmi, aby se stal dobrým profesionálem.... [-]


Online kurz aplikací pro iPhone

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Naučte se programovat v prostředí iOS a připravte se na to, abyste se stali profesionály specializujícími se na vývoj aplikací pro iOS. Vývoj mobilních aplikací v posledních letech znamenal "boom" v oblasti vývoje počítačů a podnikání. Vědět, jak vyvíjet aplikace v prostředí Apple, je vstoupit do světa nejlépe oceňované a nejdůležitější společnosti na světě. [+]

Kursové aplikace pro iPhone

Chcete se naučit programování iOS a vytvářet aplikace a videohry pro iPhone, iPad, Apple Watch nebo Apple TV?

Naučte se programovat v prostředí iOS a připravte se na to, abyste se stali profesionály specializujícími se na vývoj aplikací pro iOS.

Vývoj mobilních aplikací v posledních letech znamenal "boom" v oblasti vývoje počítačů a podnikání. Vědět, jak vyvíjet aplikace v prostředí Apple, je vstoupit do světa nejlépe oceňované a nejdůležitější společnosti na světě.

Tento vývojový program aplikací pro iOS je plně aktualizován nejnovějšími verzemi a vydáními Apple. Operační systém IOS, Xcode jako vývojový nástroj a programovací jazyk Swift. Dozvíte se také, jak navrhnout z vašich aplikací pomocí nástroje Skica.... [-]


Online kurz automobilové mechaniky

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Tento kurz auto mechaniky vás připravuje k získání oficiálního titulu, osvědčení o profesionalitě při údržbě silových přenosových systémů a podvozků automobilových vozidel, které vás představí v procesech akreditace kompetencí, které sdružuje správa práce autonomních obcí , [+]

Chcete pracovat jako automobilový mechanik?

Tento kurz auto mechaniky vás připravuje k získání oficiálního titulu, osvědčení o profesionalitě při údržbě silových přenosových systémů a podvozků automobilových vozidel, které vás představí v procesech akreditace kompetencí, které sdružuje správa práce autonomních obcí ,

Kurz mechaniky automobilů vám nabízí možnost připravit si online prostřednictvím kampusu, kde budete mít u svého učitele veškerý materiál ve video kurzech a živých kurzech. Navíc budete mít možnost navštěvovat semináře a workshopy tváří v tvář v nejbližším středisku, kde můžete uplatnit vše, co jste se naučili.... [-]


Online kurz instalatéra elektroinstalace

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

S naším elektroinstalačním kurzem se seznámíte s montáží a údržbou elektrických instalací s nízkým napětím, abyste mohli pracovat jako profesionální elektrikáři. [+]

Elektrický kurz

S naším elektroinstalačním kurzem se seznámíte s montáží a údržbou elektrických instalací s nízkým napětím, abyste mohli pracovat jako profesionální elektrikáři.

Společnosti potřebují akreditované pracovníky v elektřině ke schválení elektroinstalací. S tímto elektrickým kurzem získáte teoretické a praktické znalosti, abyste se naučili jednu z nejžádanějších technických profesí a budete mít možnost získat odbornou licenci elektrikáře.

Můžete studovat elektřinu online nebo semipresecial v našich střediscích MasterD prostřednictvím živých tříd s vaším učitelem, učebních seminářů ve specializovaných učebnách a možností odborných stáží v podnicích v elektrotechnice, jako jsou například Electrigran a Prosegur.... [-]


Online kurz o energetické účinnosti

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Energetická certifikace a audity jsou dvěma odvětvími s nejvíce projekcí. V dnešní době musí být všechny budovy, které jsou postaveny a chtějí pronajmout nebo prodávat, mít energetický certifikát. [+]

Chcete být energetickým certifikátorem?

Energetická certifikace a audity jsou dvěma odvětvími s nejvíce projekcí. V dnešní době musí být všechny budovy, které jsou postaveny a chtějí pronajmout nebo prodávat, mít energetický certifikát.

Povinná povaha energetických auditů v některých budovách způsobuje nárůst pracovní činnosti v tomto působivém pracovním sektoru.

