Keystone logo

2 Online Magistr Programy v Společenské vědy Mezinárodní vztahy Mezinárodní vztahy 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Společenské vědy
  • Mezinárodní vztahy
  • Mezinárodní vztahy
Studijní obory
  • Společenské vědy (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online Magistr Programy v Společenské vědy Mezinárodní vztahy Mezinárodní vztahy

Někteří studenti sledují on-line magisterský titul poté, co pracoval několik let nebo bezprostředně po dokončení bakalářský program. Magisterský studijní rozšiřuje znalosti studenta k němu nebo jí, aby znalce v určitém oboru. Některé postgraduální programy mohou být dokončena za dva roky.

Co je to on-line Master in mezinárodní záležitosti? Program studie, která se zaměřuje na mezinárodních záležitostech je často navržen tak, aby zvýšit kulturní povědomí studenta. Požadované kurzy mohou lišit v závislosti na zaměření a školy se zúčastnit, ale mohou zahrnovat zahraniční politiku, vedení semináře, globální ekonomika, zahraniční politiku, vedení a veřejné správy, vnitřní bezpečnost a obranu vlasti, a zásady mezinárodního práva. Mnoho programů patří stáž nebo jazyk ponoření lépe připravit studenty pro tuto kulturně rozmanité práce.

Jaké výhody může tento typ magisterského studia nabídce?To může dát studentům vůdčí schopnosti a veřejné služby know-how potřebné k úspěchu v soukromém i veřejném sektoru. Někteří studenti se vzděláním v mezinárodních záležitostech mohou mít nárok na povýšení nebo navýšení.

Předtím, než se zavázat, že tento typ programu, budete muset přemýšlet o své finanční závazek. On-line Master in mezinárodní záležitosti nemá nastavenou cenu. Místo toho se výuka závisí na škole, program a časový rámec. Více se dozvíte kontaktovat univerzitu přímo.

Po dokončení online Master in programu pro mezinárodní záležitosti, o jaký typ profesní dráze můžete mít? To závisí na vaší oblasti specializace, ale mnoho studentů šli do obchodu a marketingu v mezinárodních podnicích, učil na zahraničních univerzitách, kde se podávají ve vládních pozicích buď na státní nebo národní úrovni a správě pro neziskové organizace.Vaše kariéra vyhlídky by mohly být také dána tím vaše předchozí pracovní zkušenosti a vzdělání. Váš absolvent titul vám může připravit na vyšší vzdělání.

Po trochou výzkumu můžete být připraveni obrátit se na konkrétní škole. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.