Keystone logo

10 Online Magistr Programy v Marketing Marketing Marketingový management 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketingový management
Studijní obory
  • Marketing (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online Magistr Programy v Marketing Marketing Marketingový management

Je běžné, že studenti prohloubit své vzdělání po obdržení bakalářského 's stupně tím, že sleduje hlavní ' s stupně. Jedná se o pokročilý stupeň, který poskytuje příležitost rozšířit jeden 's znalosti v určité oblasti.

Co je to on-line Master in Marketing Management? Tento stupeň dodává pokročilé marketingové dovednosti pro profesionály v rámci programu nabízené on-line, takže studenti mají pohodlí učení odkudkoliv. Studenti absolvovat kurzy v oblasti marketingu, včetně řízení značky, komunikace, public relations, a strategického marketingu. Mají také možnost zkoumat své vlastní zvolené koncentraci v oboru, jako je například rozšiřuje své znalosti o řízení speciálních akcí nebo uvádění nových produktů nebo podniků. Programy vzdělávat studenty v nejnovějších marketingových nástrojů a technik, aby posílily své schopnosti a zároveň pomáhá jim naučit se organizovat a řídit tým.

Mnoho absolventů úrovně programu mistr 's v marketingového řízení zjistí, že učí neocenitelné informace o marketingu, které mohou být použity v různých kariéry v podnikání. Oni také zdokonalit své organizační a komunikační dovednosti, které by mohly být užitečné v několika různých osobních a profesních situacích.

Náklady na podnik hlavního 's stupně se liší od programu k programu, s faktory, jako je umístění, délky studia, předmět a více ovlivňuje konečnou cenu. Obraťte se na program přímo se dozvědět více o celkových nákladech, které vám pomohou rozpočtu své vzdělání.

Je běžné, že pro absolventy Master in Marketing Management on-line program pro práci v manažerských nebo vedoucích pozicích v marketingu, reklamě, prodeje, PR a další související odděleními ve společnosti. Někteří absolventi by také vlastnit své vlastní firmy, nebo pracují jako marketingoví poradci.Jsou možná i profesní dráhy ve veřejném a neziskovém sektoru, ve kterém marketingové zázemí by mohly být velmi prospěšné.

Marketing je nezbytnou součástí každého podnikání nebo organizace úspěch, a Master in Marketing Management poskytuje lepší znalosti, školení a dovednosti, aby se stal odborníkem v této oblasti. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.