Keystone logo

60 Online Magistr Programy v Společenské vědy Sociální práce 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Společenské vědy
  • Sociální práce
Studijní obory
  • Společenské vědy (60)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online Magistr Programy v Společenské vědy Sociální práce

Vydělávat magisterský titul je vzrušující podnik do akademického zkoumání, jakož i rozvoj a zdokonalování dovedností. Absolvent stupeň může být i klíčem ke kariérnímu postupu nebo otočného bodu na změnu kariéry.

Co je Online mistr v sociální práci? Absolventka titul v oboru sociální práce umožňuje vykonávat činnost v řadě oblastí a může vést k certifikaci profese sociální práce. Třídy často zahrnují kompetence v otázkách rozmanitosti, a mezilidskou komunikaci s rodinami a malé skupiny, komunitní politice a organizace, a advokacii sociální spravedlnosti. Profesních standardů v různých prostředích sociální práce a jejich osvědčených postupů jsou také často studovány. Kromě kurzu, může být požadováno stáž nebo Praktikum k maturitě.

Získáním postgraduální vzdělání v sociální práci, můžete dále svou kariéru v pomáhání lidé mají lepší způsob života.Můžete získat povědomí o hodnotách sociální spravedlnosti a důležitost jejich zahrnutí do praxe sociální práce. Ty by mohly mít příležitost rozvíjet své dovednosti poslechu a mluvení aby se stal lepším obhájcem pro své klienty.

Náklady na tento typ programu se bude lišit v závislosti na umístění školy. Také, které mají vliv náklady je doba trvání programu.

Master v sociální práci mohou otevřít svou kariéru k různým příležitostem. Několik průmyslová odvětví a organizace využívají sociální pracovníci, včetně psychoterapie postupů, agentur zabývajících se dětských a ženských záležitostech a zdravotnických zařízeních. Systém trestní justice a stárnutí advokacie organizace také využívají úrovni sociální pracovníky pána jako odborníků a profesionálů pro pozitivní bydlení a změny. Probační úředníci, přijímání pracovníků, a terapeuti měli prospěch z pracovní praxí sociální.

Online studie pro stupeň je přístupný způsob, jak pokračovat ve své vzdělání. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.