Přečtěte si oficiální popis

eTelestia je globální online síť, která poskytuje eLearning v oblasti módy a oděvů.

Výukové kurzy jsou založeny na eLearningových balíčcích vyvinutých v rámci partnerství evropských vysokých škol a univerzit , pomocí interaktivní multimédií pro samostatné školení o tvorbě vzoru, módním designu, šití a struktuře a procesu virtuální oděvní továrny.

Kurzy jsou organizovány modulárním způsobem a každá součást (denní lekce) je základním stavebním kamenem základní aplikace. Budete zasíláni hlavní aplikace na disku CD-ROM. Jakmile jste si jej nainstalovali na svůj počítač, můžete si začít stáhnout denní třídu lekce, která začne vytvářet vaši virtuální eTelestia v počítači.

Tento kurz e-learningu velmi urychluje učení, protože animace a interaktivní postupy zahrnují demonstraci všech procesů a postupů kreslení vzorků, kreslení módy a šití.

Během výcviku bude tato webová stránka použita jako komunikační platforma, která napomůže procesu učení. Nástroje jako Online Tutor, ilustrovaný glosář módy / oblečení a karta profilu kurzů jsou k dispozici pouze online na webových stránkách eTelestia .

eTelestia moduly eTelestia se však ve vašem počítači stáhnou a můžete je studovat offline.

Kdo může studovat

Studie eTelestia jsou pro vás ideální, pokud chcete získat dovednosti zaměstnatelnosti, zlepšit určitou dovednost nebo prostě milovat navrhování a chcete se dozvědět více o vašem koníčku. Kurzy eTelestia jsou pro vás vhodné:

Pokud nemáte žádné předchozí znalosti a chcete se učit ručně:

  • jak vytvářet blokové modely a přizpůsobení vzorů (modelování) pro dámské, pánské a dětské oblečení,
  • jak vyrábět oděvy, návrhy a technické náčrtky (módní návrh), rozvíjet jak technické, tak kreativní dovednosti,
  • jak si vyrobit a šit oděv k dokonalosti (Šití),
  • jak je oděvní továrna a její produktová řada organizována a provozována (Virtual Factory).
  • Pokud již máte předchozí znalosti v některých nebo všech oblastech popsaných výše a chcete rozšířit nebo aktualizovat své dovednosti.
  • Chcete-li se učit Snack Snacks pro vaše osobní použití (např. Jak vyrobit sukně bloky, nebo kalhoty.)

Jak mohu studovat?

Když se zaregistrujete na kurz eTelestia měli byste očekávat strukturovanou interaktivní výukovou zkušenost. Nezapomeňte, že podle pokynů k kurzu jsou nejlepší výsledky.

Když se zaregistrujete k zahájení kurzu, obdržíte na CD-ROM základní aplikační software. Při instalaci základní aplikace do počítače můžete začít stahovat všechny moduly kurzu. Budete potřebovat přístup k internetu pouze pro použití webové stránky eTelestia a ke stažení denních seminářů. Nicméně, nemusíte být online ke studiu modulů kurzu.

Jaký studijní prostor

Doporučujeme vám, abyste si před zahájením kurzu připravili svůj vlastní pracovní prostor pro učební prostředí.

Spolu s počítačem budete potřebovat pracovní stůl, na kterém můžete navrhnout vzory a / nebo návrhy, nebo šicí stroj pro kurz šití. Budete také potřebovat vhodný kreslicí papír, jemnou tužku, gumu, pásku, kolíky, nůžky apod. A příslušné nástroje AB a šablony, které budou dodány ve Starter Pack společně s CD-ROM Core Application.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Francouzština
Němec
řecký

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

eTelestia

Udělej si vlastní oblečení snadno a cenově. Naučte se vytvářet jednoduchý a přesný způsob vytváření dokonale přizpůsobených vzorových bloků. ... [+]

Udělej si vlastní oblečení snadno a cenově. Naučte se vytvářet jednoduchý a přesný způsob vytváření dokonale přizpůsobených vzorových bloků.

název 20 týdnů Lekce 203 vč. dámské oděvy, pánské oblečení Obdržíte Instalační CD a šablona pro vytváření vzorků, 22 LP Vhodný Všechny úrovně Zahrnuje Softwarová licence Náklady 990,00 €

Ideální řešení pro dokonale přizpůsobitelné vzory, bez ohledu na velikost. Naučte se, jak navrhnout a vyrobit si vlastní oblečení.

Kurz Pattern Making poskytuje školení ve třech oblastech:

Kreslení: Jak vytvořit blokové vzory a přizpůsobení vzoru pro vývoj vlastních stylů připravených k montáži.Plánování vrstev: Jak navrhnout vzorek na vybraných tkaninách.Montáž: základní pokyny pro šití a montáž.... [-]
eTelestia

Naučte se, jak vytvořit vlastní návrhy módy. Staňte se profesionálním módním návrhářem! ... [+]

Naučte se, jak vytvořit vlastní návrhy módy. Staňte se profesionálním módním návrhářem!

název 18 týdnů Lekce 95 lekcí - technický výkres, kreativní návrh Obdržíte Instalační disk CD Vhodný Všechny úrovně Zahrnuje Softwarová licence Náklady 850,00 €

Postupně zjednodušená metodologie, která vám umožní studovat módní návrh a naučit se vytvářet vlastní návrhy módy, a to i tehdy, kdy jste se cítili, že nemáte dovednosti.

Pro tento kurz distančního vzdělávání není třeba žádné předchozí znalosti o módním designu a v době dokončení kurzu budete moci navrhnout vlastní kolekce. Módní návrhářský systém byl k dispozici již více než 30 let a byl testován a používán tisíci po celém světě. Neexistuje žádný limit pro nápady na design módy! Naučte se, jak vytvořit vlastní styly a jak přinést své nápady do života.... [-]

eTelestia

Online školení v šití s ​​detailními technikami a instrukcemi pro šití. Zdarma Demo. ... [+]

Online školení v šití s ​​detailními technikami a instrukcemi pro šití. Zdarma Demo.

název 16 týdnů Lekce Zahrnuje 59 oděvních operací, 9 kufříků na oděvy, 6 obalů, 29 podšívkových obalů, 107 lisovacích operací, 35 švů a povrchových úprav Obdržíte Instalace DVD A, B Vhodný Všechny úrovně Zahrnuje Softwarová licence Náklady 600,00 €

Chtěli byste se naučit šití? Najdete způsoby šití obtížně zvládnout? Cítíte, že potřebujete jasné a postupné pokyny pro šití ? Pak Telestia Šití je pro vás kurz!

Online šicí kurz je jedinečný výcvikový a referenční nástroj pro šití technik a detailní analýzu informací a procesů ve video a interaktivní multimediální (3D a 2D).... [-]