Díky tomuto kurzu energetické účinnosti se naučíte řídit všechny certifikační programy a celý proces, jak provést energetický audit.

Chcete-li konsolidovat své znalosti, budete moci dokončit školení jako energetického certifikátu, provádět plně podrobné praktické případy, energetickou certifikaci a jak provést audit od začátku do konce, konkrétně MasterD, společnost složená z více než 20 středisek.... [-]


Online kurz o fotovoltaické solární energii

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Fotovoltaická solární energie je základem, na kterém bude vybudován nový energetický model. Požadavek na kvalifikovaný profil, který je schopen realizovat tento typ instalace, je v současné době jedním z nejžádanějších. Vlastní spotřeba je realitou a celá Evropa již investuje, aby měli k této technologii přístup všichni občané EU. [+]

Chcete být instalátorem solárních panelů?

Fotovoltaická solární energie je základem, na kterém bude vybudován nový energetický model. Požadavek na kvalifikovaný profil, který je schopen realizovat tento typ instalace, je v současné době jedním z nejžádanějších. Vlastní spotřeba je realitou a celá Evropa již investuje, aby měli k této technologii přístup všichni občané EU.

V tomto kurzu fotovoltaických panelů se dozvíte, jak instalovat fotovoltaické solární panely, provést dimenzování, montáž a údržbu zařízení nebo jak vyřešit poruchy těchto zařízení.

Spolupracujeme na poskytování osobních a on-line seminářů s některými z nejlepších společností v oblasti energetiky, jako jsou Ingeteam, Endef nebo Ecomesh.... [-]


Online kurz programovatelných automatů

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Tento kurz programovatelných automatů je navržen tak, aby se každý, kdo má minimální znalosti o elektřině, mohl naučit programovat, navrhnout a integrovat automaty v automatizovaném systému. [+]

PLC kurzu se společností Siemens Automata

Přemýšleli jste někdy, jak funguje programovatelný automat? A jak můžete automatizovat proces? Pokud ano, je to váš kurz.

Tento kurz programovatelných automatů je navržen tak, aby se každý, kdo má minimální znalosti o elektřině, mohl naučit programovat, navrhnout a integrovat automaty v automatizovaném systému.

Naučíte se ovládat TIA Portal, nový software společnosti Siemens pro řízení automatizovaných prvků se zaměřením na automat S7-1200.

S pomocí našich specializovaných učitelů, živých tříd a praktických workshopů v nejbližším centru budete schopni být expertním programátorem automatu. Dále máme dohody s významnými společnostmi v průmyslovém odvětví, takže jakmile dokončíte programovací PLC, budete mít možnost vycvičit v podnicích.... [-]


Online kurz programování Android

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Tento program pro Android vám dává příležitost stát se profesionálním odborníkem v oblasti programování a vývoj aplikací pro Android, nejrozšířenější platformu pro mobilní zařízení na trhu a jednoho z nejžádanějších profilů na trhu práce. [+]

Naučte se plánovat v systému Android

Chcete vytvořit vlastní aplikace pro Android?

Tento program pro Android vám dává příležitost stát se profesionálním odborníkem v oblasti programování a vývoj aplikací pro Android, nejrozšířenější platformu pro mobilní zařízení na trhu a jednoho z nejžádanějších profilů na trhu práce.

Díky tomuto kurzu Android se naučíte, jak zvládnout prostředí aplikace Android Studio a dozvědět se o nejnovějším vývoji aplikací Android. Navíc můžete vytvořit svou vlastní aplikaci pro Android a my vám ukážeme, jak ji můžete publikovat v Google Play.

Připravte si tento trénink v aplikacích pro Android, svým vlastním tempem, s online školním areálem, živými kurzy s učitelem a videoklasy, a to vše se můžete stát vývojářem aplikací pro Android.... [-]


Online kurz průmyslové elektřiny

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

S průběhem průmyslové elektřiny získáte teoreticko-praktické znalosti, které potřebujete k práci v oblasti montáže a údržby elektrických a automatických instalací. [+]

Studium průmyslové elektřiny

S průběhem průmyslové elektřiny získáte teoreticko-praktické znalosti, které potřebujete k práci v oblasti montáže a údržby elektrických a automatických instalací.

Připravte si tento kurz v průmyslové elektřině svým vlastním tempem, pomocí online nebo kombinované metodiky s praktickými workshopy ve vašem centru MasterD a video kurzů. Navíc, jakmile dokončíte svůj elektrický trénink v oblasti elektroenergetiky, budete mít možnost stačit se v partnerských společnostech a být součástí našeho exkluzivního pracovního týmu pro studenty.

To vše se zárukou spolupráce SIEMENS za celé vydání školení v oblasti automatizačních produktů a pohonů.... [-]


Online kurzy programování webových stránek

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Tento kurz webového programování vám umožní naučit se vytvářet webové portály a naučíte se programovat v jazyce PHP, jazyce HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX atd. Navíc je zdarma zahrnut úvodní kurz v programovacím jazyce Pythonu , což vám pomůže lépe pochopit metodologický základ programování obecně. [+]

Naučte se naplánovat webové stránky

Chtěli byste se profesionálně věnovat programování webových stránek?

V současné době je odborný webový programátor jednou z nejpopulárnějších profesí firem po celém světě díky velkému pokroku a zavedení webových stránek ve všech typech zařízení, od mobilních telefonů až po osobní počítače.

Tento kurz webového programování vám umožní naučit se vytvářet webové portály a naučíte se programovat v jazyce PHP, jazyce HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX atd. Navíc je zdarma zahrnut úvodní kurz v programovacím jazyce Pythonu , což vám pomůže lépe pochopit metodologický základ programování obecně.... [-]


Online programovací program pro mobilní aplikace

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

V průběhu mobilních aplikací se dozvíte dva nejdůležitější programovací jazyky, jako jsou Java a Swift, s nimiž budete rozvíjet své multiplatformní aplikace. [+]

Kurz mobilních aplikací

Chcete se dozvědět, jak vytvořit vlastní aplikace pro dvě nejdůležitější platformy na trhu?

Pomocí tohoto kurzu pro programování mobilních aplikací můžete vytvářet aplikace pro mobilní telefony Android a iPhone.

V průběhu mobilních aplikací se dozvíte dva nejdůležitější programovací jazyky, jako jsou Java a Swift, s nimiž budete rozvíjet své multiplatformní aplikace.

Budeme vás trénovat, abyste se stali skutečným profesionálním vývojářem mobilních aplikací, dnes jedním z nejžádanějších pracovních míst.

Navíc s tímto kurzem vytváření mobilních aplikací budete také mít živé kurzy s odbornými učiteli, s nimiž doplníte své školení s dalšími znalostmi a dovednostmi, které získáte během kurzu.... [-]


Onlne pokročilý kurz v mobilních aplikacích

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Díky tomuto kurzu pro vývoj mobilních aplikací se naučíte, jak vytvořit mobilní aplikace pro Android nebo iPhone. Vedle studia Android a iOs programování, tento kurz mobilní aplikace zahrnuje školení v JAVA, programovací jazyk potřebný pro vaše pokročilé znalosti a stát se odborníkem v oblasti programování mobilních aplikací. [+]

Jak vytvořit aplikaci

Chcete se dozvědět, jak vytvořit aplikaci pro mobilní zařízení Android a iPhone? Chtěli byste vstoupit na svět prosperující trh?

A jakmile jste vytvořili, chcete využít své aplikace a vydělávat s nimi?

Tento pokročilý kurz v mobilních aplikacích vás připravuje na vstup do světa vývoje aplikací a vytváření řešení pro mobilní platformy Android a IOS (iPad, iPhone a iPod Touch).

Díky tomuto kurzu pro vývoj mobilních aplikací se naučíte, jak vytvořit mobilní aplikace pro Android nebo iPhone. Vedle studia Android a iOs programování, tento kurz mobilní aplikace zahrnuje školení v JAVA, programovací jazyk potřebný pro vaše pokročilé znalosti a stát se odborníkem v oblasti programování mobilních aplikací.... [-]


Počítačové opravné kurzy online

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Tento kurz údržby a opravy počítačů vás připravuje k získání oficiální certifikace Asociace počítačových techniků (ATI) v části "Bezpečnost a spolupráce na internetu". [+]

Studium oprav a údržby počítačů

Chcete se stát technikem opravy výpočetní techniky? Chcete propagovat svůj profesionální profil s oficiálními certifikáty počítače? Znáte svět 3D tisku?

