Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 2 Online MBA Programy v Marketing a prodej 2023

2 Online MBA Programy v Marketing a prodej 2023

Přehled

Vysokoškolští studenti, kteří absolvují s Master of Business Administration (MBA) strávili asi dva roky studiem koncentrace kurzů v oblasti obchodu. Ve většině případů žadatelé program musí nejprve mít bakalářský titul před přijetím.

Co je Online MBA v oboru marketing a prodej? Tento stupeň dává studentům možnost učit se kritických dovedností, které mohou pomoci jim zůstat současný s moderními trendy v obchodním marketingu a prodeje. Třídy mohou zahrnovat makroekonomii, základy prodeje, marketing management, finance, vedení, výzkum a digitálního marketingu. Pro učenci absolvovat, může být požadována vyvrcholení či jiný projekt. Tím, že studuje online, studenti mít možnost nejen v jejich denního rozvrhu, ale v konkrétním koncentraci chtějí vykonávat.

Vydělávat magisterský titul on-line, student nyní mnoho výhod ve srovnání s těmi získaných z textů.Marketing a prodej postgraduální programy mohou naučit účastníky programu, jak být přesvědčivější v jejich každodenním životě a jak přijít k spravedlivé kompromisy.

Náklady na vyplnění online MBA v oblasti marketingu a prodeje bude lišit v závislosti na vysoké škole student zapíše do. Je vždy lepší se obrátit na školu pro nejnovější informace o školného a poplatků, jakož i zprávy o stipendia a finanční pomoc.

Tam může být mnoho kariérní možnosti, které absolvent MBA v oblasti marketingu a prodeje programu. Potenciální pracovní místa mohou zahrnovat produkt marketingový specialista, manažer nákupu, firemní strategie stýkat, nebo správce marketingových operací specialistu. Toto pole se neustále vyvíjí a mění, což se obvykle dělá to konkurenceschopná. Ti, kteří získali titul MBA může být umístěna lépe přistát práci podle svého výběru.

Vydělávat absolvent titul může být důležitým krokem v něčí vzdělávací a profesní kariéry.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • MBA
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketing a prodej
Studijní obory
  • Marketing (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát