Panama

Počet institucí: 18
  • Monterrey
  • Buenavista
  • Mexico City
  • + 62 více

  Tecnológico de Monterrey je soukromá, nezisková, nezávislá instituce, která nesouvisí s politickými a náboženskými stranami. Byla založena v roce 1943 díky vizi mexického podnikatele Eugenia Garzy Sada. Má 31 areálů a 21 sídel a mezinárodních styčných kanceláří. Jejím cílem je vyškolit vůdce s podnikatelským duchem, lidským smyslem a vysokou úrovní konkurenceschopnosti.

  • Bologna
  • Roseau
  • London
  • + 2 více

  Naše institucionální práce je věnována certifikaci získaných manažerských dovedností a předchozím studiím pro profesionální použití z pohledu mezinárodní práce. Selinus University Business School je nezávislá distanční online vysokoškolská korporace nabízející flexibilní liberální a globální studia na univerzitní úrovni pro bakalářské obchodní řízení (BBA), magisterské obchodní administrativy (MBA), doktorské obchodní administrativy (DBA) ve všech oblastech. podnikání a managementu.

  • Caracas
  • Panama City
  • Shanghai
  • + 4 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Panama City

  V roce 1979 se skupina studentů umění obrátila na Maestro Ricaurte Martínez během výstavy v galerii El Marco Mundial, aby ho požádala o pořádání soukromých lekcí akvarelů. První lekce byly přijaty v galerii Pro-Artes. Po šesti měsících se devadesát studentů naučilo různé techniky kreslení a malování.

  • Panama City

  Nautical School of Panama byla založena v roce 1958 a v té době se výhradně věnovala výcviku víceúčelových námořníků až do roku 1971, kdy byla založena kariéra palubního a strojního důstojníka. V roce 1972 byla zvážena poptávka po mezinárodních obchodních důstojnících námořní pěchoty a možnostech zaměstnání v Panamském průplavu, proto byla akademická nabídka rozšířena na univerzitní úrovni a zahrnovala kariéry vedoucí k obchodním námořním důstojníkům.

  • Panama City
  • Harrisburg

  Otevřením sídla na Harrisburgské univerzitě v Panamě mohou studenti rozvíjet své vzdělání, aniž by opustili Latinskou Ameriku. To je příležitost pro studenty získat cenné dovednosti, které obohatí jejich vlastní život, ekonomiku jejich oblasti a život místních lidí.

  • Panama City

  Vyškolit profesionály a občany na základě nejvyšších standardů kvality, integrity, humanistů, inovátorů se sociální angažovaností a národním kritickým vědomím, kteří přispívají k transformaci inkluzivní a spravedlivé společnosti pod vedením lidského rozvoje, udržitelnosti životního prostředí a princip vysokoškolského vzdělávání jako sociální veřejné blaho, lidské právo a povinnost státu.

  • Panama City

  Mezinárodní institut práva a podnikání, INIDEM Business Law School , byl založen v Panamě v roce 2010 s cílem rozvíjet: Školicí a výzkumné programy týkající se vztahu mezi právníky a právníky v podnikání a profesory z různých zemí, pro právní školení s mezinárodní, praktický a interdisciplinární přístup. Unikátní model, který kombinuje osvědčené postupy právnických a obchodních škol v jedné instituci. Tyto vlastnosti představují výrazný rozdíl, díky kterému je INIDEM první „škola obchodního práva“.

  • Panama City

  Americká univerzita je soukromá vysokoškolská instituce, která vzniká jako reakce na potřeby pracujících dospělých, tj. Těch pracovníků, kteří investují čas a peníze s námahou, obětují svůj volný čas a svůj čas socializace, v závislosti na jejich studiu. Proto se považujeme za instituci, která chápe svého studenta a snaží se jim poskytnout veškerá zařízení pro adekvátní pochopení znalostí a kdykoli jim garantuje akademickou kvalifikaci požadovanou pro adekvátní potřebu prostředí, ve kterém od nynějška , mnoho je rozbaleno. Tato praktičnost umožňuje studentovi UAM cítit se jako člověk, který si buduje své vlastní znalosti pomocí facilitátora, profesionála, který je učitelem a který ví, jak se učit a porozumět potřebám dospělých. Je třeba poznamenat, že kvalita výuky není zpochybňována, protože náš kádr učitelů je věrným odrazem přísného výběru založeného na tom, co nabízí UAM, nejsme technologicky nejrozvinutější univerzita, ale ta, která dokáže vytvořit přiměřená rovnováha mezi technologií a schopnostmi jednotlivce. Médium samo o sobě, stejně jako technologie „samo o sobě“, nedokáže rozvíjet jednotlivce, ale spíše bude tento rozvoj dán díky kapacitě a podpoře, které učitelé ve studentovi dosáhnou.

  • Panama City

  ADEN University Campus Panama je vysokoškolská instituce, která nabízí kariéru v oblasti obchodních věd s cílem vyškolit úspěšné profesionály, podnikatele a oddané společnosti. Má špičkové metodiky pro propojení studenta s realitou podnikání s mimořádně praktickým přístupem. Bylo schváleno výkonnou vyhláškou č. 260 ze dne 24. 8. 2006, původně s názvem Universidad Alta Dirección a akreditovanou společností CONEAUPA v roce 2015. V roce 2018 se výkonná vyhláška č. 469 ze dne 14. 8. 18 změnila na název ADEN University Campus Panama.

  • Panama City

  Připravujeme naše studenty na komplexní získávání znalostí a na vstup do světa práce s osobními a profesními dovednostmi, které jim umožňují rozhodovat se pomocí inovativních a analytických kritérií, řídit rizika a optimalizovat organizační zdroje pro rozvoj společností, podniků, vláda a ekonomika národa.