Tento kurz údržby a opravy počítačů vás připravuje k získání oficiální certifikace Asociace počítačových techniků (ATI) v části "Bezpečnost a spolupráce na internetu".

V dnešní době je zásadní mít úspěšnou profesionální certifikaci, která by mohla poskytnout záruku na pracovní pohovory.

Zajistěte montáž a opravy jakéhokoli počítače bez ohledu na vaši technologii a učit se provádět opravy s přihlédnutím k bezpečnosti počítačů a online spolupráci pomocí nástrojů vzdáleného přístupu na internetu.... [-]


Průběh průmyslové automatizace

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Díky tomuto kurzu průmyslové automatizace se naučíte zvládnout hlavní nástroje potřebné pro automatizaci: automaty, průmyslové komunikace a obrazovky SCADA. Budete připraveni kontrolovat výrobu a sledovat ji, najít nedostatky a vědět, jak navrhnout, konfigurovat a používat průmyslové komunikační sítě. [+]

Studium průmyslové automatizace

Současné odvětví má tendenci k úplné automatizaci všech svých procesů v tzv. Industry 4.0. Chcete být součástí této změny?

Díky tomuto kurzu průmyslové automatizace se naučíte zvládnout hlavní nástroje potřebné pro automatizaci: automaty, průmyslové komunikace a obrazovky SCADA. Budete připraveni kontrolovat výrobu a sledovat ji, najít nedostatky a vědět, jak navrhnout, konfigurovat a používat průmyslové komunikační sítě.

Jedním z nástrojů pro výuku v oblasti automatizace a robotiky bude TIA Portal, nový software společnosti Siemens.

S pomocí našich odborných učitelů, živých tříd, praktických tříd v nejbližším centru a všech navržených cvičení se budete moci stát opravdovým profesionálem v tomto odvětví.... [-]


Průběh průmyslové údržby

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Pomocí tohoto kurzu se dozvíte o hlavních tématech, které pracují v oblasti průmyslové údržby: automatizace, automaty, mechanika, hydraulika a získáte veškeré teoretické a praktické znalosti, které vám pomohou pokročit ve Vaší profesionální kariéře. [+]

Průmyslová údržba

Průmysl potřebuje specializovaný personál pro údržbu.

Tento průběh průmyslové údržby je přizpůsoben potřebám trhu práce v průmyslovém odvětví.

S tímto kurzem se dozvíte o hlavních tématech, které pracují v oblasti průmyslové údržby: automatismy, automaty, mechanika, hydraulika ... a získáte všechny teoretické a praktické znalosti, které vám pomohou rozvíjet svou profesní dráhu.

Vyberte si, jak chcete studovat kurz v on-line nebo smíšené průmyslové údržbě s praktickými workshopy v našich centrech, video lekcí a živými třídami s vaším učitelem. To vše ve spolupráci se společností Siemens pro školení v automatizačních produktech a pohonech.... [-]


Magistr

Online magistr v oblasti obnovitelných zdrojů energie

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Mistr v obnovitelných zdrojích vyučuje Technologický institut Masterd a podílí se na něm významné společnosti v oboru, jako je Endef nebo Ingeteam, s cílem připravit vás s nejlepšími odborníky a stát se skvělým odborným znalcem v oblasti obnovitelných zdrojů energie. [+]

Studie v oblasti obnovitelných energií

Tento magisterský titul v oblasti obnovitelných zdrojů energie je diplomem z Rey Juan Carlos veřejné univerzity v Madridu a trvá 1500 hodin (60 ECTS).

