EUSchool European School of Leadership

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč zvolit EUschool?

Pokud hledáte školení, flexibilní, online, ale s živými virtuálními třídami, s možností mezinárodního osobního týdne, s osobním pokračováním, které je součástí vybrané skupiny odborníků mezinárodního původu, s praktickým a okamžitým aplikačním školením ve vašem profesionální výkon, vyučovaný uznávanými odborníky as dobrým vztahem kvality a ceny, EUschool je vaší volbou.118766_ImagenEUschool.jpg

Kdo jsme

Jsme tým profesionálů s dlouhou kariérou, vášnivý pro školení, s jasným povoláním předávat naše zkušenosti a praktické znalosti dalším profesionálům, kteří mají zájem získat schopnost vést a vést zodpovědnosti ve svých společnostech, aby se mohli profesionálně propagovat. nebo rozvíjet svůj vlastní podnikatelský nápad. Naše motto je: „Školení od profesionála k profesionálu“ .

Evropská škola vedení

EUSchool je obchodní škola se sídlem v Madridu, jejímž cílem je nabízet kvalitní mezinárodní školení za přijatelné ceny. Naši studenti si nás vybírají, protože mají:

  • Vynikající kvalita vztahu s cenou .
  • Malé skupiny s velmi personalizovaným sledováním.
  • Tým vysoce uznávaných profesorů v jejich profesionálním výkonu.
  • Plně praktický výcvik, okamžité uplatnění ve svých profesích.
  • Režim kombinovaného učení kombinovaný s dálkovými kurzy s krátkou dobou v Madridu (1 nebo 2 týdny).
  • Mezinárodní skupiny odborníků, kteří jsou obohaceni ve svém tréninkovém procesu.

118589_fondo-2.png

Umístění

Dvě kanceláře Euschool se nacházejí v okrese Salamanca, považovaném za nejexkluzivnější oblast města, a pár metrů od Castellany, hlavní finanční čtvrti Madridu, poblíž stadionu Santiago Bernabéu.

vybavení

EUSchool má pohodlné a funkční vybavení, které zdůrazňuje kondici učeben, kde se vyučují osobní setkání.

Učitelský personál

Nejcennějším přínosem, který má EUSchool, je tým školitelů s dlouhou profesionální kariérou. Jejich pobyt ve škole, který byl vybrán s velkou přísností, podléhá vynikajícím výsledkům v průzkumu spokojenosti, na který studenti reagují.

hodnoty

V EUSchool nejprve vytváříme rodinu, kde rosteme profesionálně, ale také osobně. Vytváříme velmi úzké vazby mezi všemi členy a neustále komunikujeme a pomáháme si.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
C/ Diego de León, Nº, 47 / Av. Brasil, Nº, 6
28006 Madrid, Madridské společenství, Španělsko