Přečtěte si oficiální popis

El Institute of Visual Arts Je to soukromá instituce, která od roku 1994 se zaměřuje na specializované oblasti grafického designu, multimediální tvorby, rozvoj komunikace pro webové a pohybové grafické přípravy.

mise

Při formování studenta se snaží kombinovat technické a koncepční znalosti z různých oblastí. Teoretická i praktická metoda umožňuje studentům postupovat vytvářením cvičení, které umožňují přizpůsobit teorii učil dříve a předpokládají profesionální pracovní procesy.

CÍLE

Hlavními cíli tohoto centra jsou:

  1. Vlakové studenti správně aktualizován v oblastech souvisejících s grafickým designem, pohyblivé grafiky a vývoj webových aplikací komunikačního obsahu.
Vyškolit studenty v režimu rozvoj odborných prací. Naše výuka je založena na pokroku v poznání různých oblastí prostřednictvím realizace v briefingu.

Zvýšit kreativitu a rozvoj uměleckých schopností studenta. Podporujeme osobní iniciativu a inovativní profesionální přístup.

Tyto cíle jsou provedeny v různých vzdělávacích programů, které nabízejí centra: Kariéra ve výtvarném umění, Master of Arts and Communication, mistra v grafickém designu nebo Master in multimédií a internetu, stejně jako různé odborné kurzy v grafickém designu, web Grafický design, fotografie a digitální video, typografický design, grafický design, Editorial design, Obalový design ...

Programy se vyučují na:
španělština

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Instituto Artes Visuales

Design Mistr Graphic je specializovaný program absolventa, který se zabývá především praktické oblasti grafického designu: základy design, marketing, corporate identity, ... [+]

Master in Digital Graphic Design postgraduální vzdělávání je určen pro ty, kteří chtějí odborné znalosti z oblasti grafického designu, a to jak profesionální nástroje a teoretické koncepty, že každý designér musí zvládnout.

Design Mistr Graphic je specializovaný program absolventa, který se zabývá především praktické oblasti grafického designu: základy design, marketing, corporate identity, pre-press zásad nebo různé typy úloh, které potřebujete vědět, aby designer -aplicaciones- a základní softwarové nástroje pro profesní rozvoj.

Vývoj produktů a služeb se dramaticky rozrostla, nutit je, aby navzájem konkurují zaujmout místo na trhu. To je v této době, kdy je reklama, a to vývoj v oblasti grafického designu jako strategického způsob, jak komunikovat, přilákat a zvítězilo v boji proti konkurentům. Jak některé informace se přenáší je velmi důležité přesvědčit, přesvědčivé, a dokonce manipulovat s velkou část společnosti významného prvku.... [-]

Španělsko Spain Online
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
Kombinované
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Instituto Artes Visuales

Na UCAM magisterský titul v oboru umění a komunikace je vlastní název Katolické univerzity San Antonio Murcia (UCAM) v grafické a Web Design orientovaný na všechny ty, kt ... [+]

The UCAM vlastní magisterský titul v oboru umění a komunikace je samostatný název Katolické univerzity San Antonio Murcia (UCAM) v Grafický design a Web orientované každého, kdo chce získat vysokoškolské vzdělání v oblasti digitální komunikace.

Rozdělen do dvou odlišných této první oblasti je zcela věnován poznání koncepčních a praktických oblastí, které každý návrhář by měl vědět, jak se podaří začlenit do ateliéru nebo návrhu agentury: reklama, plakáty, katalogy, letáky, billboardy, digitální retušování, rozvojových logomarca a firemní identity.

Druhá oblast se zaměřuje na překlad těchto poznatků k Internetu. Opírat práce na realizaci internetových projektů založených na standardech student zná hlavní web design jazyky jako HTML a CSS, UI-UX, základy reagujících designu nebo WordPress.... [-]

Španělsko Spain Online
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
Kombinované
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Instituto Artes Visuales

Tréninkový plán se zaměřuje na překlad těchto poznatků k Internetu. Opírat pracovat na realizaci projektů založených na webových standardech. Student zná hlavní web desig ... [+]

Magisterský titul v samotném Web Design UCAM je samostatný název Katolické univerzity San Antonio Murcia (UCAM) zaměřené na všechny ty, kteří chtějí získat vysokoškolské vzdělání v oblasti digitální komunikace.

Tréninkový plán se zaměřuje na překlad těchto poznatků k Internetu. Opírat pracovat na realizaci projektů založených na webových standardech. Student zná hlavní web design jazyky jako HTML a CSS, UI-UX, základy reagujících designu nebo WordPress.

Student má přístup k web hosting pro vaše testy s ftp přístupu, databáze MySQL, WordPress a technickou podporu.

Případně student obdržet jako akademický materiál a po dobu svého výcviku licence Creative Cloud.... [-]

Španělsko Spain Online
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
Kombinované
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině

cav-ucam-sound

Máster Diseño Gráfico