Mistr v obnovitelných zdrojích vyučuje Technologický institut Masterd a podílí se na něm významné společnosti v oboru, jako je Endef nebo Ingeteam, s cílem připravit vás s nejlepšími odborníky a stát se skvělým odborným znalcem v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Tímto školením v oblasti obnovitelných energií se naučíte vše, co souvisí s obnovitelnými energiemi: solární, fotovoltaická, větrná, biomasa, hydraulika, stejně jako automatizace těchto systémů.... [-]


Online Master v průmyslových údržbě

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Průmyslová údržba je odvětví, ve kterém se mnoho materiálů shromažďuje s tím, co musí být dobrým specialistou v oblasti elektřiny, automatizace, řízení, hydrauliky, stejně jako v současných technologiích inovací, tj. Průmyslu 4.0, s nímž zajistíte přidanou hodnotu na trhu práce. [+]

Stupeň průmyslové údržby

Mistr v průmyslové údržbě je titul z veřejné univerzity Rey Juan Carlos z Madridu. Tento magisterský titul trvá 1500 hodin (60 ECTS).

Průmyslová údržba je odvětví, ve kterém se mnoho materiálů shromažďuje s tím, co musí být dobrým specialistou v oblasti elektřiny, automatizace, řízení, hydrauliky ..., stejně jako v současných inovačních technologiích, které jsou průmyslem 4.0, s že zajistíte přidanou hodnotu na trhu práce.

Chcete-li se stát odborníkem a získat titul, který jej podporuje, s majitelem v oblasti průmyslové údržby jej můžete získat.

Prostřednictvím našeho personalizovaného a kvalitního systému s živými třídami vám umožní provádět praktické kurzy v nejbližším centru a průběžné sledování vám umožní profesionálně se vyvíjet.... [-]


Onlne magistr v průmyslové automatizaci

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Chcete získat znalosti, abyste se mohli stát profesionálem v tomto odvětví? V tomto úplném oboru v oblasti průmyslové automatizace najdete vše, co potřebujete k plnění úkolů nejnovějšími technologiemi v oblasti robotiky spolupráce, 3D tisku, velkých dat a dronů. [+]

Chcete studovat průmyslovou automatizaci?

Mistr v průmyslové automatizaci je titul z veřejné univerzity v Rey Juan Carlos v Madridu. Tento magisterský titul trvá 1500 hodin (60 ECTS).

Chcete získat znalosti, abyste se mohli stát profesionálem v tomto odvětví? V tomto úplném oboru v oblasti průmyslové automatizace najdete vše, co potřebujete k plnění úkolů nejnovějšími technologiemi v oblasti robotiky spolupráce, 3D tisku, velkých dat a dronů.

V současné době v průmyslovém sektoru potřebují lidé připraveni řídit výrobní činnosti, údržbu, konfiguraci a programování s těmito znalostmi.

Automatizace je klíčovým faktorem, aby se průmysl stal zastaralým. Profesionálové s těmito znalostmi jsou široce požadováni.... [-]


Onlne Master v energetické účinnosti

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Alicante

Obnovitelná energie a energetická účinnost jsou dvě technologie, které se nazývají budoucností energetického sektoru na celém světě a které se vzájemně nerozumí. Budovy, jak je známe, se v blízké budoucnosti radikálně změní, nové budovy jsou vyzývány k tomu, aby spotřebovaly jen málo energie a malé množství, které spotřebovávají, pocházejí z obnovitelných zdrojů. Stavby, které jsou již postaveny, budou muset přijmout úsporná opatření a dodržovat předpisy, které vyžadují certifikaci a audit budov. [+]

Studie v oblasti energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů

Tento magisterský studijní program v oblasti energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů energie je diplomem z veřejné univerzity Rey Juan Carlos v Madridu s trváním 1500 hodin (60 ECTS).

Obnovitelná energie a energetická účinnost jsou dvě technologie, které se nazývají budoucností energetického sektoru na celém světě a které se vzájemně nerozumí.

Budovy, jak je známe, se v blízké budoucnosti radikálně změní, nové budovy jsou vyzývány k tomu, aby spotřebovaly jen málo energie a malé množství, které spotřebovávají, pocházejí z obnovitelných zdrojů. Stavby, které jsou již postaveny, budou muset přijmout úsporná opatření a dodržovat předpisy, které vyžadují certifikaci a audit budov.... [-]