Keystone logo

3 Online Magistr Programy v Pedagogika Instruction Pedagogika 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Pedagogika
  • Instruction
  • Pedagogika
Studijní obory
  • Pedagogika (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online Magistr Programy v Pedagogika Instruction Pedagogika

Získání magisterského titulu může přinést mnoho výhod, od zvyšování počtu pracovních příležitostí a získání síly k větší odbornosti ve svém oboru. Většina magisterských programů trvá jeden až tři roky a zahrnuje určitou formu nezávislého výzkumu.

Co je magister v pedagogice? Pedagogika se odvolává na teorii a praxi výuky a zaměřuje se hlavně na metody, materiály a filozofii, která stojí za vyučováním v učebně. Tyto programy mohou zahrnovat kurzy, které pokrývají historii vzdělávání, vývoj výukových přístupů pro různé předměty a věkové skupiny, výzvy navrhování a implementace výuky a vývoj, implementace a hodnocení postupů hodnocení. Mnoho programů zahrnuje součást v terénu, ve školách připojených k univerzitě, kde je program umístěn.

Studenti těchto programů obvykle vyvíjejí schopnost kriticky analyzovat a hodnotit instruktážní metody a přístupy. Příležitosti studentů-vyučovat v přidružených učebnách mohou stavět pedagogické dovednosti a zavést nové časové řízení a organizační techniky. Studenti mohou také zvýšit ústní a písemné komunikační dovednosti prostřednictvím výzkumu a zkušeností ve třídě.

Magisterské programy se liší v závislosti na faktorech, jako je délka programu a oblast specializace. Komunikace přímo s programy, které uvažujete, je nejlepší způsob, jak získat podrobnosti o nákladech a průběhu studia.

Magisterské studijní programy v pedagogice mohou sloužit jako kvalifikační pověření pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve výuce ve veřejných nebo soukromých školách v raném, dětském, základním nebo středním stupni. Vedle pozic učitelů je tento stupeň užitečný i pro osoby, které se zabývají kariérou jako vývojáři vzdělávacího softwaru, vývojáři testů a hodnocení, vývojáři kurikula nebo autory učebnic pro vydavatele vzdělávání. Někteří absolventi mohou také chtít vykonávat kariéru jako konzultanti nebo učitelé, kteří se specializují buď na předmětnou oblast, nebo na konkrétní věkovou skupinu.

Mistr v pedagogice může vzít vaši vzdělávací kariéru na nové výšky. Mezi mnoha univerzitami nabízejícími tento stupeň a dostupnými možnostmi online můžete najít správné nastavení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.