Instituto Artes Visuales

Úvod

Read the Official Description

El Institute of Visual Arts Je to soukromá instituce, která od roku 1994 se zaměřuje na specializované oblasti grafického designu, multimediální tvorby, rozvoj komunikace pro webové a pohybové grafické přípravy.

mise

Při formování studenta se snaží kombinovat technické a koncepční znalosti z různých oblastí. Teoretická i praktická metoda umožňuje studentům postupovat vytvářením cvičení, které umožňují přizpůsobit teorii učil dříve a předpokládají profesionální pracovní procesy.

CÍLE

Hlavními cíli tohoto centra jsou:

  1. Vlakové studenti správně aktualizován v oblastech souvisejících s grafickým designem, pohyblivé grafiky a vývoj webových aplikací komunikačního obsahu.
Vyškolit studenty v režimu rozvoj odborných prací. Naše výuka je založena na pokroku v poznání různých oblastí prostřednictvím realizace v briefingu.

Zvýšit kreativitu a rozvoj uměleckých schopností studenta. Podporujeme osobní iniciativu a inovativní profesionální přístup.

Tyto cíle jsou provedeny v různých vzdělávacích programů, které nabízejí centra: Kariéra ve výtvarném umění, Master of Arts and Communication, mistra v grafickém designu nebo Master in multimédií a internetu, stejně jako různé odborné kurzy v grafickém designu, web Grafický design, fotografie a digitální video, typografický design, grafický design, Editorial design, Obalový design ...

This school offers programs in:
  • španělština

Vidět Online Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master grafický design

Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíců Přihlašování započato Španělsko Spain Online + 1 více

Design Mistr Graphic je specializovaný program absolventa, který se zabývá především praktické oblasti grafického designu: základy design, marketing, corporate identity, pre-press zásad nebo různé typy úloh, které potřebujete vědět, aby designer -aplicaciones- a základní softwarové nástroje pro profesní rozvoj. [+]

Master in Digital Graphic Design postgraduální vzdělávání je určen pro ty, kteří chtějí odborné znalosti z oblasti grafického designu, a to jak profesionální nástroje a teoretické koncepty, že každý designér musí zvládnout.

Design Mistr Graphic je specializovaný program absolventa, který se zabývá především praktické oblasti grafického designu: základy design, marketing, corporate identity, pre-press zásad nebo různé typy úloh, které potřebujete vědět, aby designer -aplicaciones- a základní softwarové nástroje pro profesní rozvoj.

Vývoj produktů a služeb se dramaticky rozrostla, nutit je, aby navzájem konkurují zaujmout místo na trhu. To je v této době, kdy je reklama, a to vývoj v oblasti grafického designu jako strategického způsob, jak komunikovat, přilákat a zvítězilo v boji proti konkurentům. Jak některé informace se přenáší je velmi důležité přesvědčit, přesvědčivé, a dokonce manipulovat s velkou část společnosti významného prvku.... [-]


Master umění a komunikace

Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíců Přihlašování započato Španělsko Spain Online + 1 více

Na UCAM magisterský titul v oboru umění a komunikace je vlastní název Katolické univerzity San Antonio Murcia (UCAM) v grafické a Web Design orientovaný na všechny ty, kteří chtějí získat vysokoškolské vzdělání v oboru komunikace tuto oblast digitální. [+]

The UCAM vlastní magisterský titul v oboru umění a komunikace je samostatný název Katolické univerzity San Antonio Murcia (UCAM) v Grafický design a Web orientované každého, kdo chce získat vysokoškolské vzdělání v oblasti digitální komunikace.

Rozdělen do dvou odlišných této první oblasti je zcela věnován poznání koncepčních a praktických oblastí, které každý návrhář by měl vědět, jak se podaří začlenit do ateliéru nebo návrhu agentury: reklama, plakáty, katalogy, letáky, billboardy, digitální retušování, rozvojových logomarca a firemní identity.

Druhá oblast se zaměřuje na překlad těchto poznatků k Internetu. Opírat práce na realizaci internetových projektů založených na standardech student zná hlavní web design jazyky jako HTML a CSS, UI-UX, základy reagujících designu nebo WordPress.... [-]


Master web design

Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíců Přihlašování započato Španělsko Spain Online + 1 více

Tréninkový plán se zaměřuje na překlad těchto poznatků k Internetu. Opírat pracovat na realizaci projektů založených na webových standardech. Student zná hlavní web design jazyky jako HTML a CSS, UI-UX, základy reagujících designu nebo WordPress. [+]

Magisterský titul v samotném Web Design UCAM je samostatný název Katolické univerzity San Antonio Murcia (UCAM) zaměřené na všechny ty, kteří chtějí získat vysokoškolské vzdělání v oblasti digitální komunikace.

Tréninkový plán se zaměřuje na překlad těchto poznatků k Internetu. Opírat pracovat na realizaci projektů založených na webových standardech. Student zná hlavní web design jazyky jako HTML a CSS, UI-UX, základy reagujících designu nebo WordPress.

Student má přístup k web hosting pro vaše testy s ftp přístupu, databáze MySQL, WordPress a technickou podporu.

Případně student obdržet jako akademický materiál a po dobu svého výcviku licence Creative Cloud.... [-]


Videos

cav-ucam-sound

Máster Diseño Gráfico