Keystone logo

2 Online MSc Programy v Společenské vědy Politologie Řízení 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Společenské vědy
  • Politologie
  • Řízení
Studijní obory
  • Společenské vědy (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

Online MSc Programy v Společenské vědy Politologie Řízení

On-line Master of Science (MSc) je míra absolventem-úrovni, které lze získat prostřednictvím on-line tříd a hodnocení. Existuje řada různých oblastí zaměření, které studenti mohou studovat, a stupeň může být často vydělal za poslední tři roky, v závislosti na programu.

Možná se divíte, co je on-line MSc Vedení? Tento program připravuje studenty být efektivní vůdce v měnícím a náročné podnikatelské prostředí. Každý program může mít svůj vlastní učební plán, ale studenti mohou naučit, jak efektivně komunikovat, získat organizační schopnosti a zkoumat teorie výzkumu založených. Některé typické třídy mohou zahrnovat vedení a vyvíjí ostatní, řízení v dynamických prostředích, spolupracovní vedení, strategií pro udržitelnost, sociální podnikání a vedení v organizacích založených na komunitách.

Studenti, kteří sledují tento stupeň obvykle těžit tím, že získá komunikační a vůdčí postupy, které mohou být užitečné v různých pracovních míst, stejně jako v osobní situaci. Vydělávat pokročilého označení mohou rovněž dát k větší konkurenceschopnost na trhu práce.

Typickým zájmem studentů jsou celkové náklady zabývají vydělávat tento stupeň. Doporučuje se dostat do kontaktu s každou školu zjistit, co se jeho výuka je, protože to se může lišit docela dost z jednoho místa na druhé. Někteří mohou mít i programy finanční pomoci s cílem přispět k finanční požadavky.

Vydělávat online titul ve vedení může vést k celé řadě pracovních příležitostí. Je běžné, že absolventi vykonávat řídící či vedoucí pozice ve vládě, obchod, neziskové a vojenských nastavení, jako je například poradenské firmy, korporace, univerzity nebo místní vládní oddělení.Některé tituly běžné povolání patří poradce, ředitel rozvoje vedoucí specialista nebo manažer, talentům, manažer exekutivní úrovni a manažer rozvoje talent.

Neztrácejte více času najít školu. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.