Malta

Počet institucí: 18
  • Paola

  Established in 2001, the Malta College of Arts, Science and Technology is the country’s leading vocational education and training institution. Six Institutes in Malta and the Gozo Campus, MCAST offers 180 full-time and over 300 part-time vocational courses ranging from certificates to Master’s degrees (MQF Level 1 to Level 7).

  • Floriana

  London School of Commerce, Malta Ltd (LSCM) was established in June 2014 as a global higher education provider in Malta and forms part of the London School of Commerce Global Group.

  • Victoria
  • London

  Queen Mary University of London (QMUL), univerzita Russell Group ve Velké Británii, otevřela lékařský areál na evropské Maltě. Přijímáme přihlášky na vstup do září 2021 a uzávěrka přihlášek je v sobotu 30. června 2021.

  • Malta Online

  Advenio eAcademy založená v roce 2013, je vysokoškolská instituce (HEI) se sídlem na Maltě (číslo licence MFHEA: 2013-FHI-0006), která zajišťuje mezinárodní klientelu náročných poskytovatelů vzdělávacích služeb a studentů.

  • Saint Julian's

  Why study with GSE? Because we’re good at our job! Our teachers are highly qualified and experienced. All our teachers are native speakers of English.

  • Mosta

  This institution was built by a group of global educators with experiences across the world. After witnessing the constant changes facing the business world and the root cause of traditional education, we decided to act.

  • Hamburg
  • Valletta

  Kühne Logistics University – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung ( KLU ) – je soukromá univerzita se sídlem v HafenCity v Hamburku. KLU je jednou z mála soukromých univerzit v Německu oprávněných udělovat své vlastní doktorské tituly. Hlavními výzkumnými oblastmi nezávislé, státem certifikované univerzity jsou udržitelnost, digitální transformace a vytváření hodnot v oblastech dopravy, globální logistiky a řízení dodavatelského řetězce. 2020 KLU slaví své 10. výročí pod heslem „10 let oceňované výuky a výzkumu“.

  • Cospicua

  Americká univerzita na Maltě (AUM) je americká univerzita zaměřená na vysokoškolské vzdělávání a výzkum pro mezinárodní společenství na nejvyšší úrovni. Studijní programy, výzkumné činnosti a služby komunitě transformují životy a slouží společnosti vzděláváním eticky informovaných občanů, vytvářením znalostí a uváděním poznatků do práce v globálním prostředí. AUM vzdělává rozmanité studentské tělo, aby se stalo eticky odpovědnými globálními občany, kritickými mysliteli a budoucími vůdci v akademicky náročném vzdělávacím prostředí. Snaží se neustále inovovat a zvyšovat kvalitu výuky, výzkumu, veřejné služby a hospodářského rozvoje. Způsob, jakým AUM poskytuje studijní programy, tvoří klíčový stavební prvek v základu jeho identity. Každý program vede studenty k budování jejich znalostí od základu a strukturování znalostí koherentním a soudržným způsobem. To vede studenty od základních principů po praktickou praxi s nejnovějšími průmyslovými technologiemi relevantními pro jejich obory.

  • Valletta
  • Rome
  • Msida

  University of Malta (UM) je nejvyšší vzdělávací institucí na Maltě. Je financován z veřejných zdrojů a je otevřen všem, kteří mají požadovanou kvalifikaci. Tam je asi 11 000 studentů a asi dvanáct procent studentské populace je mezinárodní.

  • Lija

  FA International je instituce vysokoškolského vzdělávání se sídlem na Maltě a je akreditována Národní komisí pro vysokoškolské vzdělávání (NCFHE) s licencí č. 2018-006.

  • Pembroke

  ACS – ASOMI College of Sciences je akreditovaná vysokoškolská instituce, která byla založena s cílem vyvíjet inovativní modely a řešení v akademickém kontextu, podporovat vzdělávací kapacitu orientovanou na tréninkovou zkušenost podporovanou účinnými nástroji a staví studenta jako skutečného protagonistu do středu zájmu. tréninkovou dráhu, která ho připraví na to, aby se stal úspěšným profesionálem.