GBSB Global Business School - Online programs

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

GBSB Global Business School je první obchodní škola ve Španělsku se zaměřením na svět. Obchodní škola byla v Evropě v žebříčku Newsweek Magazine v prosinci 2012 zařazena na 1. místo v Evropě a v prosinci 2012 byla časopisem Newsweek oceněna jako leader v globálním vzdělávání. GBSB Global Business School (GBSB Global) je vzdělávací organizace vytvořená za účelem zpochybnění nové ekonomické situace. okolnosti a měnící se doby. GBSB Global je jedinou absolventskou školou ve Španělsku, která byla přizvána k účasti na soutěži o mezinárodní obchodní etiku v Kalifornii, spolu s univerzitami jako Oxford, INSEAD, Kalifornská univerzita - Irvine atd., Kde se její studenti stali finalisty a získali první místo v soutěži, čímž se dosáhne mezinárodního uznání kvality vzdělávání poskytovaného na GBSB Global Business School.

GBSB Global Business School nabízí obchodní programy, které povzbuzují, rozvíjejí a rozvíjejí inovativní potenciál, který mají naši studenti. GBSB Global Business School je vzdělávací instituce, která oslavuje rozmanitost na každé úrovni procesu učení prostřednictvím inkluzivity, empatie a internacionalismu. GBSB Global Business School je místem, kde mohou studenti růst profesionálně i osobně, získávat nové znalosti a dovednosti, rozvíjet svou síť a rozvíjet svou kulturní a emoční inteligenci. Studium na GBSB Global je zážitek měnící život. www.masterstudies.com

Globální základní hodnoty GBSB

 • Globální rozmanitost Studenti z 85 zemí a fakulty z 20 zemí
 • Zaměřte se na inovace Z učebních metod, učebních osnov a workshopů až po plně digitalizované vzdělávací prostředí jsme všichni o inovaci a náročném status quo
 • Možnosti zaměstnatelnosti a rozvoje kariéry Praktické znalosti a dovednosti, kariérové poradenství a individuální koučinková sezení

Uznaný jako Global MBA Tier One Ranking a # 11 Online MBA v časopise CEO

Proč GBSB Global?

 • Jediná obchodní škola ve Španělsku s mezinárodní akreditací od ASIC
 • Akreditováno Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP), USA
 • Oficiální School Showcase společnosti Microsoft
 • Oficiální člen Evropské rady pro obchodní vzdělávání (ECBE)
 • První a jediná oficiální škola Microsoft ve Španělsku, akreditovaná společností Microsoft jako lídr v oblasti digitálního vzdělávání, poskytuje studentům nejmodernější výukové zkušenosti od prvního dne
 • Jediná obchodní škola v Barceloně a Madridu se statusem ACCA Computer Based Examination Center a má status Silver Learning Partner
 • MYBS (Mind Your Own Business School) byla natočena jako jedna z nejlepších obchodních škol v Evropě.
 • Repetitivní vítěz soutěže Mezinárodní obchodní etika v USA
 • Časopis Newsweek uznává jako vůdce v globálním vzdělávání
 • Na prvním místě v Evropě v Průvodci školami udržitelnosti

GBSB Global Business School je považována za jednu z nejinovativnějších obchodních škol v Evropě, kde kurikulum odráží současnou tržní poptávku. Je to také jediná obchodní škola ve Španělsku, která vyučuje regionální studia jako „Podnikání v Africe“, „Podnikání v Latinské Americe“ atd. Studentská organizace je velmi mezinárodní a zastupuje více než 85 různých národností. Škola má strategické partnery v USA, Velké Británii a Švýcarsku, které zaručují flexibilní mobilitu studentů a fakult.

GBSB Global Business School je akreditována Akreditační službou pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity (ASIC) - uznána britskou domácí kanceláří a schválena Ofstedem, Radou pro akreditaci vysokého školství. GBSB Global je členem Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP), USA. Společnost GBSB Global uznala společnost Microsoft v roce 2017 jako první a jedinou oficiální školu Microsoft Showcase School ve Španělsku. GBSB Global udělala vynikající pokroky v oblasti zkušeností s digitálními učebnami, transformovala výukové prostředí studentů a zmocnila je nástroji, které jdou daleko. V listopadu 2013 byla navíc GBSB Global Business School nabídnuta, aby se stala oficiálním akademickým partnerem Evropské komise během Evropských rozvojových dnů, předního fóra o světové politice a rozvoji. Opět to byla jediná obchodní škola ze Španělska, která dosáhla této hodnoty spolu s 20 nejlepšími univerzitami z celého světa.

Studium na GBSB Global nabízí:

 • Unikátní průmyslové návštěvy nadnárodních společností ve vašem oboru
 • Microsoft 365 Education nabízí bezkonkurenční digitální prostředí pro výuku a učení
 • Studium dalších cizích jazyků
 • Asistence při rozvoji kariéry a poradenství a nabídky stáží po celém světě
 • Přístup k univerzitní poradenské společnosti pro zahájení podnikání
 • Evropský magisterský titul s 60 kredity ECTS uznanými Boloňským procesem vysokoškolského vzdělávání
 • Setkání s vedoucími pracovníky různých společností, kteří přicházejí do školy jako hostující řečníci
 • Třídy s profesory s rozsáhlými pracovními zkušenostmi
 • Globální studijní cesty do Organizace spojených národů, Světové obchodní organizace a dalších důležitých organizací s možností zajištění stáží
 • Inovativní vzdělávací přístup zdůrazňující praktické znalosti

137151_137144_logo.jpg

GBSB Global Business School ocenila globální obchodní akreditaci od ACBSP

Jsme hrdí, že se s vámi můžeme podělit o to, že 28. května 2020 udělila Akreditační rada pro obchodní školy a programy (ACBSP) společnosti GBSB Global globální obchodní akreditaci svých obchodních programů. GBSB Global Business School je poctěna a hrdá na to, že je součástí komunity institucí poskytujících přední obchodní vzdělání po celém světě.

ACBSP je předním akreditačním sdružením pro podnikatelské vzdělávání a jedním z nejuznávanějších jmen v oblasti vysokoškolského podnikání na světě - v současné době akredituje obchodní programy v téměř 1 200 kampusech v 63 zemích a je známo, že má nejvyšší standardy excelence v akreditaci.

Akreditace ACBSP hodnotí aspekty vedení, strategické plánování, vztahy se zúčastněnými stranami, kvalitu akademických programů, pověření fakulty a podporu vzdělávání. Akreditace ACBSP potvrzuje, že procesy výuky a učení v rámci obchodních programů nabízených prostřednictvím GBSB Global Business School splňují vzdělávací standardy stanovené ACBSP.

Akreditační výhody ACBSP pro budoucí studenty

Akreditace od ACBSP slouží jako svědectví všem potenciálním studentům, kteří se chtějí ucházet o studium na GBSB Global Business School. Díky tomu si mohou být všichni budoucí studenti GBSB Global jisti, že škola samotná a všechny její vzdělávací programy byly pečlivě zvažovány a hodnoceny podle různých kategorií.

GBSB Global bylo uznáno, že poskytuje svým studentům vysoce kvalifikovaný orgán fakulty , silné akademické osnovy a různá vzdělávací partnerství s jinými institucemi. GBSB Global bylo rovněž hodnoceno, že má po celou dobu podnikových studií a po ukončení studia silný systém podpory vzdělávání .

Výhody akreditace ACBSP pro globální studenty a absolventy GBSB

 • Jednodušší převod kreditů: akreditace ACBSP usnadňuje proces přenosu kreditů získaných titulů. Protože tyto kredity jsou častěji přijímány jinými institucemi, je pro studenty a absolventy GBSB Global jednodušší provádět pokročilé tituly nebo jiné kurzy a později je převádět.
 • Pracovní příležitosti: Akreditační standardy ACBSP jsou vysoce cenné u zaměstnavatelů, licenčních orgánů a regulačních agentur. Studium na GBSB Global otevírá zpravodajské dveře a profesionální příležitosti po celém světě. Absolvování a získání obchodního titulu na instituci schválené ACBSP usnadňuje nalezení zaměstnání po ukončení studia.
 • Členství a připojení: Obchodní školy uznávané ACBSP jsou součástí globální vzdělávací sítě. Tato síť poskytuje studentům a absolventům GBSB Global přístup k různým výzkumným a výměnným programům a příležitostem ke kulturnímu obohacení.

Místa

Španělsko online

Adresa, 1. řádek
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179
Barcelona

08011 Španělsko online, Španělsko

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Carrer d'Aragó,179
08011 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Madrid

Adresa, 1. řádek
28039 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Programy