EDIX

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme EDIX , institut digitálních odborníků EDIX . Narodili jsme se, abychom školili digitální pracovníky, které dnes společnosti potřebují.

Profesionální revoluce je tady

Jsme společností skupiny Proeduca Group, světového lídra v online školení ve španělštině a propagátora UNIR, univerzity na internetu.

S digitalizací žijeme v době změn, které na nikoho nečekají. Příležitosti jsou v technologickém sektoru a receptura prochází pouze školením a rekvalifikací. Proto chceme školit lidi v práci s budoucností a propojovat je se společnostmi.

Uděláme to takto:

1. Praktická metoda
Předměty byly naplánovány a vyvinuty tak, abyste mohli vyjít „vědět, jak dělat“ a „vědět, jak myslet“.
2. Vybraní učitelé
Autentičtí vůdci sektoru, kteří jsou také aktivními pracovníky v nejvýznamnějších společnostech.
3. Metoda výzvy
Budete se podílet na projektu skutečné společnosti. Uděláte to jako tým a s pomocí instruktora
4. Flexibilní a nomádské školení
Učení na míru: můžete si vybrat, jak a kdy. Potřebujete pouze touhu a připojení k internetu.


5. Učitelé
Vždy doprovázeno k dosažení všech vašich cílů.
6. Zaměstnanost s budoucností
Naše závody mají skutečné starty. Proto se zaměřují na to, aby studenti získali dovednosti potřebné pro současné i budoucí výzvy.

Woman working upright on standing desk - office fit

Takto studujete v EDIX

Naši studenti mají přístup k pokročilé online školicí platformě, ve které mají velmi atraktivní multimediální prvky. Školení nemůže být nudné. Proto studují pomocí videí, podcastů a vysoce navržených elektronických knih, které jsou neustále aktualizovány. Pilíře didaktických jednotek jsou rychlé knihy (to je to, čemu říkáme naše sběratelské e-knihy), živé webové semináře a videa ze skutečných případů, vypravovaná jejich protagonisty.

Ale to nejsou jediné zdroje naší kariéry. Závěrečná cvičení řešení problémů propojují studenta s profesionálním světem a fóra s profesory podporují více než zajímavé vytváření sítí. Kromě toho jsou všichni naši studenti vždy a individuálně vedeni postavou lektora, který je vede k dosažení cílů kariéry.

# Všechno se změní

Kariérní příležitosti jsou v nových pracovních místech spojených s digitalizací. EDIX narodil se silnou sociální složkou: chceme vám poskytnout potřebné nástroje, abyste se stali Digital Expert, který dnes trh práce potřebuje. Nezáleží na vašem věku, trajektorii nebo ekonomickém stavu.

81% společností nemůže najít talent, který hledají .

Zdroj: zpráva Infoempleo-Adecco 2019

Mezinárodní podpora

Ve společnosti EDIX máme podporu skupiny PROEDUCA Group, která je mimo jiné promotérem, International University of La Rioja (UNIR), Internet University of Mexico (UNIR Mexico), Neumann Business School Postgraduate School, se sídlem v Peru, Marconi International University, v USA.

Díky svému online modelu má PROEDUCA studenty ve více než 90 zemích, zejména ve Španělsku, Ekvádoru, Kolumbii, Mexiku, Peru, Argentině, Bolívii a USA.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium