Keystone logo

1 Online PhD Programy v Technologie Technologie 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Technologie
 • Technologie
Studijní obory
 • Technologie (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Online PhD Programy v Technologie Technologie

  Pokud studenti chtějí získat nějaký rozdíl a zásluhy, mohou pokračovat v doktorské filozofii, která se nazývá také PhD. Většina univerzit požaduje dokončení bakalářského a magisterského studia, než se zapíše do doktorského studia. Tento stupeň vyžaduje významný výzkum ve specializované oblasti studia a je kulminujícím stupněm pro řadu profesí.

  Co je doktorát v technologických studiích? V tomto stupni studenti mohou prozkoumat způsob, jakým lidé interagují s technologií a řízením dopadů na informační systémy. Studenti si mohou vybrat subspecialties jako cybersecurity, softwarové inženýrství a bioinformatika. Tento stupeň obvykle vyžaduje silné matematické dovednosti s pokročilými znalostmi statistik a programovacích jazyků.

  Doktorand v technologických studiích může studentům pomoci získat mnoho užitečných dovedností, jako je schopnost provádět důkladný a produktivní výzkum. Jednotlivci mohou také rozvíjet dovednosti aplikovatelné na každodenní život, například úspěšné techniky spolupráce a inovativní organizační vedení.

  Náklady na získání doktorského studia v technologických studiích budou záviset na mnoha faktorech, jako je počet požadovaných kreditů, poplatky za laboratoře a technologie a školné účtované školou. Pro studenty je třeba pečlivě porovnávat programy s cílem najít pro ně nejlepší program.

  S PhD v technologických studiích, studenti mohou pracovat v různých profesích. Některé možnosti v podnikovém světě jsou šéf informatiky, ředitel pro vývoj systémů a ředitel operací informačních technologií. Studenti by se mohli stát univerzitními profesory. Tam jsou také vládní pracovní místa, jako je specialista na analýzu dat, správce projektů informační bezpečnosti a ředitel informačních služeb.

  Studenti si mohou vybrat ze škol v tuzemsku i v zahraničí, aby si získali titul PhD in Technology Studies. Pokud potřebují flexibilní možnosti plánování, některé školy nabízejí také on-line kurzy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.