ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Obchodní a manažerská škola

ENyD Business and Management School je vzdělávací instituce specializovaná na postgraduální vzdělávání, jejímž hlavním cílem je usnadnit získávání klíčových kompetencí požadovaných profesními profily prostřednictvím 100% praktické metodiky použitelné v pracovním prostředí od prvního dne

Téměř 20 let zkušeností se více než 40 000 studentů z 50 různých národností rozhodlo důvěřovat pedagogickému modelu ENyD, který schválila Evropská univerzita Miguela de Cervantese. Mezi jeho studijní obory patří: obchodní management, digitální marketing, účetnictví a finance, obchodní poradenství, obchodní management, správa velkých dat nebo talentů, možnost volby mezi různými úrovněmi vzdělávání, jako jsou specializované univerzitní kurzy, magisterské programy nebo oficiální MBA.

132929_SocialMedia_09_web.jpg

Podniková a manažerská škola ENyD má online školení, které umožňuje studentům větší kompatibilitu mezi jejich akademickým a pracovním životem; jít na virtuální třídy, přistupovat ke 100% aktualizovaným manuálům, řešit interaktivní cvičení atd. Počítání za to s pomocí specializovaných lektorů a profesionálních koordinátorů vždy připraveno odpovědět na jakékoli otázky.

ENyD dále nabízí finanční pomoc a stipendia na usnadnění přístupu ke kvalitnímu školení. Pokud jde o přístup na trh práce, obchodní a manažerská škola nabízí svým studentům kompletní služby v oblasti zaměstnání a stáže s dohodami s více než 2 000 společnostmi.

ENyD Facebook: https://www.facebook.com/Escueladenegociosydireccion

Twitter ENyD: https://twitter.com/EscueladeNyD

Linkedin ENyD: https://www.linkedin.com/uas/login?session_redirect=https%3A%2F%2Fwww.linkedin.com%2Fschool%2F15142988%2Fadmin%2F

Youtube ENyD: https://www.youtube.com/channel/UC0MOAXvGIeAoICCwjuXgaGA

Business Review ENyD: https://br.escueladenegociosydireccion.com/

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
ENyD Madrid
Calle Mauricio Legendre 33B 28046 MADRID

Madrid, Madridské společenství, Španělsko